Bivsi i njegova "drugarica"

Ma kakva uteha? Decko te otkačio zbog nje.

A ti gledaj da patis za njim, jer svako normalan jedva čeka da bude sa takvom osobom.

Šalu na stranu, - da bi došla do princa, moraš da poljubis par žaba. Taj ti je bio žaba. Budi srećna sto to nisi saznala posle 5 godina braka i dvoje dece.

Otkači se od njega i kreni dalje, to ti je moj savet.
A sto bi me molio toliko i svasra radio da mu se vratim da mu nije uteha, kad je video da nema nista od pomirenja okrenuo se njoj.. Da je voli ne bi mi se uopste ni javio.
 
A sto bi me molio toliko i svasra radio da mu se vratim da mu nije uteha, kad je video da nema nista od pomirenja okrenuo se njoj.. Da je voli ne bi mi se uopste ni javio.
Dobro, ako ti je toliko bitno da li si ti ona prava a ona samo uteha, onda ti veruj u to. Nadam se da ti je lakse zbog toga. To je inace mnogo bitno, o tome ces da pricas svim svojim prijateljima narednih 15 godina.

Osim toga, sve i da ti i on i ona daju napismeno da je ona samo uteha, da to nije bilo ozbiljno i da je on svo vreme samo tebe voleo i ispao velika budala, da li bi mogla da predjes preko svega?

Ako je odgovor ne, sta se cimas toliko oko toga? Predji preko toga. Ok, povredjena si, ostace ti lose secanje na to, nije to prijatno. Ali pusti, samo pusti i idi dalje. Negde tamo je neko kome trebas cela, a ne opterecena takvim stvarima.
 
Dobro, ako ti je toliko bitno da li si ti ona prava a ona samo uteha, onda ti veruj u to. Nadam se da ti je lakse zbog toga. To je inace mnogo bitno, o tome ces da pricas svim svojim prijateljima narednih 15 godina.

Osim toga, sve i da ti i on i ona daju napismeno da je ona samo uteha, da to nije bilo ozbiljno i da je on svo vreme samo tebe voleo i ispao velika budala, da li bi mogla da predjes preko svega?

Ako je odgovor ne, sta se cimas toliko oko toga? Predji preko toga. Ok, povredjena si, ostace ti lose secanje na to, nije to prijatno. Ali pusti, samo pusti i idi dalje. Negde tamo je neko kome trebas cela, a ne opterecena takvim stvarima.
Ja se njenu ne bih vracala ne iz tog razloga nego mnogih drugih. Samo me povredilo to sto se javio pa otpratio zbog nje s kojom je od skoro.. Eto samo to i sto je sad odjednom on hladan a do juce molio.
 
I da nisam vam rekla odma posle te rasprave, zbog otpracivanja me sreo u kafic s drugom i sedeo preko puta nas i gledao ga posto je oduvek bio ljubomoran na njega. Posle se javio na cet i pitao sto nisam htela da mu se javim, i pisao kako bi voleo da smo u okej odnosu..
 
Znaci ti je nisi dozivljavala kao pretnju,a ona je sada sa njim :D a njoj nije prijatno da bude u kontaktu sa bivsom,najnormalnija stvar na svetu,kakvi su uopste to odnosi kao pijete kafe e jel se secas kad smo se kresnuli.. :D
To sto si zlurada po pitanju njihove veze,opet vise govori o tebi,uopste nije tvoja stvar,ako ti dosadno bavi se necim
 
Dobro, ako ti je toliko bitno da li si ti ona prava a ona samo uteha, onda ti veruj u to. Nadam se da ti je lakse zbog toga. To je inace mnogo bitno, o tome ces da pricas svim svojim prijateljima narednih 15 godina.

Osim toga, sve i da ti i on i ona daju napismeno da je ona samo uteha, da to nije bilo ozbiljno i da je on svo vreme samo tebe voleo i ispao velika budala, da li bi mogla da predjes preko svega?

Ako je odgovor ne, sta se cimas toliko oko toga? Predji preko toga. Ok, povredjena si, ostace ti lose secanje na to, nije to prijatno. Ali pusti, samo pusti i idi dalje. Negde tamo je neko kome trebas cela, a ne opterecena takvim stvarima.
:lol:
E to
 
Znaci ti je nisi dozivljavala kao pretnju,a ona je sada sa njim :D a njoj nije prijatno da bude u kontaktu sa bivsom,najnormalnija stvar na svetu,kakvi su uopste to odnosi kao pijete kafe e jel se secas kad smo se kresnuli.. :D
To sto si zlurada po pitanju njihove veze,opet vise govori o tebi,uopste nije tvoja stvar,ako ti dosadno bavi se necim
Nisam je tako dozivljavala jer sam znala da tu s njegove strane nema nista.Razlog raskida nije ona
 
Ja znam sta je i kako bilo, nije bilo zbog nje samo me iznenadilo sto su sad zajedno
Pa dobro, i mene bi iznenadilo da sam na tvom mestu, verovatno bih se i iznervirao malo, sve je to normalno. Ali ne razmisljaj vise o tome, hocu da ti kazem da tebi to steti, svoje vreme i zivce trosis. Bio ti je prvi, i razumljivo je donekle onda da te toliko pogodi, ali ti tek treba da stices iskustvo i da prozivis svakakve scenarije. Naici ce jednom i taj neki poseban, a do tada treba ostati strpljiv i priseban
 
Pa dobro, i mene bi iznenadilo da sam na tvom mestu, verovatno bih se i iznervirao malo, sve je to normalno. Ali ne razmisljaj vise o tome, hocu da ti kazem da tebi to steti, svoje vreme i zivce trosis. Bio ti je prvi, i razumljivo je donekle onda da te toliko pogodi, ali ti tek treba da stices iskustvo i da prozivis svakakve scenarije. Naici ce jednom i taj neki poseban, a do tada treba ostati strpljiv i priseban
Sve se slazem.
Samo za ovo naicice i neki poseban,to ti uopste nije sigurica samo da znas :D
 
Mici, jesi li ti provalila da se tvoj razgovor ovde sa forumasima svodi na to da neko nesto navodno nagadja ili da sugestiju, ili pokusava da pridje tvom slucaju iz asin A * sqr pi, a ti odgovaras sa "Ne, nije, nije nego, da Ali, ne" i td. Ja te toplo savetujem da razvijes komunikacijske sposobnosti u koje se ukljucue i teznja da se razjasni dilema obostranim razumevanjem i jasnim iskazima.
 
Ljudi treba mi vase misljenje. Naime, bila sam s momkom 2 godine i pred sam kraj nase veze poceo je da se druzi s drugaricom svog brata. Nisam sumnjala u njega da bi me prevario, jer nije takav tip, ali ona ga je stalno cimala i slala poruke i ja sma bila uzasno ljubomorna na sve to.. Cak ga je jednom i zvala da dodje kod nje na neku kucnu zurkicu, iako je znala da je on kod mene. Posle par dana mu ja raskinem jer su mi dosadile nase svadje i njegov karakter i shvatila sam jednostavno da nije za mene. Medutim, on je nastavio da me moli dva meseca nakon raskida i tako smo se culi , sve dok nije otputovao sa njom kod njene drugarice u Bg na par dana. Ja sam mu tada svasta rekla, i on je nakon toga nastavio da me zove ali nisam odgovarala i to je trajalo desetak dana, stalno cimanje i slanje poruka. U medjuvremenu sam pocela da izlazim s drugim momkom koji mi se dopao, ali s njim nista nije ispalo na kraju. Da ne duzim vise saznala sam da su njih dvoje zajedno, ne znam sta da mislim da li me on varao sa njom i oboje me pravili na budalu, jer je on tvdio da je gleda kao sestru a opet me nikad s to"sestrom" nije upoznao. Sta vi mislite o svemu meni je sada jako povredjena sujeta.

Jebbo sujetu, ne gubi zivotno limitirano vreme koje imas i presaltaj se odma na nesto novo.
 

Back
Top