Quantcast

Blage veze vi nemate

Life is a bich

Aktivan član
Poruka
1.689
Gledajući šta rade ove naše partije, na šta se sve primao, a ko kaže da opet neće, ovaj narod, ja rešila "pod stare dane" da osnujem neku partiju.
Još ne znam kako bih je nazvala.

Očekujem predloge.

Noseći slogan bi bio

BLAGE VEZE VI NEMATE.

On bi se odnosio na bar devedeset pet odsto populacije.
Uključujući i vas, cenjeni forumaši.
Onih par izuizetaka samo potvrđuju pravilo:(

Ako i ne pobedim na izborima:lol:, što će biti pravo čudo, bar ću svima u brk skresati ne samo šta mislim, nego kako i jeste.

Ako u Srbiji ima desetak hiljada onih koji misle kao ja, partija će biti osnovana.

E sad, to što većina ne bi glasala za partiju koja joj govori istinu, pa šta joj ja mogu.
Mislim, većini.

To je neće učiniti pametnijom:zper:

E sad, možda je najlepše od svega što ni ja nemam blage veze, ali se bar ne pravim k'o vi ovde da imam:manikir:

Poruka
6.360
Tipicno za Srbina.Prvo sto pomisli, to je da bi on mogao da bude onaj pravi vodja naroda.U sadasnjim vremenima takvi pojedinci ovaj stav ostvaruju tako sto odmah obrazuju svoju partiju i zato ih je Srbija do skoro imala oko 600?!
Neshvatljiva bruka,jer u svetu nikada nije bilo drzave sa toliko stranaka,cak ni priblizno.
Inace,tacno je da ovaj narod o bitnim drzavnim i drustvenim pitanjima nema pojma i da i dalje ima niz pogresnih shvatanja.Da je drukcije nebi bili u ovako jadnom stanju vec mnogo godina.

Life is a bich

Aktivan član
Poruka
1.689
Tipicno za Srbina.Prvo sto pomisli, to je da bi on mogao da bude onaj pravi vodja naroda.U sadasnjim vremenima takvi pojedinci ovaj stav ostvaruju tako sto odmah obrazuju svoju partiju i zato ih je Srbija do skoro imala oko 600?!
Neshvatljiva bruka,jer u svetu nikada nije bilo drzave sa toliko stranaka,cak ni priblizno.
Inace,tacno je da ovaj narod o bitnim drzavnim i drustvenim pitanjima nema pojma i da i dalje ima niz pogresnih shvatanja.Da je drukcije nebi bili u ovako jadnom stanju vec mnogo godina.
To da narod nema pojma o svemu pobrojanom, nije nikakvo čudo, i nije samo kod nas.
Ali da o tome pojma nemaju ni ovi tzv političari, e to ima samo kod nas.

Lepi Bora

Buduća legenda
Poruka
37.909
Gledajući šta rade ove naše partije, na šta se sve primao, a ko kaže da opet neće, ovaj narod, ja rešila "pod stare dane" da osnujem neku partiju.
Još ne znam kako bih je nazvala.

Očekujem predloge.

Noseći slogan bi bio

BLAGE VEZE VI NEMATE.

On bi se odnosio na bar devedeset pet odsto populacije.
Uključujući i vas, cenjeni forumaši.
Onih par izuizetaka samo potvrđuju pravilo:(

Ako i ne pobedim na izborima:lol:, što će biti pravo čudo, bar ću svima u brk skresati ne samo šta mislim, nego kako i jeste.

Ako u Srbiji ima desetak hiljada onih koji misle kao ja, partija će biti osnovana.

E sad, to što većina ne bi glasala za partiju koja joj govori istinu, pa šta joj ja mogu.
Mislim, većini.

To je neće učiniti pametnijom:zper:

E sad, možda je najlepše od svega što ni ja nemam blage veze, ali se bar ne pravim k'o vi ovde da imam:manikir:
OSNUJ PARTIJE ,,EVROPA ILI SMRT ,, ... LEZI TI UZ SLIKU .. :okok:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.