Bivšoj ženi mora da plati to što mu je prala i kuvala

S kim se ti limune druzis? Imam sina,taman posla da mu ja sad ili ikad sugerisem s kim da ima sex. Tako nesto o cemu ti pricas ja nisam srela.
Ne druzim se privatno,ali cujem svakakve price na poslu.
I vjeruj da sam ja jedina koja ima kontra misljenje,ne samo oko ove,nego i oko mnogih drugih tema.
Vise ga i ne iskazujem,samo cutim i slusam.
Jedino se upitam da li ja nisam normalna,jer se moje misljenje smatra zastarjelim.
 
Balkanska posla.Povraćalo mi se od toga: "moji hoće da te vide i upoznaju"!Pa te onda "snimaju", šta i kako...srećom, pa sam od toga(takvih) pobegla na vreme!Niko nije ras'o na đubrištu, ali šta ja imam da "snimam". Ako je njemu dobra, meni još bolja!Sve i da je najgora. Ne venčavam se ja s njom, nego on.Nego bi roditelji da im biraju partnere, jer su nezreli i nesamostalni. Pa je'lte, neće ni svašta da primaju u kuću.
Nije to samo snimanje kakva je djevojka,nego i finansijski momenat je jako bitan.Sve se gleda i planira unaprijed.Materijalno je postalo najbitnije.
Kad cujem kako se neka "dobro udala" za sina od nekog kontroverznog biznismena i slicnog koji je na sumnjiv nacin zaradio novac,jedino se ja ne odusevim.🙂
Komentar je "on je sposoban" i "svi bi tako radili da mogu".I "imace sve,ne mora se muciti ni za sta".
Sto i jeste istina.Onda se zapitam da nisu mozda i u pravu?
Isto tako,skoro normalnim se smatra da muz mora imati i ljubavnicu,ako ima i para.I gleda mu se kroz prste.
 
Nije to samo snimanje kakva je djevojka,nego i finansijski momenat je jako bitan.Sve se gleda i planira unaprijed.Materijalno je postalo najbitnije.
Kad cujem kako se neka "dobro udala" za sina od nekog kontroverznog biznismena i slicnog koji je na sumnjiv nacin zaradio novac,jedino se ja ne odusevim.🙂
Komentar je "on je sposoban" i "svi bi tako radili da mogu".I "imace sve,ne mora se muciti ni za sta".
Sto i jeste istina.Onda se zapitam da nisu mozda i u pravu?

Ти си у праву, они су примитивци.
 
Nije to samo snimanje kakva je djevojka,nego i finansijski momenat je jako bitan.Sve se gleda i planira unaprijed.Materijalno je postalo najbitnije.
Kad cujem kako se neka "dobro udala" za sina od nekog kontroverznog biznismena i slicnog koji je na sumnjiv nacin zaradio novac,jedino se ja ne odusevim.🙂
Komentar je "on je sposoban" i "svi bi tako radili da mogu".I "imace sve,ne mora se muciti ni za sta".
Sto i jeste istina.Onda se zapitam da nisu mozda i u pravu?
Isto tako,skoro normalnim se smatra da muz mora imati i ljubavnicu,ako ima i para.I gleda mu se kroz prste.
To je zato što mnogi žive u poremećenom, ali nametnutom sistemu vrednosti.Preča im je materjalna strana, nego sreća deteta. Meni bude najčudnije, kad počnu kontati i trljati ruke, ko da bi se oni takvom udajom o'fajdili (njena porodica, napr). To su žive gluposti... , misle da je taj što ima para ras'o u saksiji.
 
Nije to samo snimanje kakva je djevojka,nego i finansijski momenat je jako bitan.Sve se gleda i planira unaprijed.Materijalno je postalo najbitnije.
Kad cujem kako se neka "dobro udala" za sina od nekog kontroverznog biznismena i slicnog koji je na sumnjiv nacin zaradio novac,jedino se ja ne odusevim.🙂
Komentar je "on je sposoban" i "svi bi tako radili da mogu".I "imace sve,ne mora se muciti ni za sta".
Sto i jeste istina.Onda se zapitam da nisu mozda i u pravu?
Isto tako,skoro normalnim se smatra da muz mora imati i ljubavnicu,ako ima i para.I gleda mu se kroz prste.
Ovo o čemu ti pišeš toliko podseća na kupovinu žena!Zapravo i jeste, samo malo perfidnije. Žalosno.
 
Nije kupovina,ali postao je skoro glavni kriterijum za odabir.
Nije k'o fol... zato što je kupovina žena, naravno zabranjena. To su perfidni ostaci "Turcizma" na ovim prostorima. Ona se udaje za lovu, porodica i ona dobijaju poklone, on može raditi šta mu je volja u braku, dok ona ćuti i trpi...msm,šta je drugo? Sad, da li je normalno... kako za koga.
Za mene, nije. Devojke se za takve udaju, jer su tako i vaspitavane ili zato što nisu iz imućnijih porodica.Meni je to žalosno, zapravo!Druga stvar je ako nije pod presijom te vrste..., onda je sama tražila šta je dobila!
 
Poslednja izmena:
Balkanska posla.Povraćalo mi se od toga: "moji hoće da te vide i upoznaju"!Pa te onda "snimaju", šta i kako...srećom, pa sam od toga(takvih) pobegla na vreme!Niko nije ras'o na đubrištu, ali šta ja imam da "snimam". Ako je njemu dobra, meni još bolja!Sve i da je najgora. Ne venčavam se ja s njom, nego on.Nego bi roditelji da im biraju partnere, jer su nezreli i nesamostalni. Pa je'lte, neće ni svašta da primaju u kuću.To je taj fazon.Što dalje od "kokrenja" sa starcima.
Тако онај тата што се уплашио да ће му син у војску, што клипану од 17 година трчи да направи доручак и петља се у школу сав забринут каже- какво је време, ко зна какве ће жене наћи. Као, какве су девојке данас, јадни наши синови :roll:
A да се ти запиташ мало какав је твој син? И да ли је он достојан исправне девојке, м?
Лицемери!
 
Тако онај тата што се уплашио да ће му син у војску, што клипану од 17 година трчи да направи доручак и петља се у школу сав забринут каже- какво је време, ко зна какве ће жене наћи. Као, какве су девојке данас, јадни наши синови :roll:
A да се ти запиташ мало какав је твој син? И да ли је он достојан исправне девојке, м?
Лицемери!
😆
 
Идиот. Третира сина као ретарда, да се неспособан родио чупао би косу с главе. А од здравог детета прави инвалида. И онда какву ће девојку наћи. Што, да она замени татицу? А овај да зине и гута?
 
Идиот. Третира сина као ретарда, да се неспособан родио чупао би косу с главе. А од здравог детета прави инвалида. И онда какву ће девојку наћи. Што, да она замени татицу? А овај да зине и гута?
Da znaš!Ili im kod kuće roditelji pišu domaće zadatke, jer su tupsoni ili ih mrzi. Strašno!
 
Da znaš!Ili im kod kuće roditelji pišu domaće zadatke, jer su tupsoni ili ih mrzi. Strašno!
To je u mojoj firmi bilo gotovo pravilo za neke,doduse ne za sve.
Citale su se lektire,pisali radovi,a vrhunac mi je bio kad sam zatekla koleginicu da sinu radi zadacu iz engleskog,a nikad nije ucila engleski.🙂 I,naravno sve pogresno uradila.Rekla sam joj tad,bolje da si njega pustila,bar bi nesto potrefio.🙂
 
Meni je sad cudno,ne znam da li je i prije bilo tako,da majke brinu i o prostoru gdje ce njihov sin od 16,17 godina imati seks.Na vrijeme "isparavaju"iz stana kad dobiju obavjestenje da mu dolazi djevojka.
Onda je mama procijeni da li je samo za seks ili nesto vise,a daju se i savjeti sinu da smuva neku stariju da se malo "obuči".Pri tom se te neke djevojke koje su znaci,generacija njenog sina,smatraju "potrosene",jer su rano krenule u te aktivnosti.
Kakvo licemjerje za povracanje.Tudje dijete je,znaci, potrosna roba,a tvoj velicanstveni sin je maco men.
Nikada mi se nije dopadalo vaspitavanje djece gdje je mama najbolja drugarica. Iz iskustva zena kod kojih sam to vidjala izaslo je na to da mamu dijete prevesla. Ona ostane u ubjedjenju da sve vidi i zna.
Ne dopada mi se ni ohrabrivanje seksa, cigareta i trave u srednjoj skoli. Za mene je srednja za borbu i osvajanje. Djecu koja uce, druze se, bave se sportom, zaljubljuju. Ako zele da puse, da zickaju jedni od drugih tajno a ne da sjede sa tatom i mamom, puse ili duvaju. Posle da se ovi kupe da bi podmladak imao seks. Seks je za zrelost. Za znanje o tijelu, o zastiti, uostalom o ljudima.
Sestra je srednju zavrsila u jednom gradicu u vojvodini. Vecina djevojcica iz odjeljenja su bile starmale, a gimnazijalke. Zenice u stiklama, seks uveliko vec u prvom srednje. Ove koje sam upoznala su imale bas te opustene mame, drugarice kojima imponuje da se misli da je starija sestra a ne mama. I onda jedna od ovih malih nestane, pobjegne od kuce sa nekim tipom. Mama je cupala kosu sa glave kada sestra kaze ide u grad sa drugaricama. Pravo olaksanje je bilo kada se zdruzila sa djecom sa sporta.
 
Nikada mi se nije dopadalo vaspitavanje djece gdje je mama najbolja drugarica. Iz iskustva zena kod kojih sam to vidjala izaslo je na to da mamu dijete prevesla. Ona ostane u ubjedjenju da sve vidi i zna.
Ne dopada mi se ni ohrabrivanje seksa, cigareta i trave u srednjoj skoli. Za mene je srednja za borbu i osvajanje. Djecu koja uce, druze se, bave se sportom, zaljubljuju. Ako zele da puse, da zickaju jedni od drugih tajno a ne da sjede sa tatom i mamom, puse ili duvaju. Posle da se ovi kupe da bi podmladak imao seks. Seks je za zrelost. Za znanje o tijelu, o zastiti, uostalom o ljudima.
Sestra je srednju zavrsila u jednom gradicu u vojvodini. Vecina djevojcica iz odjeljenja su bile starmale, a gimnazijalke. Zenice u stiklama, seks uveliko vec u prvom srednje. Ove koje sam upoznala su imale bas te opustene mame, drugarice kojima imponuje da se misli da je starija sestra a ne mama. I onda jedna od ovih malih nestane, pobjegne od kuce sa nekim tipom. Mama je cupala kosu sa glave kada sestra kaze ide u grad sa drugaricama. Pravo olaksanje je bilo kada se zdruzila sa djecom sa sporta.
Moj sin ima 30,kcerka 24. Nisam im drugarica. Drugarica imam dovoljno a samo njima mogu biti majka.
 
A i jos jedan fenomen,koji nije bio u moje vrijeme,ili su to bili rijetki izuzeci,a sad je masovan...da roditelji opravdavaju djeci cas kad ne stignu nesto da nauce,ili kad je kontrolni.
Ja da svojim roditeljima pomenem da necu da idem u skolu jer nisam naucila nesto,pa bolje da ne idem,nego da dobijem jedinicu...nije dolazilo u obzir.
Kakvo crno opravdanje?
I to se pitam da li je ovo "nase"bilo dobro?
Ili su sad pametniji i mudriji?
 
A i jos jedan fenomen,koji nije bio u moje vrijeme,ili su to bili rijetki izuzeci,a sad je masovan...da roditelji opravdavaju djeci cas kad ne stignu nesto da nauce,ili kad je kontrolni.
Ja da svojim roditeljima pomenem da necu da idem u skolu jer nisam naucila nesto,pa bolje da ne idem,nego da dobijem jedinicu...nije dolazilo u obzir.
Kakvo crno opravdanje?
I to se pitam da li je ovo "nase"bilo dobro?
Ili su sad pametniji i mudriji?
'vataju se krivine! To je medveđa usluga!
Msm, realno...imaju svoje obaveze spram uzrastu. Ne možeš očekivati i forsirati ga svakakvim obavezama, ali ono što je u domenu i spram uzastu, to već mora. Sve se mora proći...inače im kasnije traže i partnere, jer sami ne mogu i ne znaju ništa.Druga stvar je što uče svakakve gluposti i nebuloze..., ali to je već druga priča.
 
Poslednja izmena:
'vataju se krivine! To je medveđa usluga!
Msm, realno...imaju svoje obaveze spram uzrastu. Ne možeš očekivati i forsirati ga svakakvim obavezama, ali ono što je u domenu i spram uzastu, to već mora. Sve se mora proći...inače im kasnije traže i partnere, jer sami ne mogu i ne znaju ništa.
Ma,cuti,sad bih i za to imala primjer.😂
 

Back
Top