Quantcast

BLGARI UZ SRBE

SerbiaUnited

Primećen član
Poruka
989
9f0e5cb84b.jpg

Dok Bugarski parlament razmišlja, prosečan bugarin protivi se priznavanju Kosova.

Hvala im na podršci. Slika govori sve.

SerbiaUnited

Primećen član
Poruka
989
A kako to - prosečan Bugarin razmišlja drugačije od parlamenta koji je taj prosečni Bugarin glasao?
Mislim, hvala, ali kako to?

Pa pogledaj
ja sam ubeđen 100% da se većina stanovnika Češke, Poljske, Slovačke, Slovenije, Bugarske, Ukrajine i Rusije naravno protivi proglašavanju nezavisnog Kosova.
Oni nemaju nikakve ekonomske, istorijske, kulturne ili političke veze sa Albanijom. Niti će u bliskoj budućnosti imati.

Ali eto, neke od tih država će možda i priznati Kosovo pod pritiskom EU i drugih bitnih "faktora" sa Zapada.

Sve ankete po raznim forumima tih istih zemalja govore ovo što sam napisao, pa čak i Slovenački.

ali... eto...

S.H.A.R.K

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.097
A kako to - prosečan Bugarin razmišlja drugačije od parlamenta koji je taj prosečni Bugarin glasao?
Mislim, hvala, ali kako to?
Vrlo prosto.
Narodni predstavnici u parlementu, koje je birao narod, ne slušaju narod ... slušaju nekog drugog.... jer moraju ('plati baba banku da uđe u kolo, a platila bi dve da izađe')

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.