"Blic" saznaje Amerika i EU zavrću slavine za nvo u Srbiji! Zapadne diplomate razočarane učinkom: Srbi i dalje slave Putina!

Pre svega, mi ne znamo da li je ova vest istinita ili je još jedna novinarska patka. Čim se neko poziva na neimenovane izvore nema ko ni da potvrdi ni da demantuje.
Na kraju krajeva - nije ni bitno. Sve što zafali dodaće se iz srpskog budžeta.
Zašto zapad koristi toliko iritantne likove u NVO sektoru - mogu samo da nagađam.
Ono u šta sam siguran je da zapad ne bi upravljao svetom da je glup. Njih, za razliku od nas, ne zanimaju pojavne stvari. To čije će slike Srbi nositi kada se, u većem ili manjem broju, okupe na nekom trgu - njih savršeno ne zanima. Ono što njih interesuje je sledeće:
Da li Srbi uredno snabdevaju zapad radnom snagom? Snabdevaju.
Da li Srbi koriste evro ili rublje? Evro, naravno.
Da li Srbi rintaju za bedne plate u zapadnim fabrikama ovde? Rintaju.
Da li se Srbi zadužuju prvenstveno na zapadu? Zadužuju.
Da li Srbi kupuju zapadnu robu? Kupuju.
...itd.
Dokle god mi radimo ono što je zapadu korisno, možemo da volimo koga god hoćemo.
 
Pre svega, mi ne znamo da li je ova vest istinita ili je još jedna novinarska patka. Čim se neko poziva na neimenovane izvore nema ko ni da potvrdi ni da demantuje.
Na kraju krajeva - nije ni bitno. Sve što zafali dodaće se iz srpskog budžeta.
Zašto zapad koristi toliko iritantne likove u NVO sektoru - mogu samo da nagađam.
Ono u šta sam siguran je da zapad ne bi upravljao svetom da je glup. Njih, za razliku od nas, ne zanimaju pojavne stvari. To čije će slike Srbi nositi kada se, u većem ili manjem broju, okupe na nekom trgu - njih savršeno ne zanima. Ono što njih interesuje je sledeće:
Da li Srbi uredno snabdevaju zapad radnom snagom? Snabdevaju.
Da li Srbi koriste evro ili rublje? Evro, naravno.
Da li Srbi rintaju za bedne plate u zapadnim fabrikama ovde? Rintaju.
Da li se Srbi zadužuju prvenstveno na zapadu? Zadužuju.
Da li Srbi kupuju zapadnu robu? Kupuju.
...itd.
Dokle god mi radimo ono što je zapadu korisno, možemo da volimo koga god hoćemo.
Слажем се, уз опаску да се код нас појавне ствари брзо и лако одсликају на оно што Окупаторе занима.
 
Pre svega, mi ne znamo da li je ova vest istinita ili je još jedna novinarska patka. Čim se neko poziva na neimenovane izvore nema ko ni da potvrdi ni da demantuje.
Na kraju krajeva - nije ni bitno. Sve što zafali dodaće se iz srpskog budžeta.
Zašto zapad koristi toliko iritantne likove u NVO sektoru - mogu samo da nagađam.
Ono u šta sam siguran je da zapad ne bi upravljao svetom da je glup. Njih, za razliku od nas, ne zanimaju pojavne stvari. To čije će slike Srbi nositi kada se, u većem ili manjem broju, okupe na nekom trgu - njih savršeno ne zanima. Ono što njih interesuje je sledeće:
Da li Srbi uredno snabdevaju zapad radnom snagom? Snabdevaju.
Da li Srbi koriste evro ili rublje? Evro, naravno.
Da li Srbi rintaju za bedne plate u zapadnim fabrikama ovde? Rintaju.
Da li se Srbi zadužuju prvenstveno na zapadu? Zadužuju.
Da li Srbi kupuju zapadnu robu? Kupuju.
...itd.
Dokle god mi radimo ono što je zapadu korisno, možemo da volimo koga god hoćemo.
Nisu oni mogli da angazuju bolje kadrove, nego u glavnom neke propale studente, lecene narkomane i poludebile.
Niti mogu bolje. Pa kad ne ide to bolje, onda im ne treba ni ovo da ih dzabe placaju.
 
Nisu oni mogli da angazuju bolje kadrove, nego u glavnom neke propale studente, lecene narkomane i poludebile.
Niti mogu bolje. Pa kad ne ide to bolje, onda im ne treba ni ovo da ih dzabe placaju.
На друштвеним мрежама су појачани и разним врстама снобова, комплексаша и психијатријских болесника (на лечењу или незалечених).
Већина волонтира, жали боже труда :whistling: .
 

https://nova.rs/vesti/politika/amerika-i-eu-zavrcu-slavine-za-nvo-u-srbiji-razlog-je-putin/

Amerika i EU zavrću slavine za NVO u Srbiji, razlog je Putin​

POLITIKA Autor:Blic18. jul. 202208:1916 komentara
Podeli:


srbija, rusija, vladimir putin


Srbija Rusija Foto:Tanjug/AP Photo/Darko Vojinovic

Prema proceni stranih diplomata iz vodećih zapadnih država, srpske nevladine organizacije su podbacile u većini oblasti. Pre svega po pitanju povećanja pozitivnog stava građana prema evropskim integracijama, a posebno u smanjivanju ruskog uticaja u Srbiji. S obzirom na to da nevladin sektor nije ispunio očekivanja donatora, mogao bi da ostane bez novca, piše Blic.

„Zapadne sile bi volele da vide manju podršku Vladimiru Putinu u javnom mnjenju Srbije i da rasprostranjena krilatica „nas i Rusa 300 miliona“ izgubi svoje sledbenike“, piše Blic i dodaje:


POLITIKA
17. jul. 2022
„Nasuprot očekivanjima i velikim ulaganjima, dobijen je suprotni rezultat: nikad veće protivljenje EU integracijama, a Rusja sa Putinom na čelu po idolopoklonstvu“.
Za ovakve rezultate, kako dalje navode, verovatno je odgovornija politika Brisela, nego srpske NVO. Konstantno uslovljavanje i politika štapa i šargarepe, u kojoj je štap sve veći, a šargarepa sve manja, itekako su uticali na stav građana Srbije. Iak, strane diplomate, sagovornici Blica, su stroge i smatraju da je etiketa neuspeha nevladinog sektora sve slabiji prozapadni duh i jačanje ultradesničarskih snaga u Srbiji.
BONUS VIDEO: Može li se nevladin sektor nadati boljem tretmanu?
 
Globalisticki zapadni centri su mislili da ce Srbiju pribliziti svojim interesima tako sto ce regrutovati jugoslovene tj. srpske ustase.

Pored miliona Srba koji zive na zapadu i u stanju su da predstave i povezu Srbiju sa istim, oni su se odlucili za gomilu seljobera koja bastini jos uvek jugo ideju.

Kakav danak neiskustvu. :cool:
 
Ništa boranija samo odoše niz vodu vlažni snovi rusobludnika brat Putin oslobađa Kosovo Ameri beže iz Bondstila a Šiptari preko Prokletija itd. nema ništa od toga nego Putin kaže kad može Kosovo onda može i ovo moje u Ukrajini a domaći rusobludnici mu i dalje kliču

Ničim Putin nije opravdao otimanje Kosova od Srbije, nego je spustio bagri sa zapada: vi ste Srbiji oteli Kosovo, iako tamo ne živi ni jedan Amerikanac, a mi oslobadjamo teritorije na kojima živi naš narod, ugnjetavan i ubijan od strane Nacista iz Kijeva.
Žalostan pokušaj Soroševske Nato.guzije...
 
Poslednja izmena:
Podržavaš rusku agresiju na Ukrajinu a osuđuješ NATO agresiju na Srbiju,da nisi malo dupljak oće to kod vas rusobludnika
Ruse zabole za međunarodno pravo i rezolucije UN-a nego kažu zapadu ako se vi ponašate razbojnički u slučaju Srbije i Kosova onda ćemo i mi da budemo razbojnici u Ukrajini po pitanju onih teritorija u Donbasu i vi tu negde vidite srpski interes lečite traume iz 1999.god.na jedan nezreo i detinjast način kao to Putine rokaj naciste i otimaj im teritoriju kad već mi ne možemo nikako sebi da pomognemo,to što ti ne očekuješ podršku od Rusa po pitanju Kosova u UN-u recimo to ti mačku o rep ti si nebitan jedan forumaš koji piše koješta svaki rusobludnik itekako očekuje podršku Rusa po tom pitanju ona se podrazumeva jer na Ruse gledaju kao na braću i saveznike

Rusija ne osvaja, nego vraća nazad ono što je nekada bilo njeno.
Podseti me - kada je to Kosovo bilo deo SAD?
 
Pre svega, mi ne znamo da li je ova vest istinita ili je još jedna novinarska patka. Čim se neko poziva na neimenovane izvore nema ko ni da potvrdi ni da demantuje.
Na kraju krajeva - nije ni bitno. Sve što zafali dodaće se iz srpskog budžeta.
Zašto zapad koristi toliko iritantne likove u NVO sektoru - mogu samo da nagađam.
Zato što se samo takvi idioti i utrkuju da mu služe (lice je ogledalo duše)?
 
Ničim Putin nije opravdao otimanje Kosova od Srbije, nego je spustio bagri sa zapada: vi ste Srbiji oteli Kosovo, iako tamo ne živi ni jedan Amerikanac, a mi oslobadjamo teritorije na kojima živi naš narod, ugnjetavan i ubijan od strane Nacista iz Kijeva.
Žalostan pokušaj Soroševske Nato.guzije...
Po kojoj to računici će tebi da bude bolje kad te Putin koristi kao monetu za potkusurivanje sa zapadom?
 
Po kojoj to računici će tebi da bude bolje kad te Putin koristi kao monetu za potkusurivanje sa zapadom?
Ne koristi on nas kao monetu za potkusurivanje, to je samo propaganda vas iz Nato.guzijskih odreda.
Rusija će pomoći Srbiji, čim prvi put neki Srbin bude vladao Srbijom.
 
Ne koristi on nas kao monetu za potkusurivanje, to je samo propaganda vas iz Nato.guzijskih odreda.
Rusija će pomoći Srbiji, čim prvi put neki Srbin bude vladao Srbijom.
Vi rusobludnici ste stvarno posebna sorta klovnova da vas nema trebalo bi vas izmisliti dosadno bi bilo bez vas
 

Back
Top