Quantcast

Blizanac i RAK...mogu li oni zajedno!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Johnny_taraba_9

Domaćin
Poruka
4.582
Jaooooj ljudi ne znam sta da radim. Sta mislite da li moj horoskopski znak podrzava njen, mislim to kako se slazu blizanac muzijak i rak zenka.
Bili smo dugo zajedno ali sam je ja prevario. Ispao sam budala. Isao sam kod baba Raske i ona mi je rekla "da je to uopste ne cudi...za taj moj nepromisljen gest postoje opravdani razlozi. Te noci mi zvezde nisu bile naklonjene, i to je to." Ali ona nece da cuje za to...Kaze "kakve crne zvezde".
Kako da joj objasnim da je sve upravo u tim horoskopskim znacima. Znam da ovde ima dosta mojih istomisljenika...pomozite please♥
Stalo mi je do nje :)

LJUB252

Zainteresovan član
Poruka
418
jonny#9 kod mojih matoraca ta kombinacija i nije bas sjajna, uopste nisu jedno za drugo, al ljubav je cudo... tako da su bili zajedno punih 30 god. jeste da u jednom momentu vise nije moglo nikako, pa su se razisli, ali nisu malo izdrzali... tako da iz mog ugla- blizanac+rak nije lako, ali nije ni neizvodljivo...

lejla83

Zainteresovan član
Poruka
116
Jaooooj ljudi ne znam sta da radim. Sta mislite da li moj horoskopski znak podrzava njen, mislim to kako se slazu blizanac muzijak i rak zenka.
Bili smo dugo zajedno ali sam je ja prevario. Ispao sam budala. Isao sam kod baba Raske i ona mi je rekla "da je to uopste ne cudi...za taj moj nepromisljen gest postoje opravdani razlozi. Te noci mi zvezde nisu bile naklonjene, i to je to." Ali ona nece da cuje za to...Kaze "kakve crne zvezde".
Kako da joj objasnim da je sve upravo u tim horoskopskim znacima. Znam da ovde ima dosta mojih istomisljenika...pomozite please♥
Stalo mi je do nje :)
salis se, jel' da :shock:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.