Bluetooth

MisterXp

Zainteresovan član
Poruka
383
Zanima me da li postoji, pošto nemam blage veze kako da napisem na guglu, blutut portabilni na koji prikacis 3.5mm slusalice da slusas muziku i sl. Treba mi za televizor, kako bih mogao ako pikam igrice nekad da cujem dobro kretanja i sl.
Znaci treba mi nesto u fazonu blutut uredjaja koji tranzmituje zvuk, ali preko 3.5mm koji se prikaci na njega.

Izvinjavam se ako nisam nista lepo srocio sta hocu.

zx16

Veoma poznat
Poruka
14.431
Аком имаш на ТВ-у БТ онда ти је простије да купиш БТ слушалице. Aко желиш рисивер, онда нешто овако:
бт.PNG

BojaMagije

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.459
Zanima me da li postoji, pošto nemam blage veze kako da napisem na guglu, blutut portabilni na koji prikacis 3.5mm slusalice da slusas muziku i sl. Treba mi za televizor, kako bih mogao ako pikam igrice nekad da cujem dobro kretanja i sl.
Znaci treba mi nesto u fazonu blutut uredjaja koji tranzmituje zvuk, ali preko 3.5mm koji se prikaci na njega.

Izvinjavam se ako nisam nista lepo srocio sta hocu.
moras ver 4 ili 5 adapter ako kupujes..sve ranije mrka kapa

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.