Quantcast

blog

faraonn

Elita
Poruka
15.983
...sad ti je bar , lako
znas stanje
onako kako je kad je svoje
ne mozes nista izmijeniti
ali mozes svariti ga
i zafrljaknuti
a najbolje je da resetujes
prioritete
na prvom sebe ,- normalno...

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
123.046
hvala
:)
...

nisam nešto napisala, nisam tako htela, srušila mi se neka slika... idem da iscooliram
šta uopšte ne valja
ili tak sam htela a to ne valja
...
šta mi se ne piše sad sam ko mira marković kad je pisala svoje dnevnike u novinama :D
oću da nešto pišem dami bude lepo
...
eto mene, valjda sam tamo negde gluplje pisala i sad mi se ne ispravlja, valjda je trebalo da ... da pazim. ovde je neki niz imena mene čitao i to mi se polusviđa. trebalo je možda odmerenije i duševnije da odgovaram na te poruke. sad da proverim i da vidim da li nešto da dodam da se kao ispravim. a šta je u stvari problem. i da dovršim slagalicu. i ovo kao ne diram. sad ću da odigram slagalicu pa da dovršim ovde razmišljanje. evo me ovde
ne razmišljam nešto o blogu ali stoji ko neko blato ili aždaja, i šta kad bi neki iz pravog života došli da vide :think:
i tamo sam pametovala o notr damu (pre neku nedelju je izgorela)
i sad nastavljam anisam se povukla
da li imam tu ok stav ne, pošto ne znam ni koji je, al valjda nije trebalo ovo i ono čim me nervira. sad ću čitati dalje
...
ha, pa ovo i dalje moćže da se menja
blog je drugačiji ali ne znam da li je moguće pisati. malo mi fali nešto sa starog foruma
nešto
:(
noć kod tvrđave tako nešto
zašto moram da pišem pametno kad hoću glupo

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
123.046
e pa evo me ovde na novom blogu koji je gori od starog na neki način, mislim softver. nisam dobra pa mogu o tome razglabati osim da samo uradim šta treba.
mislim nisam planirala da se ovde vidi ovoliko ali negde bih pisala mada mi i ne ide. zašto sad ne valjam
ionako pišem ne baš razumljivo i s nekim zapletom da je ko knjiga nego više tako nekako sebi ali mislim da nema od toga ništa

Soradze

Domaćin
Poruka
4.584
Kad pogledam blato u kojem se valja blog, dođe mi da obrišem svoje tekstove.
Neko kome je udobno u blatu neka piše i uživa u valjanju. Meni više nije udobno.

Ako ne možeš nekome oteti tanjir hrane, samo pljuni u nju i sam će ti dati. I to je trenutno stanje.
Pljuvanjem je osvojen prostor.
Hvala, ali
ne, hvala.
:bye:
Divni moj prijatelju, ako se odlučiš da obrišeš svoje tekstove, ne zaboravi da mi ih onako na gomilici preseliš na mail...
pa da uživam u detelini sa četiri lista koju sam pronašla na blogu Krstarice! A, pronašla sam par...
Grlim...
:vzagrljaj: :heart2::zkez:

faraonn

Elita
Poruka
15.983
...postujem,
zato i postujem
ali,
debelo mi hvali
ona stara navika
dobrog druzenja
i trazenju istine i sloge
samo tome sluzenja...
Ima ...tu smo svi
ali svi nijesmo oni od prije
ili kamuflaze
mnogo se traze
i to uspjesno
ako utjesno
mene ce da se
odmorite...bar jedno vrijeme
osjecam da je klijati pocelo
zlo sjeme...

Mrkalj

Elita
Moderator
Poruka
22.452
I opet sam morao da brišem postove. Stideo bih se na mestu onih koji više pridaju paženje abrovima nego autorskoj kreativnosti. Šta je, bre, ovo, ljudi? Mort sezona? Autorska blokada? Probajte sa štipaljkama kao Fazi d Ber.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
123.046
uf meni ne smeta, nek pišu, nisam ni stigla da pročitam ... nema notifikacija ali mislim da mi ni ne smeta
...
danas sam zaključila ponešto, samo šta :think: nešto mi se i ne piše toliko. možda nekad kasnije
...
idem na spavanje, pomalo sam luda. mogla sam da tražim da me poprave kod dr danas al nisam. a pre nekog vremena sam se nadala da će biti tako.
ali ne raidm na sebi ispravno tj ne uradim ništa, puštam inerciju, i ko zna gde to ide
kao negde dobro a to je samo inercija.
i sutra će tako biti jer ne smem da preskočim. a nije teško. samo nekkao neću.
kasno je. sve se raspada. ali možda ću ti se javiti
možda mogu i bez, teoretski da ali praktično i ne.

Poslednja izmena:

hakim bej

Elita
Poruka
16.680
Iskrenost je za nas strani jezik. Strani jezik se mora studirati i izucavati. U ovom svetu je zabranjeno govoriti jezikom iskrenosti. Onaj ko zeli govoriti jezikom iskrenosti mora da bude spreman na osudu koja ce doci. Malo iskrenosti je opasna stvar, a potpuna iskrenost je kobna. Svi smo prosli programiranje, vaspitavanje i pretvaranje, i naucili smo da koristimo eufemizme. Dovoljno je sve okrenuti naopacke i videti.

Poslednja izmena:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
123.046
hej nisam gledala da li mi neko piše, a nemam mislim obaveštenje da mi je neko pisao na blogu? :rtfm:

evo da ostavim sebi neki link da ne zaboravim, mislim da ću sutra da gledam ... jeste ima pocket al što da ne rknem krstaricu
:D

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
123.046
hm pošto se koncept bloga promenio ... :think:

sad ne znam kako da organizujem neko pisanje ali evo šta sam našla, da li je to neki spas ljudima... možda je samo fensi

da li to može da bude samo u mom nekom kutku, a ne ko podforum s blogovima

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
123.046
eto mene opet na ovom izmenjenom konceptu :(

imam neka pravila koja me kvare a forsiram ih i dalje, nekako ih volim. nije trebalo ni da diram sad u to jer tako kvarim to, kad sam već rešila. valjda će ovo proći neprimećeno.
ne volim sad muziku nešto
idem polako
ne mogu ni na forum. a nisam poslala neku poruku.
niej zanimljivo a ne znam ni kako da se napravi da bude nešto mi je svejedno, udosadnila sam se. a prošli put kad sam se toga uplašila legla sam kasno, možda čak oko dva. a ionako mi zvuči taj neki zvuk. trebalo bi da se odreknem tog nečega da budem kako treba ili bolja a forsiram :roll:
eto
eto što sam vam to priznala, samo sam se dodatno zbunila :roll: ali mislim da neću da brišem

...

bajamo pomoću youtuba. što nisam ovo napisala na npr RUPI / pdf žene
idem
...
napisala sam to nešto i malo sam previše napisala i sad da li datražim da mi obrišu :think: evo sedim sat vremena i pitam se da li je to bitno a malo me i blam što sam pisala a nisam bila u cinično-veselom duhu ostalih. i sad to tamo stoji i ne znam šta da uradim, mada sam shvatila da uvek znam šta treba ili šta treba pokušati ali sad ne znam i šta sam uopšte bila glupa
malo sam previše napisala i nekako sam dosadna. i ne treniram ali nije nemoguće i mogu da se izbaksuziram. a to može i da se obriše a potrošila sam 2h više nego što je trebalo
i šta sad

Poslednja izmena: