Blago nama! Vučić: "Srbija mora da ima energiju sve vreme"

Soradze

Elita
Moderator
Poruka
17.804

Vučić poručio EPS-u i EMS-u da njihovi radnici ne idu kućama,​

već da se angažuju na obezbeđivanju energije​

Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, pozvao je ministarku energetike Dubravku Đedović
Handanović da u Srbiji obezbedi da nema prekida u snabdevanju strujom.

Kako je poručio, Srbija mora da ima energiju sve vreme.

Vučić je pozvao ljude iz energetskog sektora da dođu na sastanak u popodnevnim satima
zajedno sa ministarkom Đedović Handanović.

Podsetimo, na velikom delu Balkana prijavljen je nestanak struje.
Skoro celo područje Crne Gore, BiH, Albanije i delovi Hrvatske ostalo je bez električne energije.
Prema poslednjim informacijama, struja se polako vraća u pojedine pogođene delove.

Kad naš gazda uzme stvar u svoje ruke - nema zezanja!

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/s...-porucio-eps-u-i-ems-u-da-svi-njihovi/9ep4pxd

Poslednja izmena:
Srećom nismo uvezani odavno, ustaše same uništile vezno polje i otkačili sebi jednu granu....drugu im nemci pale i gase po potrebi....
sto bi ih svabe sad zapalile, pa glasali su u un svi popaljeni kako je svaba naredio? trebala ja za kaznu struja da nestane srbiji, a ne njima svima, ali vucic sila, hebajga, tigar;):mrgreen: [nemo' neko da mi je zalepio sns bot etiketu, ovo je iznimka]

HD-wallpaper-cats-tiger-roar.jpg

sto bi ih svabe sad zapalile, pa glasali su u un svi popaljeni kako je svaba naredio?
uvek se prvo gasi gde ti najmanje treba, a balkan im je za potkusur i političko delovanje....ako njima treba energija ugasiće balkan, pa se ti snalazi....sad moraju da aktiviraju svoje centrale i privatne resurse i da kupe struju na tržištu....

Dobro, pošto su sistemi povezani ako stvarno budemo prošli bez problema mora mu se odati priznanje.
Па не може и да екстремно трује ваздух и да буде колапса. Оне државе које желе чист ваздух, морају да рачунају на овакве инциденте и непријатности.
Боље имаш колапс у сред лета на пар сати или мунута, а да имаш чист ваздух, него обрнуто.

Али ја предвиђам да ће и нас то стрефити, тако да ћемо имати дуплу штету.

KAZE RUS SRBINU: MI IMAMO JAKU VOJSKU

SRBIN:MI IMAMO VUCICA

RUS;MI IMAMO NAFTU I GAS

RUS:MI IMAMO DIJAMANTE

PITA GA RUS:PA CEKAJ VI NEMATE NISTA SEM TOG VUCICA

SRBIN: I VI DA IMATE VUCICA NE BI IMALI NISTA

:super:
Išli Žuti i G17 u Madjarsku
Pitao Dinkić: a śta će vama ratna mornarica kad nemate more?
Madjarski stručnjak mu odgovorio: ni vi nemate para pa opet imate ministarstvo finansija?

Ahahahaha

#Vicevi1000EvraOdDinkare

uvek se prvo gasi gde ti najmanje treba, a balkan im je za potkusur i političko delovanje....ako njima treba energija ugasiće balkan, pa se ti snalazi....sad moraju da aktiviraju svoje centrale i privatne resurse i da kupe struju na tržištu....
ja citao da saudijci ne trose struju za svoje klime, nego gore neku rusku naftu i agregatima, pa se tako 'lade
ej vama malo uprzilo i sad odjednom sistem ne moz' da izdrzi te sobne klime, malo mi je to neverovatno, mislio sam da kvarcne peci trose vise struje, ono 3kw, mada ko ce znati

ja citao da saudijci ne trose struju za svoje klime, nego gore neku rusku naftu i agregatima, pa se tako 'lade
ej vama malo uprzilo i sad odjednom sistem ne moz' da izdrzi te sobne klime, malo mi je to neverovatno, mislio sam da kvarcne peci trose vise struje, ono 3kw, mada ko ce znati
Ovo je naravno budalaština, ali je prelazno rešenje....kako će u pustinju da dovuku struju na 10000 km?
To je način da im se razvije turizam od čega bi mogli da plate centrale za generalno napajanje strujom....sad im kinezi valjda prave solarne i vetro centrale dok se ne edukuju da održavaju nuklearne...

Па не може и да екстремно трује ваздух и да буде колапса. Оне државе које желе чист ваздух, морају да рачунају на овакве инциденте и непријатности.
Боље имаш колапс у сред лета на пар сати или мунута, а да имаш чист ваздух, него обрнуто.

Али ја предвиђам да ће и нас то стрефити, тако да ћемо имати дуплу штету.
Bosna i Hrvatska imaju čist vazduh? Ajd' da si rekao recimo Norveška pa da razumem. Ali nisam čuo da Norveška ima problema sa strujom.

...

Vrhovni komandant Biba Struja je iskoristio i ovu havariju u komsiluku za samoreklamu...:zzzz:

Obrativsi se Ministarki energetike...kojoj je inace na svadbi nestalo struje...:hahaha::zcepanje:

Vučić se obratio ministarki energetike posle kolapsa u komšiluku: U Srbiji sve vreme mora da ima struje​

https://biznis.telegraf.rs/info-biz...msiluku-u-srbiji-sve-vreme-mora-da-ima-struje

+

Vučićevoj ministarki energetike nestala struja na svadbi, a došli Dačić, Đoković..​

https://srbin.info/politika/vucicev...ja-na-svadbi-a-dosli-dacic-djokovic/?lang=lat

Biba Struja i @Jugoslav Čvarak ...siva eminencija...

...

Back