BMW - klub

Ja nemam ni jedan:( ali sam veliki ljubitelj ove marke, pogotovo starijih modela:worth:

Imao je cale e34 525i, ali sam bio klinac tako da nisam mogao skroz da uzivam u njemu:(
 
Zdravo zivo!!! nadam se da ima nekog zivog na ovom forumu, a isto rako i strucnog da mi odgovori na pitanje. ovako...danas sam kupio BMW 318tds 1995 god. automobil je u odlicnom stanju, jedino sto me nervira i sto mogu da nazovem problemom je to sto kad ugasim automobil narednih 15ak minuta zuji ventilator/ili nesto drugo. zvuk dolazi iz klime valjda...lol....zelim da napomenem da je klima dvozonska i digitalna...da li neko zna sta u cemu je problem, i da navede svoje misljenje/napise slican problem...hvala unapred...Marko
 
Pozdrav svima! Nov sam na forumu. Veliki sam ljubitelj BMW , 5 godina sam vozio E46 318 ci valvatronik sa 2.0 motorom od 143 KS i bio sam jako zadovoljan dok ga nisam udario. Jer sam ga pre toga sredio full sa svom M-opremom i onda mu izgubio volju. Sad sam vlasnik BMW x3 E83 2004 god takodje sa jako dobrom opremom. Kozna M sedišta, volan, crno nebo. Grejači sedišta i Jos dosta toga. Ali bih hteo da mu odradim distancere od po 25 mm zatim bih mu stavio vece gume koje nisu fabricki profilisane. Trenutno sa na njemu 235/55 r-17 a ja bih voleo da mu stavim 235/65 isto r-17 pa bih voleo da znam da li to mogu da odradim zbog diferencijala i reduktora ne bih da sjebem nesto? Voleo bih da mi neko odgovori? Hvala puno
 
Pozdrav svima! Nov sam na forumu. Veliki sam ljubitelj BMW , 5 godina sam vozio E46 318 ci valvatronik sa 2.0 motorom od 143 KS i bio sam jako zadovoljan dok ga nisam udario. Jer sam ga pre toga sredio full sa svom M-opremom i onda mu izgubio volju. Sad sam vlasnik BMW x3 E83 2004 god takodje sa jako dobrom opremom. Kozna M sedišta, volan, crno nebo. Grejači sedišta i Jos dosta toga. Ali bih hteo da mu odradim distancere od po 25 mm zatim bih mu stavio vece gume koje nisu fabricki profilisane. Trenutno sa na njemu 235/55 r-17 a ja bih voleo da mu stavim 235/65 isto r-17 pa bih voleo da znam da li to mogu da odradim zbog diferencijala i reduktora ne bih da sjebem nesto? Voleo bih da mi neko odgovori? Hvala puno
 

Back
Top