Bizarno: Bubasvabe mi unistile sony2

Bratislav_90

Iskusan
Poruka
5.522
Ostavio sam sony 2 na tavanu, za koji uopste nisam bio svestan da ima problem buba... Posle nekog vremena igrao mi se opet i prikljucio sam ga ali nije lepo raido, odneo sam ga kod servisera, i posle par dana sam saznao da su ni manje ni vise nego bubasvabe napravile gnezdo unutra i syebale laser. JE^EM IM LI MAMU!!!! Sony nov kosta 13 hiljada, a ovaj moj sam sigurno mogao prodati za 10 000.. Nisam znao gde da stavim ovu temu pa reko ovde.. Pretpostavljam da bube mogu unistiti i kompijutere ili neke druge vredne uredjaje.. Tako da pamet u glavu. Zvao sam dizensekciju ovih dana bi trebalo da ih spalim...
 
nije otpad, radio je. Ne vidim sta sam lose uradio... Smetao mi je taj sony u dnevnoj sobi, nisam ga igrao jedno dobrih 3-4 meseca smorio me. Sad moram kupiti novi, a i nije mala svota u pitanju..

pa nije sony fotelja ! :D ili trokrilni orman
ma boli te stojko trazi mami i tati da ti daju pare da kupis sony3 :lol:


p.s. ako si bio dobar ove godine javicu deda mrazu tvoju muku pa ce ti doneti "gameboy" da prezimis ko covek :mrgreen:
 
Imao si i boljih podforuma za takvu temu :lol: :lol:

Bubašvabe idu obično gde su cevi, truljenje, vlaga, tavan bi trebao da ima najmanje vlage u kući ...

Znas sta ja mislim da je bilo, da dok sam ja igrao, sony se zagrevao, i mozda su tad usle, i onda samo kad sam ga prebacio na tavan nastavile su svoj zivotni ciklus.. Bio je i neki sok prosut po sonyju... Proverio sam komp u kompu ih nema.. Ne znam bizarno je zasto su usle samo u sony.. :S :S :S
 

Back
Top