Bivši momak

Jovana9587

Početnik
Poruka
5
Bivsi momak i ja smo raskinuli pre godinu dana , a bili smo u vezi 7 meseci. Naime on je u toj vezi bio nezainteresovan , nije me ppstovao i to je bio razlog raskida. Nakon raskida se javio jednom i od tafa se nismo culi 6 meseci, ali zato on svakog dana ulazi na moj profil i proverava moje price iako se ne pratimo, otkljucan mi je profil i nijednu ne propusti. Kako bi vi to tumacili da li tu postoji moguxnost za pomirenje, da mu je stalo i dalje ? I ja i on smo ponosni tako da niko nece da napravi prvi korak. Iako nismo u kontaktu i on i dalje prati moj zivot, da li iz radoznalpsti ili iz ljubavi ne znam. Sta vi mislite?
 
Bivsi momak i ja smo raskinuli pre godinu dana , a bili smo u vezi 7 meseci. Naime on je u toj vezi bio nezainteresovan , nije me ppstovao i to je bio razlog raskida. Nakon raskida se javio jednom i od tafa se nismo culi 6 meseci, ali zato on svakog dana ulazi na moj profil i proverava moje price iako se ne pratimo, otkljucan mi je profil i nijednu ne propusti. Kako bi vi to tumacili da li tu postoji moguxnost za pomirenje, da mu je stalo i dalje ? I ja i on smo ponosni tako da niko nece da napravi prvi korak. Iako nismo u kontaktu i on i dalje prati moj zivot, da li iz radoznalpsti ili iz ljubavi ne znam. Sta vi mislite?
Znaci sad se zainteresovao i postovace te,ne mislis da ima neko normalniji
 
sad kad je skapirao da si.mu najbolja setio se da Ti pokloni paznju.
Bas je nevaljalac.
Ignorisi ga i zivi svoj zivot a on neka se pati .

Imas profil i jos otvoren :eek: nista block. Bice da i on tebi malo nedostaje m?
 
Covek samo gleda. Mozda pusti sve storije da prodju. Ako ne pise I ne smara, ne lajkuje onda samo gleda. Kakva ljubav, kakvo pomirenje.

Na kraju krajeva ako gleda neko od bivsih nek gleda. Hoce da vidi kako je bivsi, sta radi. Sta je tu lose? Na mrezama su samo slike, yebene slike i storije sta pijete, jedete. Nema razloga da vam to smeta. Ako smeta nemoj da objavljujete takve stvari.
 
Mislim i ja nekad gvirnem bivsima u profil. Ne znam zasto, valjda da vidim kako su, jesu li dobro, a tamo slika sa nekim uglacanim in all round hipsterom i faca: In youre face.
Imam sreće da moji bivši uglavnom nemaju profile...
zašto bih išla osim ako nismo u nekom kontaktu? Da vidim kako žive? Pre bih poslala poruku nego samo gledala iz daljine, malo mi to tužno.
 
Imam sreće da moji bivši uglavnom nemaju profile...
zašto bih išla osim ako nismo u nekom kontaktu? Da vidim kako žive? Pre bih poslala poruku nego samo gledala iz daljine, malo mi to tužno.
Pa bez veze mi brate da im saljem poruke. Neke su udate imaju svoj zivot. Sad da je prackam na fb. Cisto nekad gvirnem, vidim da je ok, decica, karijera, cool, all good all good.
 
Bivsi momak i ja smo raskinuli pre godinu dana , a bili smo u vezi 7 meseci. Naime on je u toj vezi bio nezainteresovan , nije me ppstovao i to je bio razlog raskida. Nakon raskida se javio jednom i od tafa se nismo culi 6 meseci, ali zato on svakog dana ulazi na moj profil i proverava moje price iako se ne pratimo, otkljucan mi je profil i nijednu ne propusti. Kako bi vi to tumacili da li tu postoji moguxnost za pomirenje, da mu je stalo i dalje ? I ja i on smo ponosni tako da niko nece da napravi prvi korak. Iako nismo u kontaktu i on i dalje prati moj zivot, da li iz radoznalpsti ili iz ljubavi ne znam. Sta vi mislite?


Odakle znaš da ti ulazi na profil i kakvu ulogu igra odkljucan ili zaključan ?
 
Bivsi momak i ja smo raskinuli pre godinu dana , a bili smo u vezi 7 meseci. Naime on je u toj vezi bio nezainteresovan , nije me ppstovao i to je bio razlog raskida. Nakon raskida se javio jednom i od tafa se nismo culi 6 meseci, ali zato on svakog dana ulazi na moj profil i proverava moje price iako se ne pratimo, otkljucan mi je profil i nijednu ne propusti. Kako bi vi to tumacili da li tu postoji moguxnost za pomirenje, da mu je stalo i dalje ? I ja i on smo ponosni tako da niko nece da napravi prvi korak. Iako nismo u kontaktu i on i dalje prati moj zivot, da li iz radoznalpsti ili iz ljubavi ne znam. Sta vi mislite?
Ako ti smeta lock profil ili ga blokiraj.
 

Back
Top