Blago Srbiji!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
Evo,za ovih x godina boravka na forumu,najmanje vremena sam provela upravo na teen-u,ali za to kratko vreme,uočila sam da su naši tinejdžeri stvarno zrela i načitana deca...
Ako na mladima svet ostaje,blago nama,pošto nam svaki drugi tinejdžer-forumaš čita Solženjicina,izdiže se iznad rasprave sa gamadi kao što sam ja i koristi probrane reči.
I posle kažu u novinama da srpska omladina ne čita...sramota :)
Edit:
impresionira i činjenica koliko tinejdžera mesečari :lol:
 
Evo,za ovih x godina boravka na forumu,najmanje vremena sam provela upravo na teen-u,ali za to kratko vreme,uočila sam da su naši tinejdžeri stvarno zrela i načitana deca...
Ako na mladima svet ostaje,blago nama,pošto nam svaki drugi tinejdžer-forumaš čita Solženjicina,izdiže se iznad rasprave sa gamadi kao što sam ja i koristi probrane reči.
I posle kažu u novinama da srpska omladina ne čita...sramota :)
Edit:
impresionira i činjenica koliko tinejdžera mesečari :lol:

cemu ovaj sarkazam????:eek:
 
cemu ovaj sarkazam????:eek:

Čemu?
Imam malo slobodnog vremena pa sam htela da se pozabavim našim tinejdžerima...
Stojim iza toga da je 1% forumaša,ako i toliko,zaista čitalo sve one knjige,a ostatak je načuo,ali,eto,da ne bude da čita Angus,tange itd.
Naravno,dešavalo se pre da tinejdžeri dođu i priznaju šta stvarno čitaju,i onda se navadi neki intelektualac da ih pljuje...a te knjige i jesu tinejdžersko štivo i nije nikakva sramota to da čitaju...
 
ne kapiram cemu ova tema?neka cita ko sta hoce....ko je umro pa si ti devojko postala dezurna za analiziranje sta tinejdzeri citaju?
ja sam od sad uvela jednu praksu...za svakog ko otvori glupu temu dajem bonu :D :D
kazi hvala :D

 
ne kapiram cemu ova tema?neka cita ko sta hoce....ko je umro pa si ti devojko postala dezurna za analiziranje sta tinejdzeri citaju?
jos jedna glupa tema....

Kako sam postala dežurna?
Pa,ja sam na ovom forumu najlepša,najbolja,najinteligentnija i nadasve superiorna :mrgreen:
Neka čita ko šta hoće,slažem se...ali nema razloga za mazanje očiju..
 
Ili dodje onaj buzdovan pa smara sa Kišom,a verujem da je jedva i tu jednu knjigu pročitao zato što je MORAO zbog zahteva nastavnog programa...I onda ukuca u Google Kiš i skida citate i misli da je pametan...
Priznajem da čitam ono što moram i eventualno još nešto ali ne književno i ne pada mi napameta da se k'určim jer to što si nešto pročitao nije uopće neka stvar kojom možeš da se k'určiš i soliš drugima pamet i pametnuješ po forumu a da nisi svestan ni šta si napisao...
 
Čemu?
Imam malo slobodnog vremena pa sam htela da se pozabavim našim tinejdžerima...
Stojim iza toga da je 1% forumaša,ako i toliko,zaista čitalo sve one knjige,a ostatak je načuo,ali,eto,da ne bude da čita Angus,tange itd.
Naravno,dešavalo se pre da tinejdžeri dođu i priznaju šta stvarno čitaju,i onda se navadi neki intelektualac da ih pljuje...a te knjige i jesu tinejdžersko štivo i nije nikakva sramota to da čitaju...

a sta to citaju?????
 
Ja ne,ja stvarno volim da čitam...ali nemam potrebu da nešto posebno vodim diskusije o knjigama na forumu...niti da izvlačim citate ovog i onog svaki čas...
Ali evo,da citiram Mešu Selimovića-ne doslovno...neobično koliko se oslanjamo na tuđe misli i mudrosti i tako dopunjavamo svoju "mrtvu i bezobličnu misao"
 
(Sarajevo 1995.)
-Da li čitate knjige?
-Hm,brm.osaijd#?sad3...
-Čitate l' knjige?
-aiusdh324d"#55
-Čitate l' knjige,knjigu? Recimo ''Crven ban''? Da li ste čitali?
-Čitao? Držao ga u ruci care
:mrgreen:

ahahahhahaha
jeste čitali,bajke,npr.tri praseta?
Aaaaaaaaaaaa,ja sam muslimanka!
ili ono
Ana Karenjina,jel to ona što je spičio voz?
Nije,žao nam je,doviđenja...
jeste čitali Kantovu Kritiku čistog uma?
Nisam,ali gledao sam istoimeni film...
 
ma ko će ga znati
šta god da čitaju,valjda je bitnije da razumeju šta su pročitali

evo npr ja sad završih s Frojdom,i da li mi je jasno sve što sam pročitala,klinac jasno...

E tako sam ja imao u odeljenju jednu seljančuru koja je stalno u školu donosila knjige i za svaki odmor čita...I radili mi Karenjinu...I ja po običaju nisam pročitao...I kažem- Miro,ajd' mi molim te ukratko prepričaj,nisam pročitao,a ova ima pik na mene? I ona onako bledo počela da gleda,da muca,da štuca,da nešto sa rukama mlati...Kako je glupa,ne zna ni da se izrazi a verovatno ništa nije ni skontala kako je glupa,verovatno čita slovo po slovo,a ništa drugo i ne radi samo nešto čita...Kako je glupa...
 
E tako sam ja imao u odeljenju jednu seljančuru koja je stalno u školu donosila knjige i za svaki odmor čita...I radili mi Karenjinu...I ja po običaju nisam pročitao...I kažem- Miro,ajd' mi molim te ukratko prepričaj,nisam pročitao,a ova ima pik na mene? I ona onako bledo počela da gleda,da muca,da štuca,da nešto sa rukama mlati...Kako je glupa,ne zna ni da se izrazi a verovatno ništa nije ni skontala kako je glupa,verovatno čita slovo po slovo,a ništa drugo i ne radi samo nešto čita...Kako je glupa...

eeee,prc,danas za te svrhe postoje interpretacije,sve fino prepričano,i ne moš domašiš...
 
Ili dodje onaj buzdovan pa smara sa Kišom,a verujem da je jedva i tu jednu knjigu pročitao zato što je MORAO zbog zahteva nastavnog programa...I onda ukuca u Google Kiš i skida citate i misli da je pametan...
Priznajem da čitam ono što moram i eventualno još nešto ali ne književno i ne pada mi napameta da se k'určim jer to što si nešto pročitao nije uopće neka stvar kojom možeš da se k'určiš i soliš drugima pamet i pametnuješ po forumu a da nisi svestan ni šta si napisao...

ahaha gledaj ga deda. sto promeni ime?
 
ahahahhahaha
jeste čitali,bajke,npr.tri praseta?
Aaaaaaaaaaaa,ja sam muslimanka!
ili ono
Ana Karenjina,jel to ona što je spičio voz?
Nije,žao nam je,doviđenja...
jeste čitali Kantovu Kritiku čistog uma?
Nisam,ali gledao sam istoimeni film...

Evo jednog idealnog čoveka,idealnog ličnosti,idealna ličnost,
intelektualnog izgleda...
Čitate l' knjige?
Ćitam,pa ja sam student...
Jel' ste čitali ''Kritiku čistog uma''?
Jao,baš tu nisam,imam je kodkuće,al' je nisam pročitao,ali gledao sam istoimeni film...
Drugo je film
Pa dobro,mogu ja....
Knjige nam trebaju,doviđenja
Pa mogu ja ono konteplacija,telozofija
Knjige nam trebaju,knjige nam trebaju,doviđenja,doviđenja
Hvala vel'ka,Hvaaaaaaala vel'ka
:mrgreen: katastrofa....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top