Bizarno: Bubasvabe mi unistile sony2

Bratislav_90

Iskusan
Poruka
5.523
Ostavio sam sony 2 na tavanu, za koji uopste nisam bio svestan da ima problem buba... Posle nekog vremena igrao mi se opet i prikljucio sam ga ali nije lepo raido, odneo sam ga kod servisera, i posle par dana sam saznao da su ni manje ni vise nego bubasvabe napravile gnezdo unutra i syebale laser. JE^EM IM LI MAMU!!!! Sony nov kosta 13 hiljada, a ovaj moj sam sigurno mogao prodati za 10 000.. Nisam znao gde da stavim ovu temu pa reko ovde.. Pretpostavljam da bube mogu unistiti i kompijutere ili neke druge vredne uredjaje.. Tako da pamet u glavu. Zvao sam dizensekciju ovih dana bi trebalo da ih spalim...

krompir 2.1.

Buduća legenda
Poruka
42.576
nije otpad, radio je. Ne vidim sta sam lose uradio... Smetao mi je taj sony u dnevnoj sobi, nisam ga igrao jedno dobrih 3-4 meseca smorio me. Sad moram kupiti novi, a i nije mala svota u pitanju..

pa nije sony fotelja ! :D ili trokrilni orman
ma boli te stojko trazi mami i tati da ti daju pare da kupis sony3 :lol:

p.s. ako si bio dobar ove godine javicu deda mrazu tvoju muku pa ce ti doneti "gameboy" da prezimis ko covek :mrgreen:

Bratislav_90

Iskusan
Poruka
5.523
Imao si i boljih podforuma za takvu temu :lol: :lol:

Bubašvabe idu obično gde su cevi, truljenje, vlaga, tavan bi trebao da ima najmanje vlage u kući ...

Znas sta ja mislim da je bilo, da dok sam ja igrao, sony se zagrevao, i mozda su tad usle, i onda samo kad sam ga prebacio na tavan nastavile su svoj zivotni ciklus.. Bio je i neki sok prosut po sonyju... Proverio sam komp u kompu ih nema.. Ne znam bizarno je zasto su usle samo u sony.. :S :S :S

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.