Bivši oficir ruske vojske se izvinjava "celom ukrajinskom narodu"

IzvinUti-se.png
Некако кад кажем извинио сам се, делује ми неприродно ЧП
 
Сморили ме на бенчмарк форуму што онако пишем, па сам прешао на ћирилицу ЧП
А ти се љутиш што сам ти и ја рекао да је одвратно? Видиш, у опште није тешко користити матерње писмо, само не треба бити тврдоглав.
 
Слажем се да је свака генерализација погрешна. има пуно добрих људи, а најбољи су на ратишту. Увек има и издајника и бедника као што је овај наведени БИВШИ официр који је запалио из Русије. Не верујем да ће ико плакати у Русији за овим издајником, а та земља се ослободила још једног шкарта којег је упутила у земље ЕУ.
Ti sa ratišta na sreću civiliziranog svijeta ce na žalost u crnim vrećama nazad u rusiju
 
Bivši ruski vojni oficir pričao je za BBC o zlostavljanju kojem je, kako tvrdi, svedočio u Ukrajini.
Konstantin Jefremov, najviši oficir iz Rusije koji je progovorio javno do sada, rekao je da je svedočio ispitivanju i mučenju ukrajinskih ratnih zarobljenika.
Jefremov je pobegao iz Rusije nakon što je odbio da se vrati u Ukrajinu.
https://www.bbc.com/serbian/lat/svet-64504090
Još jedan primer koji svedoči o tome kako je svaka generalizacija nekog naroda pogrešan put. Ima i u Rusiji poštenih ljudi. Mnogi su u zatvoru, neki i ubijeni, a najviše zaplašenih pomenutim merama.
Ali ih ima, i to mnogo više nego što bi promoteri Putinovog režima ikad želeli da priznaju.
Tugomire, znaš šta je Veliki Koba radio sa takvima? Setite se toga uvek kad hoćete da kažete da Putin nije demokrata.
 
Од 150 милона Руса након годину дана ето успјели су наћи једног изрода који ће у шлихтању западној машинериоји лажи оклеветати властити народ. Једног. На жалост. морам примијетити да у српском роду имамо поплаву таквих да је то прерасло у такмичење ко ће више попљувати и изблатити властити род. Што говори да ваља порадити на оздрављењу нације и да има доста посла како би се искоријенио тај коров.
 
Pa oni nisu ni napali vas Ruse.

Možda bi trebalo, iz pedagoških razloga

Џеги, не можете ви неваспитани, кукавички западни декаденти и остали Вучићи, Воолини и Весићи који примате инструкције, да будете васпитани...
 
Ti sa ratišta na sreću civiliziranog svijeta ce na žalost u crnim vrećama nazad u rusiju
А цивилизован свет је, с обзиром да си из Кроасаније, ЕУ и САД?!
То што управо они имају највише почињених злочина у историји људског рода за тебе је цивилизовано. Ту, наравно, сврставаш и вас кроасане, као посебно цивилизован народ који је у убијању цивила и деце надмашио и есесовце. Цивилизовани су и Британци, Шпанци, Португалци, Белгијанци....са свим својим добрим делима по колонијама. Трговина људима је само цивилизован облик трговине. Ропство, брига за своје људе. Парк са тамнопутим људима до пре само 60 година усред Европе, највећа тековина цивилизације.
Истребљивање читавог народа у гасним коморама, највећи степен цивилизације.
Геноцид на староседеоцима обе Америке, такође је цивилизовано.
Напад на СРЈ, Ирак, Либију, Авганистан, Сирију....све цивилизовано и људски.
Eво, крајње цивилизовано представник те цивилизације објашњава да се исплатило убијање милион ирачке деце:
Који сте ви монструми и зликовци, сачувај ме Боже. Због тога што никада нисте одговарали за почињене злочине твој пост је само потврда да зло треба уништити у корену.
 
Ja nisam video ikad da su se hrvati izvinili srbima za genocid u 2. svetskom ratu i za etnicko ciscenje Krajine...za ta dva genocida
Ипак постоје некакве креатуре које тврде да су им Срби опреостили.
Како опростити некоме ко се није извинуо и тражио опрост?
 
Bivši ruski vojni oficir pričao je za BBC o zlostavljanju kojem je, kako tvrdi, svedočio u Ukrajini.
Konstantin Jefremov, najviši oficir iz Rusije koji je progovorio javno do sada, rekao je da je svedočio ispitivanju i mučenju ukrajinskih ratnih zarobljenika.
Jefremov je pobegao iz Rusije nakon što je odbio da se vrati u Ukrajinu.
https://www.bbc.com/serbian/lat/svet-64504090
Još jedan primer koji svedoči o tome kako je svaka generalizacija nekog naroda pogrešan put. Ima i u Rusiji poštenih ljudi. Mnogi su u zatvoru, neki i ubijeni, a najviše zaplašenih pomenutim merama.
Ali ih ima, i to mnogo više nego što bi promoteri Putinovog režima ikad želeli da priznaju.

Zar nije zabranjeno stavljati strane izvore (BBC) pri pokretanju teme?:ceka:
Meni je jednom tako bilo receno...:rtfm:

Zašto Mi6-uješ dlugomire? :zzzz:


...
 
Bivši ruski vojni oficir pričao je za BBC o zlostavljanju kojem je, kako tvrdi, svedočio u Ukrajini.
Konstantin Jefremov, najviši oficir iz Rusije koji je progovorio javno do sada, rekao je da je svedočio ispitivanju i mučenju ukrajinskih ratnih zarobljenika.
Jefremov je pobegao iz Rusije nakon što je odbio da se vrati u Ukrajinu.
https://www.bbc.com/serbian/lat/svet-64504090
Još jedan primer koji svedoči o tome kako je svaka generalizacija nekog naroda pogrešan put. Ima i u Rusiji poštenih ljudi. Mnogi su u zatvoru, neki i ubijeni, a najviše zaplašenih pomenutim merama.
Ali ih ima, i to mnogo više nego što bi promoteri Putinovog režima ikad želeli da priznaju.
 
Тако је. Зато су Украјинци на вратима Москве. Сваког часа очекујем вест да ће улетети у Кремљ. Иди умиј се покатоличени ментолу.
Za sada ih Bajden uslovljava da ne gađaju Moskvu

Ali ja sam mišljenja da je to kriva smernica
 

Back
Top