БЛАГОДЕТИ ЕУ на делу

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180

Ево још једног доказа колико је оправдана тврдња наших жуто-црвених бандита како јЕВРОПА НЕМА АЛТЕРНАТИВУ...

Како је овако нешто могуће??? Зар не цветају руже у ЕУ??? Висок стандард, добре плате, ово-оно...
 
Vidis kako Rumuni postuju ekoloske evropske zakone.
Zato sto su clanovi unije koja se raspada brze cak i od Srbije.

A ne ko ovi nasi, polivaju se benzinom i pale na sred ulice, krseci zakon o zabrani pusenja, a o stetnoj emisiji ugljendioksida da i ne govorimo.
 
Ovaj skok nema nikakve veze za EU.

Jer socialna politika nije nadleznost EUa.
i to je tacno,svaka drzava sama odlucuje gde ce da pravi ustede (bar dok ne dodje do irske il grcke :lol: ), mada sve vrste politika tipicnih za drzavu blagostanja uvek su prve na udaru. ali i inace rumuni nisu bili spremni za eu....nego su se zaleteli i sa njima i sa bugarima jer su im dahtali za vrat godinama...
 
i to je tacno,svaka drzava sama odlucuje gde ce da pravi ustede (bar dok ne dodje do irske il grcke :lol: ), mada sve vrste politika tipicnih za drzavu blagostanja uvek su prve na udaru. ali i inace rumuni nisu bili spremni za eu....nego su se zaleteli i sa njima i sa bugarima jer su im dahtali za vrat godinama...

Pa EU ne znaci da ce svako ziveti na Nemackoj grbaci.

Izgleda da neki se tome nadaju.
 
Ovaj skok je ostavio snazan utisak na skepticne da EU ima alternativu ili da mozemo bez EU.
sta mi mozemo? sta mozemo kad ne postoji jedna sposobna i postena osoba u ovoj zemlji da napravi nesto sa istom. a i ako postoji nije luda da se bakce sa budalama. najpametnije sto mozemo da uradimo je da platimo nekog diktatora na deset godina da za pocetak potera celokupnu politicku "elitu" u rudnike soli i pirincana polja,a ako ih nema onda da ih naprave pa da onda tamo rade :mrgreen: kakav narod takvi i politicari...zemlja koja ce samu sebe unistiti. sindrom mutavog deteta koje uvek moras terati da radi domace i slusa roditelje da bi napravilo nesto od sebe...e takva ti je nasa zemlja.
 
Rumuni, kao i mi, imaju predstavu da ulazak u EU rešava sve probleme. Stoga se svaka nepopularna a neophodna mera dovodi u vezu sa EU.
Za takvo stanje su krive vlasti. Naša vlast toliko koncentracije stavlja na EU i postavlja EU kao krajnji cilj. Krajnji cilj čega?

Nesumnjivo je da će Srbi, ukoliko se situacija ne promeni, biti ozbiljno razočarani Unijom, jer od nje očekuju previše, a spremni su da daju premalo.
 
jadno je to drustvo gde se stedi na ljudima koji ne mogu da se brinu o sebi
najjadnije sam se osecao kad sam video protest invalida u Nemanjinoj ispred zgrade Vlade zbog niske pomoci :(

Rumuni, kao i mi, imaju predstavu da ulazak u EU rešava sve probleme. Stoga se svaka nepopularna a neophodna mera dovodi u vezu sa EU.
Za takvo stanje su krive vlasti. Naša vlast toliko koncentracije stavlja na EU i postavlja EU kao krajnji cilj. Krajnji cilj čega?

Nesumnjivo je da će Srbi, ukoliko se situacija ne promeni, biti ozbiljno razočarani Unijom, jer od nje očekuju previše, a spremni su da daju premalo.

upravo tako
kao da je nekome cilj da upise faks, a da ne razmislja o tome kako da ga zavrsi
tako su i ovim nasima iz vlasti puna usta EU, a EU je samo prostor gde mozes nesmetano da prodajes svoje proizvode
sta cemo mi kukavni da prodamo kad nista sem dugova i afera ne proizvodimo?
 
Poslednja izmena:

Ево још једног доказа колико је оправдана тврдња наших жуто-црвених бандита како јЕВРОПА НЕМА АЛТЕРНАТИВУ...

Како је овако нешто могуће??? Зар не цветају руже у ЕУ??? Висок стандард, добре плате, ово-оно...





Strasno koji sebicluk i kukavicluk,

ostaviti zenu i dvoje dece same da se snalaze.

Pa najlakse je skakati tako i time "resiti" problem?!:zroll:

Vidim da ce verovatno ostati invalid tako da ce i o njemu da se brinu!!
 

Back
Top