>Black Pearl< ponovo plovi! MIslili ste da mi okujete ladju?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gusari imaju svoju zastavu , na svojoj ladji, Captaina ;-) okruzenog vernim ...
pirati-1.gif
Gusarskibrod.jpg
CaptainJackSparrowWelcome-1.gif
 
mahamaja:
8-) E pa oNdaK draga moja Opijum .:-D ..
Svecano ti oDajem i poSlednju pirtsku tajnu ;-) :lol: :lol:
NoVa piraTusa preUzma kuHinju , dok ne smUva neku nOvu da udje u Brod :roll: Kao ja tebe:twisted:
free_g16.jpg
th5g.gif

Suuuuupeeeeeerrrrrr !!!!!!!! Sto ja dobro kuvam, ZNAS !!!!!!!!........a tek sto imam repcete......Vojvodjanske------prave,,,,,,,,,,,,a, tek rezanci s' makom.........ima tu i razni zacini.........ZNAS !!!!!! Opijaju.......skroz-naskroz...........bi-ti-ce-te........mlogo zadovoljni, molicu lepo !!!!!!! A, sad varjacu ......u RUKE !!!!!!
 
opijum:
Dragi, moji pirati i piratkinje :razz: pocinjem sas kuvanjem........od danas sam, ja, kuvarica, dodelila mi to pocasno mesto, mahamaja.........nemo da bi se neko zalio .......ondak cu da iskuvavam :evil: ......nezadovoljne......nemo posle da bidne, nisam vas upozorila :twisted:
Ало, браћо Гусари, морски разбојници, немој да би неком пало на памет да пуца у пијанисту и да штипка куварицу, Крф ће да падне (освојиЋемо га) !
 
mar_comm:
Ало, браћо Гусари, морски разбојници, немој да би неком пало на памет да пуца у пијанисту и да штипка куварицу, Крф ће да падне (освојиЋемо га) !

Ocete, USTIPKE, A? :grin: .........oma dodju......sas sve kuvaricu i varjacu.....za svaku slucajnost :evil:
 
Captain Jack Sparrow:
E a kada bi imali brodsku pralju ona bi se branila efikasnije .... sa prakljachom ;-) :lol: :lol:
Jao krofne jel moze i kapetan da strpne malko ... evo izvadicu dzem od visanja iz kovtchega sa blagom !

Cap,ZNAS STA........oma dodju krofne, al' s pekmez od kajsija, razumo'........take su lepse ;) a ja i moje piratske koleginice ce vas GLEDAMO........dok sve ne izedete :lol: ,naoruzane varjacama, ne t rebaju nama prakljace.............inace ce dobijete 35 po turu, sas istim.....mislim varjacama, jel jasno :twisted:
Ajd' sad na poso.......dok vas ne ispecem....krofne mislim, da pecem :lol: :lol: :lol:
 
Captain Jack Sparrow:
E a kada bi imali brodsku pralju ona bi se branila efikasnije .... sa prakljachom ;-) :lol: :lol:
Jao krofne jel moze i kapetan da strpne malko ... evo izvadicu dzem od visanja iz kovtchega sa blagom !

Evo i ja prilažem kiflice sa salom! Nadam se da niste na dijeti!


Gde ste, gusari, pirati i ostali razbojnici? :D
Veliki ovi Karibi, u svakoj luci vas tražio, svaku "noćnu damu" podrobno ispitivao da kaže vašu lokaciju. :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top