Quantcast

Blaž Posinek - IM akademija

Margus

Početnik
Poruka
2
Pozdrav, imao sam iskustva pa cu Vam u detaljima objasniti, mada ona njegova bivsa devojka Krunic je dovoljno rekla. Naime radi se o sledecem. Pukao sam nekih 300 dolara iz znatizelje da bih kao zaradio vise. Vise manje se radi o piramidalnoj semi. Ono sto u sto na videu da zaradis pomocu kopiranja od iskusnih trgovaca je cista farsa. Na samom pocetku kada se registrujete imate u ponudi nekoliko paketa pocev od osnovnog koji je oko 200 dolara pa do platinum 0d 325 dolara, a ima i skupljih. Stvar u tome je sto u osnovnom nemas otkljucan ni jedan alat za te strategije i anakize grafikona po kojima trebas da ulozis novac, ali postoji mogucnost doplate za svaki alat. Posle toga kod brokera isto trebas uplatiti neki iznos na racun da bi mogao u opste i startovati baviti se takoreci trgovinom. E sad dolazimo do glavnog dela, a to je da niko ti nece pomoci ili ce ti reci da vas previse ima pa ne mogu svima da pomognu od jednom tako da kopiranje pada u vodu. Imacete neke online seminare kao pa ako ukapirate to vam je, ali tesko da za mesec dana ista mozete savladati pa cete kako oni kazu kroz 18 meseca se osamostaliti, a vi za to vreme placajte debelu clanarinu pa mozda nesto naucite. Stvar je u tome da ovde niko ne zaradjuje trgovanjem vec svi dobijaju od IM akademije proviziju od clanarine. Ako se uclanis kod nekoga u grupu, a taj je imao pre tebe samo jednog clana, automatski dobija besplatnu clanarinu sledeci mesec jer si mu ti drugi clan, a ako ima tri ili vise on dobija proviziju od clanarine koju vi placate. Isto tako ako vi mimo njega osnujete svoju grupu po istom sablonu, on i dalje prima samo jos vecu proviziju jer ste mu pomogli da kroz vasu grupu dobije jos vise clanova. Tako da ovogodisnji projekat 5000 je samo navlakusa da se sto vise ljudi uclani, da bi ovi na lestvici iznad zaradili nesto para, a prica se da ce Rajko i ko vec jos na samom vrhu ubirati prihod od preko 6000 evra mesecno dok ovi na dnu pasu travum, a da pri tom mozda vas nesto nauce, ali relativno. Licno sam bio clan samo mesec dana iz znatizelje cukao preko 300 dolaram, ali srecom nista strasno bar za mene. Prva nedrlja trgovanja po preoorukama i alatima debeo minus, izgovor je losa nedelja desava se. Aj predjem preko toga idemo dalje, u drugoj isto i tako prodje moja clanarina od preko 300 dolara, a ja ni pola ulozenog ne izvuceh vec racun bio 0,09 dolara na kraju. Tako da vam je to moje jedno iskustvo koje nikome ne bih preporucio da bi drugima bilo dobro. Pozdravv

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.