Bizmis

Pre nekoliko dana sam procitao da se otvorio jos jedan centar za vantelesnu oplodnju,
u nekoj zabiti, al' nema veze, sigurno ima posla... a koliko sam cuo to uopste nije jeftino...

Ja bih, za pocetak, otvorio jedan mali centar za telesnu oplodnju, toga jos nema kod nas.
Sta znam, mozda postane hit...
Opremu posedujem, i jedan mali katalog plavookih, za ostalo cu se vec nekako snaci...

E sad, pre nego sto se upustim u ovaj riskantan poslovni potez, hteo bih prvo da cujem misljenje zena.
Jer zene su, kako kazu, najveci potrosaci, cenjena i ugledna klijentela...

A muski, slobodno mogu ovde ostaviti svoj CV, imace odredjene privilegije pri zaposljavanju jer su forumasi...
(dzordzi, posto cenim da ce se medju prvima javiti, ne mora ostaviti CV)
a taman sam teo upotpunim temu:cry:
 
Дакле, Мињон, искидах се од смеха! Браво!!!
То ја одавно имам на уму, а имам и једног воркера код куће, исто са каталогом плавих очију..:)
Елем, можемо ући у неку врсту пословне сарадње, ја ћу вам бити ПР...умем!
 
Дакле, Мињон, искидах се од смеха! Браво!!!
То ја одавно имам на уму, а имам и једног воркера код куће, исто са каталогом плавих очију..:)
Елем, можемо ући у неку врсту пословне сарадње, ја ћу вам бити ПР...умем!

...moze, dogovoreno... sad smo skoro pa kompletni... :)
 
Pre nekoliko dana sam procitao da se otvorio jos jedan centar za vantelesnu oplodnju,
u nekoj zabiti, al' nema veze, sigurno ima posla... a koliko sam cuo to uopste nije jeftino...

Ja bih, za pocetak, otvorio jedan mali centar za telesnu oplodnju, toga jos nema kod nas.
Sta znam, mozda postane hit...
Opremu posedujem, i jedan mali katalog plavookih, za ostalo cu se vec nekako snaci...

E sad, pre nego sto se upustim u ovaj riskantan poslovni potez, hteo bih prvo da cujem misljenje zena.
Jer zene su, kako kazu, najveci potrosaci, cenjena i ugledna klijentela...

A muski, slobodno mogu ovde ostaviti svoj CV, imace odredjene privilegije pri zaposljavanju jer su forumasi...
(dzordzi, posto cenim da ce se medju prvima javiti, ne mora ostaviti CV)

Ja sam za... mogu da vam pozajmim jedan testis...
 
Pre nekoliko dana sam procitao da se otvorio jos jedan centar za vantelesnu oplodnju,
u nekoj zabiti, al' nema veze, sigurno ima posla... a koliko sam cuo to uopste nije jeftino...

Ja bih, za pocetak, otvorio jedan mali centar za telesnu oplodnju, toga jos nema kod nas.
Sta znam, mozda postane hit...
Opremu posedujem, i jedan mali katalog plavookih, za ostalo cu se vec nekako snaci...

E sad, pre nego sto se upustim u ovaj riskantan poslovni potez, hteo bih prvo da cujem misljenje zena.
Jer zene su, kako kazu, najveci potrosaci, cenjena i ugledna klijentela...

A muski, slobodno mogu ovde ostaviti svoj CV, imace odredjene privilegije pri zaposljavanju jer su forumasi...
(dzordzi, posto cenim da ce se medju prvima javiti, ne mora ostaviti CV)

Kasnim za nemene i usluge vašeg centra...ali moram da priznam da je poslovni potez zanimljiv.
Učiniću sve što je u mojoj moći, da što više zainteresovanih, povežem sa vama.
Srećno :ok:
 
Kasnim za nemene i usluge vašeg centra...ali moram da priznam da je poslovni potez zanimljiv.
Učiniću sve što je u mojoj moći, da što više zainteresovanih, povežem sa vama.
Srećno :ok:

...hvala nocna moro... nadam se da se bizmis nece pretvoriti u tvoj nick... :lol:

...tibi, nemoj da resavas kricanje... bolje izvadi neku kintu dudarimo temelje... :lol:
 
Evo ja cu da uletim i resim ovaj problem:D
Nemam vremena za rad u centru,a hocu da podrzim ovu svetu investiciju,uzecu to kuce i ostalo je moja briga.poznajem neke Kineze sa Pancevackog buvljaka,pa cemo vec nesto iskombinovati:D
U stvari,sve forumasice koje idu u centar a imaju dzukele( :lol: ) neka ih na ulazu privezu na parkingu,a ja cu ih kasnije pokupiti i to je to :rumenko:
Vi radite sta hocete,a dzukele idu meni:whistling:

jel moze dzukela da se posalje u centar?
platicu koliko i da ja sama budem
mislim bas mi prijalo (da dzukele nema neko vreme)
 
jel moze dzukela da se posalje u centar?
platicu koliko i da ja sama budem
mislim bas mi prijalo (da dzukele nema neko vreme)

Onda samo gubis novac.Platices da ker ( :lol: ) udje,i opet ga dobijes nazad,a ako ga ostavis meni,pseto ( :hahaha: ) odlazi zauvek,+ dobijes isplatu za njega,u zavisnosti od tezine:mrgreen:
Da li postoji jos neki naziv za pse? mislim da sam iscrpeo rezerve
Ghelyon.gif
 
Poslednja izmena:
Moras taj biznis da prosiris i na nas matore kojima vise nije do radjanja,al jeste do...
Nesto kao centar za relaksaciju,rehabilitaciju i animaciju
Pa nam delis zlatne kartice
A svaki deseti tretman gratis

vidi teme kako mi promakla juce :eek:

ja bi smokvu potpisala i samo prepravila malkice jedan deo, posto se osecam malo drugacije od nje..
iskorigovana recenica bi glasila ''Nesto kao centar za rekreaciju i animaciju''
s ostalim se slazem..:manikir:
 

Back
Top