Quantcast

Благо речено антисрпски Запад све ради на штету Срба на Балкану!

БелиВук

Zainteresovan član
Poruka
495
На Косову подржавају шиптарски терор и отимање Српских беба. Сталне претње Србији. Супротстављање Српских земаља Републике Српске и Србије да се уједине. Ракете дали Хрватима да гађају Србију. Зверски однос према Србији. Најбоље све прекинути дипломатске односе са западом и само имати дипломатске односе са Кином и Русијом. Има сигурно лудих аргумената како треба да задржимо дипломатске односе са антисрпским зверима са запада, хајде да дочујеме те сулуде аргументе?

Boris Grušenko

Veoma poznat
Poruka
13.574
На Косову подржавају шиптарски терор и отимање Српских беба. Сталне претње Србији. Супротстављање Српских земаља Републике Српске и Србије да се уједине. Ракете дали Хрватима да гађају Србију. Зверски однос према Србији. Најбоље све прекинути дипломатске односе са западом и само имати дипломатске односе са Кином и Русијом. Има сигурно лудих аргумената како треба да задржимо дипломатске односе са антисрпским зверима са запада, хајде да дочујеме те сулуде аргументе?
Većinu toga o čemu pišeš u delo je sproveo domicijelni faktor.

Zapad odnosno Njemačka verovatno i jeste to želela ali je operativa prepuštena lokalnim titoistima, neotitoistima i ostalim došljacima.

Bez tog aparata instaliranog na poluge moći sve to ne bi išlo tako lako.

Boris Grušenko

Veoma poznat
Poruka
13.574
Пре свега треба погани браварскоусташки погани изроди да нестану свим могућим средствима у Србији.
Nema potrebe da nestanu. Uvek treba imati tu vrstu antitela koja svojom aktivnošću mogu da akriviraju sistem za rano upozoravanje.

Dovoljno je da moraju da nauče da rade i žive od svog rada.

To bi im najteže palo.

Tek onda bi im postalo jasno kako izgleda neživot u Srbiji koji su decenijama tokom titoističkog terora Srbima priređivali.

БелиВук

Zainteresovan član
Poruka
495
postavljac kao da se juce !??? pao sa marsa.

provokator?
Не ти си спао са скеле и немати лечења. Ово је задње време да се реше усташкокомуњраски злотвори заувек. Једини спас за Србију.

27E

Buduća legenda
Poruka
49.959
Не ти си спао са скеле и немати лечења. Ово је задње време да се реше усташкокомуњраски злотвори заувек. Једини спас за Србију.
gramatika siptara koji koristi translate!

ha, ha, ha

Droid

Buduća legenda
Poruka
37.570
Ako iko radi sam protiv sebe to je srpski narod. On sam sebi navuce sve nevolje. I takvu mrznju i ovakvu drzavu.

Zato ga i treba unistiti jer je u pitanju bolest. Srpski narod zato i voli da gine jer mu je jedini spas od svoje bolesti smrt.

БелиВук

Zainteresovan član
Poruka
495
Ako iko radi sam protiv sebe to je srpski narod. On sam sebi navuce sve nevolje. I takvu mrznju i ovakvu drzavu.

Zato ga i treba unistiti jer je u pitanju bolest. Srpski narod zato i voli da gine jer mu je jedini spas od svoje bolesti smrt.
Има пуно добрих просперитетних Срба у Свету, али погани изроди их спречавају да се врате и створе предузећа. Кад нестану погани изроди у Србији, све ће бити у реду. Далеко од тога да је Србија изгубљена.

Droid

Buduća legenda
Poruka
37.570
Има пуно добрих просперитетних Срба у Свету, али погани изроди их спречавају да се врате и створе предузећа. Кад нестану погани изроди у Србији, све ће бити у реду. Далеко од тога да је Србија изгубљена.
Nikad nece nestati. Nikada.

Poruka
8.908
:hahaha: :hahaha:

Poruka
72.292
Запад, Запад, увек само Запад.

А ми? А ми љиберасти и љибтранди, ми као ништа, а?

Ко вам је узео вашу Југу? Ми. Ко вам је затворио фабрике? Ми. Ко вам је продао фабрике страном елементу? Ми!

Ко вам је узео радна мјеста? Ми, љиберасти. Ко вам је угрозио ваше драгоцено здравље, што стварним а што измишљеним болестима? Ми!

Ко је издао РСК? Ми љибтранди. Ко дао Косово на тацни шиптарима? Опет ми. Ко је срушио заједницу са Црном Гором, два ока у глави завадио? Ми, ми, ми!

Ко подговара млад свијет и честит да оде у Швецке, да се одроди? Ми. У Аустрије, у Швицарске? То исто радимо ми љибтранди.

Ко стално шурује са Сорошем, са Темпларима, ко ради за НАТО амбасаде, ко поставља ХААРП антене у Обреновцу, ко све слуша па дојави Билдербергу, ко је дуга рука папиних масона? Мислим, да се не понављам.

А овамо све "Запад, Запад, Запад ово, Запад оно". Не зна Србин домаће да цијени, само страно :(

Grand_Lodge_London.gif

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.