Bizarne smrti

gost 440482

Primećen član
Poruka
548
Niko od nas ne može da predvidi koji dan je ujedno i poslednji...Čitala sam skoro o ljudima čija smrt je u medijima odjeknula kao bomba jer su stradali na krajnje bizarne načine.
Stiv Irvin, čuveni lovac na krokodile, snimao je emisiju kada ga je raža izbola. Ugledali su ražu dugu 2,5 metra i ušli su u vodu da je snime nakon čega ga je ona napala mnogo puta pre nego što mu je zadala smrtonosni ubod u srce.
Onda po meni bizaran način da se strada jeste slučaj žene iz Moskve (24) koja je bila zaposlena u fabrici čokolade. Ispustila je telefon u ogromnu kacu sa čokoladom i kada je pokušala da ga dohvati i sama je upala unutra.
Balerina Isidora Dankan je takodje preminula na po meni bizaran način kada joj se u toku vožnje u Bugatiju dugi šal upleo u točak vozila i slomio joj kičmu. Ako imate primere vezane za temu, navedite.
 
IMG_20221129_203423.png
IMG_20221129_204146.png
 
Meni je ovo najbizarnija smrt, pročitao sam pre dvadesetak godina u crnoj hronici i još pamtim.
Imao u alatu čovek zrno od granate 20mm kao izbijač kad treba da izbije nešto sa njim i čekićem a to je koristio i njegov otac pa najverovatnije potiče još iz Drugog svetskog rata. I jednog dana uzme nešto da izbije kad granatica eksplodira i ubije ga.
 
Meni je ovo najbizarnija smrt, pročitao sam pre dvadesetak godina u crnoj hronici i još pamtim.
Imao u alatu čovek zrno od granate 20mm kao izbijač kad treba da izbije nešto sa njim i čekićem a to je koristio i njegov otac pa najverovatnije potiče još iz Drugog svetskog rata. I jednog dana uzme nešto da izbije kad granatica eksplodira i ubije ga.
prirodna selekcija!
 
Stalno se setim one dame,što je u Beogradu izašla iz prodavnice,pre par godina a ledenica sa spratnice joj probila glavu...
Jbt,koja je to verovatnoća...
Kad sam bila dijete, možda 3. osnovne, jednoj djevojčici iz moje škole je ledenica probila glavu, usred grada. Mama ju je vodila za ruku kad se to desilo i sjećam se da sam dugo, dugo pa mislim da čak i sad zimi u strahu koračala ulicama :(
 
Niko od nas ne može da predvidi koji dan je ujedno i poslednji...Čitala sam skoro o ljudima čija smrt je u medijima odjeknula kao bomba jer su stradali na krajnje bizarne načine.
Stiv Irvin, čuveni lovac na krokodile, snimao je emisiju kada ga je raža izbola. Ugledali su ražu dugu 2,5 metra i ušli su u vodu da je snime nakon čega ga je ona napala mnogo puta pre nego što mu je zadala smrtonosni ubod u srce.
Onda po meni bizaran način da se strada jeste slučaj žene iz Moskve (24) koja je bila zaposlena u fabrici čokolade. Ispustila je telefon u ogromnu kacu sa čokoladom i kada je pokušala da ga dohvati i sama je upala unutra.
Balerina Isidora Dankan je takodje preminula na po meni bizaran način kada joj se u toku vožnje u Bugatiju dugi šal upleo u točak vozila i slomio joj kičmu. Ako imate primere vezane za temu, navedite.
bilo pre mnogo godina, u Kragujevcu u Zastavi, iz prese izleteo komad lima i presekao radnika na pola.
 
Stalno se setim one dame,što je u Beogradu izašla iz prodavnice,pre par godina a ledenica sa spratnice joj probila glavu...
Jbt,koja je to verovatnoća...
ima 30 godina kako su mediji objavili da je jedna zena u Australiji pala na trotoar mrtva. Doktori tragali za uzrokom smrti i otkrili da ju je pogodio meteor u mozak , velik 1 milimetar. To tek baksuz. Tolki svemir, ljudsko bice sitno ko atom i da ga tresne ta trunka prasine iz svemira.
 
Ima bizarna smrt naravno iz Srbije, švaler bio na gospodji i odjednom umro. Zvala ona hitnu pomoć i nisu prvo vreme mogli da ustanove uzrok smrti. Kad su bolje pogledali nasli su zrno 7.65 unutar tela koji je ušao tačno kroz čmaar nije ga ni povredio. Mislili su da ga neko gadjao sa prozora ali ugao ulaska zrna je bio mnogo veći. Kad su malo bolje istražili pronašli su lika koji je sa 1km ispalio metak u vis i ono baš pogodi nesrećnog švalera
 
Volim stare filmove, eto film Rebel without a cause prati prica da je "proklet" jer su svi troje glavnih glumaca umrli mladi i na neki način pod bizarnim okolnostima.
Natali Vud je imala fobiju od duboke vode i nikad nije plivala u okeanu. Jedna scena koja je trebala biti snimana u vodi reditelj je morao snimiti u akvarijumu zbog nje. A uprkos tome posedovala je jahtu sa koje je 1981 godine pala i udavila se. Nije najbizarnija smrt ali je jezivo svakako.
U Srbiji isto ima mnogo primera bizarnih smrti. Iz Vojvodine mlad dečko, fudbaler, tokom utakmice se požalio na mučninu i nakon toga preminuo. Ako se dobro sećam radi se o dečku od 20 i nešto godina.
Ima i slučaj žene iz San Dijega koja je preminula kada je na nju pao muskarac koji je pokušao da izvrši samoubistvo. Oboje su stradali.
 

КОД: Досието за Владо Танески и мистериозното самоубиство во кофа со вода ќе се најде и во Стразбур​

Адвокати на двајца доживотни осуденици преку судот во Стразбур го бараат досието за Владо Танески, новинарот осомничен за убиство на најмалку две жени пред една деценија кој во мистериозни околности, во кофа со вода се самоуби во тетовскиот затвор.
KOD_ je TV emisija koja se bavi škakljivim temama
advokati dvoje doživotnih osuđenika preko suda u Strazburu traže dosije o Vlado Taneski novinar koji je osumnjičen za ubistvo dvoje žene pre desetak godina
šta je bizarno u celom slučaju
taj isti novinar Vlado Taneski izvršio je samoubistvo u kofi sa vodom u Tetovskim zatvoru
_samoubistvo u kofi vode_
pa sad vi cenite
 
Najsnazniji utisak bizarne smrti na mene je ostavila smrt mlade manekenke koja je krenula ujutru da miksa voce u posudi a aparat se polomio i deo joj se pritom zabio direktno u srce!!!
Mislim da je to jedini slucaj takve smrti u Svetu od kada se proizvode ti aparati.
 
U mojoj firmi kao bezbednjak radio je neki Amer koji je pre toga radio po celom svetu. Pričao mi je kako je u Bangladešu imao slučaj kad su radili razminiravanje nekih minskih polja, pa naiđe monsun i spere sve te mine tik uz obalu reke, u pesak. Lokalni seljaci odu na tu plažu i krenu da dletima i čekićima skidaju neke bakarne prstenove sa tih neeksplodiranih mina jer je bakar tamo vrlo cenjen kao sekundarna sirovina.

Naravno, da ne pričam šta se posle desilo, a on uspešno obavio posao a da nije morao ni da ide na teren.
 

Back
Top