BIVŠI OFICIR KFORA IZ NORVEŠKE IZVINIO SE SRPSKOM NARODU

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
Kao bivši oficir NATO želim da se izvinim što nismo bili u stanju da zaštitimo Srbe i nealbance na Kosovu i Metohiji, rekao Kristian Kaf. Dodao su mediji bili totalno jednostrani, kako bi opravdali bombardovanje 1999. godine

"Kao bivši oficir NATO-a želim da se izvinim što nismo bili u stanju da zaštitimo Srbe i nealbance na Kosovu i Metohiji", rekao je Kas na tribini koju je organizovala omladina Socijalističke partije Srbije u opštini Voždovac.
Kas se prisutnima, na tribini "Bivši NATO oficir se izvinjava", obratio na srpskom jeziku, istakavši da piše knjigu sa istoimenim nazivom u kojoj će izneti svoje utiske i druge činjenice vezane za aktivnosti Kfora na Kosovu i Metohiji.
Kas je precizirao da je kao major oficir za informacije u norveškoj vojsci boravio na Kosovu i Metohiji od janura do jula 2000. godine, a da je kasnije redovno boravIo tamo kao novinar.
On je rekao da su mediji u ovom slučaju bili totalno jednostrani, kako bi opravdali politku svojih vlada iz zapadnih zemalja i bombardovanje 1999. godine i naglasio da je NATO-u, po rezoluciji 1244, bio zadatak da zaštiti Srbe i drugo nealbansko stanovništvo.
"Totalno smo zakazali", ocenio je Kas i dodao da je greška bila što na Kosovu i Metohiji odmah nje uvedeno vanredno stanje, jer bi se tada znalo ko odlučuje.
"Jedna od većih grešaka bila je i ta što je se Oslobodilačka vojska Kosova vremenom pretvorila u Kosovske policijske snage", smatra Kaf, dodajući da je takav izbor načinjen kako bi Kfor zaštitio sebe.
Norveški oficir je najavio da će knjiga biti objavljena krajem ove godine ili početkom 2012, i da će u njoj izneti puno relevantnih podataka kroz razgovore sa akterima događaja na Kosovu i Metohiji.
http://www.kurir-info.rs/vesti/bivsi-oficir-kfora-iz-norveske-izvinio-se-srpskom-narodu-91538.php
***************************


Крстомире, зар ти је требало више од деценије да нам то саопштиш. Могао си као хуманиста, да већ те 1999-те, непосредно после бомбардовања, у знак протеста напустиш ту злочиначку булументу звану НАТО. Овако, по задатку си морао да извршаваш наређења претпостављених и свесно наносећи зло Србима и неалбанцима.
Мој савет: После овог извињења српском народу, не иди више као новинар на Косово. Тамо лако нестају људи.
 
Kao bivši oficir NATO želim da se izvinim što nismo bili u stanju da zaštitimo Srbe i nealbance na Kosovu i Metohiji, rekao Kristian Kaf. Dodao su mediji bili totalno jednostrani, kako bi opravdali bombardovanje 1999. godine

"Kao bivši oficir NATO-a želim da se izvinim što nismo bili u stanju da zaštitimo Srbe i nealbance na Kosovu i Metohiji", rekao je Kas na tribini koju je organizovala omladina Socijalističke partije Srbije u opštini Voždovac.
Kas se prisutnima, na tribini "Bivši NATO oficir se izvinjava", obratio na srpskom jeziku, istakavši da piše knjigu sa istoimenim nazivom u kojoj će izneti svoje utiske i druge činjenice vezane za aktivnosti Kfora na Kosovu i Metohiji.
Kas je precizirao da je kao major oficir za informacije u norveškoj vojsci boravio na Kosovu i Metohiji od janura do jula 2000. godine, a da je kasnije redovno boravIo tamo kao novinar.
On je rekao da su mediji u ovom slučaju bili totalno jednostrani, kako bi opravdali politku svojih vlada iz zapadnih zemalja i bombardovanje 1999. godine i naglasio da je NATO-u, po rezoluciji 1244, bio zadatak da zaštiti Srbe i drugo nealbansko stanovništvo.
"Totalno smo zakazali", ocenio je Kas i dodao da je greška bila što na Kosovu i Metohiji odmah nje uvedeno vanredno stanje, jer bi se tada znalo ko odlučuje.
"Jedna od većih grešaka bila je i ta što je se Oslobodilačka vojska Kosova vremenom pretvorila u Kosovske policijske snage", smatra Kaf, dodajući da je takav izbor načinjen kako bi Kfor zaštitio sebe.
Norveški oficir je najavio da će knjiga biti objavljena krajem ove godine ili početkom 2012, i da će u njoj izneti puno relevantnih podataka kroz razgovore sa akterima događaja na Kosovu i Metohiji.
 
Kao bivši oficir NATO želim da se izvinim što nismo bili u stanju da zaštitimo Srbe i nealbance na Kosovu i Metohiji, rekao Kristian Kaf. Dodao su mediji bili totalno jednostrani, kako bi opravdali bombardovanje 1999. godine

"Kao bivši oficir NATO-a želim da se izvinim što nismo bili u stanju da zaštitimo Srbe i nealbance na Kosovu i Metohiji", rekao je Kas na tribini koju je organizovala omladina Socijalističke partije Srbije u opštini Voždovac.
Kas se prisutnima, na tribini "Bivši NATO oficir se izvinjava", obratio na srpskom jeziku, istakavši da piše knjigu sa istoimenim nazivom u kojoj će izneti svoje utiske i druge činjenice vezane za aktivnosti Kfora na Kosovu i Metohiji.
Kas je precizirao da je kao major oficir za informacije u norveškoj vojsci boravio na Kosovu i Metohiji od janura do jula 2000. godine, a da je kasnije redovno boravIo tamo kao novinar.
On je rekao da su mediji u ovom slučaju bili totalno jednostrani, kako bi opravdali politku svojih vlada iz zapadnih zemalja i bombardovanje 1999. godine i naglasio da je NATO-u, po rezoluciji 1244, bio zadatak da zaštiti Srbe i drugo nealbansko stanovništvo.
"Totalno smo zakazali", ocenio je Kas i dodao da je greška bila što na Kosovu i Metohiji odmah nje uvedeno vanredno stanje, jer bi se tada znalo ko odlučuje.
"Jedna od većih grešaka bila je i ta što je se Oslobodilačka vojska Kosova vremenom pretvorila u Kosovske policijske snage", smatra Kaf, dodajući da je takav izbor načinjen kako bi Kfor zaštitio sebe.
Norveški oficir je najavio da će knjiga biti objavljena krajem ove godine ili početkom 2012, i da će u njoj izneti puno relevantnih podataka kroz razgovore sa akterima događaja na Kosovu i Metohiji.
http://www.kurir-info.rs/vesti/bivsi-oficir-kfora-iz-norveske-izvinio-se-srpskom-narodu-91538.php
***************************


Крстомире, зар ти је требало више од деценије да нам то саопштиш. Могао си као хуманиста, да већ те 1999-те, непосредно после бомбардовања, у знак протеста напустиш ту злочиначку булументу звану НАТО. Овако, по задатку си морао да извршаваш наређења претпостављених и свесно наносећи зло Србима и неалбанцима.
Мој савет: После овог извињења српском народу, не иди више као новинар на Косово. Тамо лако нестају људи.

треба дати човеку пасош србије. и њему и оном данском војнику који је сведочио
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top