Bivši Predsednik Republike Boris Tadić: Tragikomični mi bili komentari da ima boljih kandidata od mene

Када би ОВАЈ издајник победио и постао председник Србије , не знам ..моје срце то не би издржало , то би био пораз српске државе .
Jedino su te vise pogodili odlasci janukovica, g=U=jevskog, kasema solejmanija i slicne bagre. :P
 
Када би ОВАЈ издајник победио и постао председник Србије , не знам ..моје срце то не би издржало , то би био пораз српске државе .
Svašta si ti lupetala pa si preživela...
 
Када би ОВАЈ издајник победио и постао председник Србије , не знам ..моје срце то не би издржало , то би био пораз српске државе
Jeste da nije precednika izručio ali jeste Karadžića i Mladića.
 
Када би ОВАЈ издајник победио и постао председник Србије , не знам ..моје срце то не би издржало , то би био пораз српске државе .

Da veliki je to izdajnik, bez ikakve sumnje i zlo bi bilo da pobedi.
Kad malo bolje razmislim, taj izdajnik je Srbenda u odnosu na Vučića.
Tuga golema.
 
Нека се прво извини за грехе почињене над народом , то му јако добро иде ..за издају никада није упутио извињење .

смрад.
To sto je pohapsio kojekakve ratne zlocince nije nikakav greh. Kamo srece da je to uradio i pre, npr. do 2006.
Ako se za nesto Tadic moze osuditi, onda je to zbog surovanja sa dSS-om, sps-om i za ucesce u formiranju sns-a.
 

Back
Top