Blogerski kutak - namenski blog

Ovo je blog o blogovima na kome se može ostvariti komunikacija sa moderatorima Bloga Krstarice.

Blogeri mogu postavljati pitanja, sugestije, ideje, pritužbe i naravno pohvale

Ovde će se kačiti razna obaveštenja vezana za rad bloga.

Kako su izmene Pravilnika o blogu u toku, i kako moraju proći odredjenu proceduru, molimo blogere da imaju strpljenja za izvodjače radova i da daju svoje predloge :hvala:

Do ovog bloga ćete uvek moći doći jer će link ka njemu biti u obaveštenju u zaglavlju stranice.


Unapred zahvalni Vaši moderatori Bloga Krstarice
[PROFIL]Borac za prava zivotinja[/PROFIL] :cao:



Ajmo blogeri
Ajmo ljubitelji reči
Da od Bloga našeg
napravimo oazu
da ljudi kod nas po reč lepu
kao po lek dodju
Blogom neka prodju
pa da vide kako eto
duša dušu dušom grli
naš blogerski svete vrli

:heart:
 
Kao što vidiš zvocalo, tvoji blogovi se vide i moguće je ostaviti komentare.

OMOGUĆAVANJE KOMENTARA

Ukoliko želite da omogućite komentare na svom blogu, to možete uraditi samo na pojedinačnom ili možete da date komandu koja će važiti za sve buduće vaše blogove dok je ne promenite.

Na jednom blogu:

1. Dodjete na svoj blog
2. Kursor stavite na naslov i pojavi se olovkica....kliknite na nju
3. Ulazite u svoj blog
4. Idite na „napredne opcije“ da dobijete sve komande
5. Ispod prozora za tekst su „opcije“
6. „Omogući ostavljanje komentara“
7. „Snimi izmene“

Za sve buduće blogove:

1. Idite na „korisnički profil“
2. skroz dole levo ispod avatara je crni kvadrat „blog“
3. dolazite na „dozvole i privatnost“
4. Tu podešavate sve što želite za vaš blog pa i omogućavanje komentara


Dakle, uradi ovako kao što kaže boldirani tekst i ta će komanda važiti za sve buduće tvoje blogove.
Da postaviš blog, to već znaš.

I laku noć
 
Poslednja izmena:
Molim da se ne prepucavate ovde jer Kutak za to ne služi već da se pomogne blogerima, reši neki problem a rešenje toga ostane uočljivo vidljivo i za druge blogere. Ako bi se ovde raspravljale povredjene sujete, ili pak igralo rečima u cilju ubijanja sopstvene dosade i vremena (ne razmišljajući naravno o tudjem vremenu), onaj kome nešto zaista treba ne bi od silnih postova mogao naći pomoć.
Hvala ljubiteljima lepe reči na razumevanju :)
 
Poslednja izmena:
LJILJA MMM;bt183108:
Molim da se ne prepucavate ovde jer Kutak za to ne služi već da se pomogne blogerima, reši neki problem a rešenje toga ostane uočljivo vidljivo i za druge blogere. Ako bi se ovde raspravljale povredjene sujete, ili pak igralo rečima u cilju ubijanja sopstvene dosade i vremena (ne razmišljajući naravno o tudjem vremenu), onaj kome nešto zaista treba ne bi od silnih postova mogao naći pomoć.
Hvala ljubiteljima lepe reči na razumevanju :)


Kad pojedinac za nekoga kaže ovde da je glup, debeo i zao onda to može stajati letnji dan do podne, kad se tom vašem prijatelju odgovori onda je to prepucavanje. Vaš posao nije da cenzurišete po postovima, već da štitite integritet sajta i njegovih učesnika. Pa taj, nazovi čovek, nedvosmisleno u svojim komentarima učesnike ovog sajta drži za eksperimentalnu marvu, pomoću koje, sa olimpskih visina svoje uobrazilje vrednuje svoja 'dela'. Svi su amateri, skribomani, pisci u pokušaju čiju neukost i sujetu junački nosi na plećima sve zarad brušenja svog genija.
 
LJILJA MMM;bt183116:
Ne diraj moje krugove....samo sam zamolila da se ne prepucavate ovde jer onaj kome treba pomoć ne može je uočiti a ovaj blog služi tome.


. Njegov neumesni komentar ti nije smetao iako je lične prirode i nije mu mesto ovde, a stoji čitav dan. Reaguješ tek kad mu se odgovori.Ist aršini za sve ne bi škodili.Izvinjavam se, neću više
 
Poslednja izmena:
Ne diraj moje krugove;bt183117:
. Njegov neumesni komentar ti nije smetao iako je lične prirode i nije mu mesto ovde, a stoji čitav dan. Reaguješ tek kad mu se odgovori.Izvinjavam se, neću više

I tvoj će stajati...onaj sa dundjerom..i Džekov....i postovi zvocala u kojima se samoigra sa mnom će takodje stajati ....kao i oni u kojima se rešavaju problemi tehničke prirode.
Samo sam zamolila da ne idete dalje.....molba se odnosi na SVE učesnike.
 
Poslednja izmena:
Ne diraj moje krugove;bt183105:
A ti ne vileni od ranog jutra, nego trči na posao dunđeru (svih zanata), posle će ti zid biti kriv što je kriv:) Loše si spavao, čuvaj posao ako ga još imaš:(

Da li će moderator da odreaguje na ovu uvredu ili ću ja?

Ajde pik ja ću :)

Devojčice, ti koji sebe nazivaš književnikom ne znaš odakle potiče moj nik? Iz kog dela kog autora?

Tako sam i mislio... a spavao sam kao bebica, lepo ste me zabavile sinoć, šteta što ste ružne i imate bubuljice :)
 
Ne diraj moje krugove;bt183117:
. Njegov neumesni komentar ti nije smetao iako je lične prirode i nije mu mesto ovde, a stoji čitav dan. Reaguješ tek kad mu se odgovori.Ist aršini za sve ne bi škodili.Izvinjavam se, neću više

I nemoj više, dojadila si i bogu i narodu... ljudi sa manje problema se ubijaju, šta ti čekaš da mi je znati? :)

Samo da napomenem da se gvirne u moj blog, gde je očito ko započinje proces iživljavanja nad mojim nedužnim, naivnim i mladim bićem. Sve lepo stoji tamo. Kompletna geneza raspomamljenih devojčuraka. :)

Elem, obe devojčice su sinhronizovane pljuvale po mojoj ličnosti i personi, na šta sam uljudno odgovarao. Lik needleman ili kako već ih je napujdao na mene, svoja dva slatka kerića. Puc-puc.

Uprkos prijavama, niko nije reagovao tako da sam vratio milo za drago. :) I ako se devojčice ne upristoje, nastaviću da im uši uvrćem i plazim jezik :)
 
Hteo bih da obrišem sve svoje dosadašnje tekstove u blogu, kako one u nacrtu, tako i one koje vide svi i gde ima komentara.
Pokušao sam sam, u onom ćošku gde piše moderacija označim šta želim poništiti, pritisnem obriši, ali i dalje je sve tu. Dakle, kako da obrišem kompletno sve što imam u blogu ?
Ako ne mogu ja, jel može moderacija da mi to obriše ?
Zahvaljujem unapred.
 
Loki74
Sve blogove koje ja vidim sam obrisala. Na profilu ti piše da imaš 0 blogova. Ukoliko imaš neki u nacrtu, što znači da ga vidiš samo ti, uputstvo za brisanje tih nacrta se nalazi na 8. strani ovog bloga i to ćeš morati sam jer ja ne mogu prići.
 
Poslednja izmena:
Ok, zahvaljujem. Pošto ima izgleda da neki od tih radova budu i zvanično objavljeni, pa sam mislio da je možda ipak dobro da ih neko vreme sklonim sa neta, da mi ne zakeraju u smislu ,, mi te objavljujemo a ti kačiš na internet ''. U svakom slučaju, hvala na pomoći.
 

Back
Top