bladi fani

kažem ti da je 2 hiljade sasvim dovoljno i napolju...jer...cene kod nas su kao na zapadu, a često i više nego napolju...

nesto ne verujem. ja znam da ljudi u Becu placaju stan najmanje 800 evra, sto je 4 puta skuplje nego u Beogradu
pogotovu nisu na pravom zapadu ( zapadnu evropu ne racunam u zapad), tamo ti je najkrs stan 2.500 iljade dolara, dobijes neki podzemni studio umesto stana, nemas ni sporet
 
zapadnu Evropu računam u zapad, jer aj što je zapadno od nas, nego je jedno 30 god ispred nas...
...Ameriku uopšte ne uzimam u igru, jer to je već druga planeta...pretpostavljam...
...nije život samo plaćanje kirije...čak i da jeste 800 evra, tu je ostalo koje je kao kod nas...

...no nebitno...da ne spamujemo temu dogiju...
 
nesto ne verujem. ja znam da ljudi u Becu placaju stan najmanje 800 evra, sto je 4 puta skuplje nego u Beogradu
pogotovu nisu na pravom zapadu ( zapadnu evropu ne racunam u zapad), tamo ti je najkrs stan 2.500 iljade dolara, dobijes neki podzemni studio umesto stana, nemas ni sporet

iz prve ruke
60kvm, treći bicirk, sa strujom i grejanjem 500 eu
 
nesto ne verujem. ja znam da ljudi u Becu placaju stan najmanje 800 evra, sto je 4 puta skuplje nego u Beogradu
pogotovu nisu na pravom zapadu ( zapadnu evropu ne racunam u zapad), tamo ti je najkrs stan 2.500 iljade dolara, dobijes neki podzemni studio umesto stana, nemas ni sporet


e sad pricash o studentskom ziFotu...zamisli da si ambasadorka...pa jos da se i zorica zovesh :lol:
 
koliki bi bio neki prosek primanja ...neka mesecna zarada npr koja bi zadovoljila vase kriterijume sto se tice situiranosti vaseg buduceg npr decka hmm ?
jel imate neke kriterijume,neka pravila sto se toga tice ?
samo nemote sad ono...paaa bitno je da se on trudi ,da nije lezilebovic i dzabalebarosh i tako to...znaci ajmo sad konkrento ali bez preterivanja ;)))

konkretno i bez preterivanja, najbitnija su mi moja primanja (što više to bolje), a za njegova neka brine on...msm ako ga nije blam da od mene traži dzeparac, neka uživa u tome.
 
uopste nije
karte za prevoz su 1.6e, to je opet 4 puta skuplje
kokakola od 0.5 je 1.5e
pa ti vidi

Cene hrane su manje, paket telefon-TV-Internet 20€ , cena tehnike drastično manja.... život je jeftiniji nego kod nas, često putujem, a i sestra mi živi u Beču...
Stan je skup, ali to je kao što rekosmo - Beč, jedan od centara ekonomske moći sveta. Lepo je ići u šetnju u paru kroz njihove parkove, prosto inspirišu na popodnevni sexić...
 
Ja sam u Becu, zive ljudi i sa 1500€. Prosecna plata u Austriji je oko 1700-1800€. No, nije to neka kinta ovde za luksuziranje, ne zive bolje no mi. Nego imaju lepe, redovne i mnogobrojne tramvaje, pa im je kao bolje.
 

Back
Top