Blic: Stanovnici Kosova, DRŽAVLJANI Albanije ???!

  • Začetnik teme Začetnik teme lima
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Albanski DRŽAVLJANI, pretežno iz prištinske i podujevske opštine, na taj način mogli su sa srpskim biometrijskim pasošem da putuju u zemlje Evropske unije bez viza...

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/25...---prebivalista-Albanci-placali-i---5000-evra

Blic pripojio Kosovo Albaniji, pa su stanovnici prištinske opštine, albanski državljani... ;)

Блиц је у власништву олоша аустроугарског - ТАКО ДА СУ ОВАКВЕ ПОДМЕТАЧИНЕ УОБИЧАЈЕНЕ... :rtfm:

п.с. А можда су и били неки АЛБАНСКИ ДРЖАВЉАНИ ИЗ АЛБАНИЈЕ - јер је граница ПОТПУНО ОТВОРЕНА ... и они се шетају тамо-амо - зависно где треба да се пријављују због избора, пописа и слично...
 
Kako to da za gradjane Kosova sa pasosima Srbije ne vazi vizna liberalizacija imajuci u vidu ustav Srbije :) Valjalo bi da ustavobranitelji sa Krste to obrazloze !

Па тако ШТО ЈЕ КОСОВО И МЕТОХИЈА ОКУПИРАНА ТЕРИТОРИЈА АУТОНОМНЕ ПОКРАЈИНЕ ОД СТРАНЕ МЕЂУНАРОДНЕ ЗАЈЕДНИЦЕ.... шта ти ту није јасно???

И зато што је ПОД ПАТРОНАТОМ ОЛОША ИЗ ЕУ И ЈЕНКИЈА УЧИЊЕНО СЛЕДЕЋЕ:

Vi se nalazite ovde: Mondo > Info > Srbija
Tirana i Priština u "albanskom šengenu"


  • Odštampaj
  • Make font size smaller Make font size default Make font size larger
30. april 2011. 20:17 > 20:27
Sporazumom Albanije i Kosova o slobodnom prelasku granica se od danas prolazi bez ikakve prave kontrole.
v204783p0.jpg

Ministri unutrašnjih poslova Albanije i Kosova Bujar Nišani i Bajram Redžepi potpisali su danas u Tirani sporazum o olakšicama prelaska "granice" Albanije i Kosova, kome je ovo prvi sporazum o slobodnom prelasku granice sa nekom od zemalja koje su priznale kosovsku nezavisnost.

Kosovsko Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da su potpisivanjem sporazuma stvoreni uslovi da građani Albanije i Kosova "granicu" prelaze bez kontrole, kao što je to slučaj u zemljama u kojima važi Šengen.

Redžepi je nakon potpisivanja rekao da je ovo potvrda dobre "međudržavene" saradnje u oblasti slobode kretanja i da će se primenom sporazuma povećati broj lica koja će, posebno tokom letnje sezone, sa Kosova putovati u Albaniju i obratno.

************************************************************************************************

И само да додам - КАДА ЈЕНКИЈИ И ЕУ ПОКАЖУ ПРВИ ЗНАК СЛАБОСТИ - ЛЕТЕЋЕТЕ ПРЕКО ПРОКЛЕТИЈА!!!!!!!!!!!!:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:
 
Poslednja izmena:

Back
Top