Bivši Predsednik Republike Boris Tadić: Tragikomični mi bili komentari da ima boljih kandidata od mene

Реално гласачки листић је четвртаст и свако свакога може да победи. Сећам се неких тамо београдских избора када су кандидати за градоначелника били Ђилас и Вучић. Вучић је изгледао тако мали тада и чинило се да никада неће моћи да постигне ово што је сада. Хоћу да кажем уз подршку целе опозиције и добре рекламе чак и Тадић има шансе, наравно ако се не пронађе бољи кандидат...
 
Реално гласачки листић је четвртаст и свако свакога може да победи. Сећам се неких тамо београдских избора када су кандидати за градоначелника били Ђилас и Вучић. Вучић је изгледао тако мали тада и чинило се да никада неће моћи да постигне ово што је сада. Хоћу да кажем уз подршку целе опозиције и добре рекламе чак и Тадић има шансе, наравно ако се не пронађе бољи кандидат...
Tadić ne može da pobedi ni u mesnoj zajednici...
 
Реално гласачки листић је четвртаст и свако свакога може да победи. Сећам се неких тамо београдских избора када су кандидати за градоначелника били Ђилас и Вучић. Вучић је изгледао тако мали тада и чинило се да никада неће моћи да постигне ово што је сада. Хоћу да кажем уз подршку целе опозиције и добре рекламе чак и Тадић има шансе, наравно ако се не пронађе бољи кандидат...
sve zavisi kakav je prohtjev iz Stambola...
pardon... Vošingtona
 
Које трошење енергије.

Стварна власт је у влади. Било ко да је председник из опозиције, ако је влада СНС, он ће бити само фикус.

Ако опозиција освоји извршну власт Вучић ће постати фикус.
 
Iza njega neće stati bilo koja opozicija.

Ali neka se kandiduje ko Čanak 2017.
Odlično , opozicija onda neka se samounisti pošto tripuju da imaju iskusnijeg kandidata od Tadića..
Ne znam samo kako smo postali odjednom toliko bezgrešni pa tražimo posle Vučića neku bezgrešnu facu , neukaljanog lidera...haha.
Glup narod.
 

Back
Top