Bizmis

minon

Legenda
Poruka
59.497
Pre nekoliko dana sam procitao da se otvorio jos jedan centar za vantelesnu oplodnju,
u nekoj zabiti, al' nema veze, sigurno ima posla... a koliko sam cuo to uopste nije jeftino...

Ja bih, za pocetak, otvorio jedan mali centar za telesnu oplodnju, toga jos nema kod nas.
Sta znam, mozda postane hit...
Opremu posedujem, i jedan mali katalog plavookih, za ostalo cu se vec nekako snaci...

E sad, pre nego sto se upustim u ovaj riskantan poslovni potez, hteo bih prvo da cujem misljenje zena.
Jer zene su, kako kazu, najveci potrosaci, cenjena i ugledna klijentela...

A muski, slobodno mogu ovde ostaviti svoj CV, imace odredjene privilegije pri zaposljavanju jer su forumasi...
(dzordzi, posto cenim da ce se medju prvima javiti, ne mora ostaviti CV)
 
Moras taj biznis da prosiris i na nas matore kojima vise nije do radjanja,al jeste do...
Nesto kao centar za relaksaciju,rehabilitaciju i animaciju
Pa nam delis zlatne kartice
A svaki deseti tretman gratis
 
evo postavljam se za generalnog menadžera odeljenja za zabavu i relaksaciju i animaciju dakako
smokvičici dodeljujem počasnu dijamantsku karticu i kao čovek od dela, ne demagog, preuzimam obavezu da je zabavljam kolioko joj duša ište :malav:
 
evo postavljam se za generalnog menadžera odeljenja za zabavu i relaksaciju i animaciju dakako
smokvičici dodeljujem počasnu dijamantsku karticu i kao čovek od dela, ne demagog, preuzimam obavezu da je zabavljam kolioko joj duša ište :malav:

Drzim te za...rec
A uz rekreaciju i zanimaciju,moras da naucis i reanimaciju:P
 
Moras taj biznis da prosiris i na nas matore kojima vise nije do radjanja,al jeste do...
Nesto kao centar za relaksaciju,rehabilitaciju i animaciju
Pa nam delis zlatne kartice
A svaki deseti tretman gratis

...ja sam jednom nesto nosio na hemisko ciscenje, i procitao na racunu koji daju da su u obavezi da ponavljaju postupak pranja dokle god se fleka ne skine,
ili garderoba ne raspadne...
...tako da cu to samo prepisati... :lol:

...smokvicica ce imati 78% popusta samo da ne uvodi bobija u radnju... :lol:
 
...ja sam jednom nesto nosio na hemisko ciscenje, i procitao na racunu koji daju da su u obavezi da ponavljaju postupak pranja dokle god se fleka ne skine,
ili garderoba ne raspadne...
...tako da cu to samo prepisati... :lol:

...smokvicica ce imati 78% popusta samo da ne uvodi bobija u radnju... :lol:

Al to je kuce za narucje.bez njega ....sve je :(
 
auuuh! ode čoek čak u inozemstvo i već otvara bizMis ...leleee..
nemamo svi aviJone, kamiJone,,da putujemo na rekreativnu nastavu :(
 
...tolciceeee...:D
...kakvi kaminjoni, avinjoni... samo use i u svoje kljuse...:lol:
...sta cu, moram nesto raditi, ostao sam svorc... :(

minonče...mora da predočiš detaljan plan.....el uračunato i mršavljenje i utezanje?


drugarice smokvičice izvolite ovu specijalnu iskaznicu mwa mwa mwa izbalav

smokilica ima protekciju..na morski ambijenat...ima li neke knjige žalbe? ;)
 

Back
Top