Bivsi i njegova "drugarica"

  • Procutala sam poruke s njom tokom nase veze i ona mu je spominjala tu travu i zvala ga da idu u bg na neki rejv, zauzetog momka cimala da idu na rejv. Kad sam Procutala bilo mi je jasno da on nije ostavio travu iakk se god dana kleo da to ne uzima i zbog tog lagana sam ga ostavila. Ona ko da je znala sta treba da mu pise i kao da je ocekivala da cu da trazom d avidim porhke
 
A imao sam jednog ortaka, primao se na te rejverke ezotericne.. Stasno. Znaci malo dzoksa, kser i aj samnom na parti. I tako ona ima tu nekog zastitnika drugara siguricu, a ovamo neke dileje nalaze.. Objektivno. Likovi za koje se zakace to je strasno. Goa open minded ukulele kukulele, kerouak, bariuzi i pecurke.... Ili jos gore neki wanabe dileri sa pecaroskim kapama i naocarkma za sunce...
 
A imao sam jednog ortaka, primao se na te rejverke ezotericne.. Stasno. Znaci malo dzoksa, kser i aj samnom na parti. I tako ona ima tu nekog zastitnika drugara siguricu, a ovamo neke dileje nalaze.. Objektivno. Likovi za koje se zakace to je strasno. Goa open minded ukulele kukulele, kerouak, bariuzi i pecurke.... Ili jos gore neki wanabe dileri sa pecaroskim kapama i naocarkma za sunce...
Pa da on mi je i sam priznao da ga pale rejverke izgleda da ga je ona palila a ne ja za to su se druzili...
 
Ljudi treba mi vase misljenje. Naime, bila sam s momkom 2 godine i pred sam kraj nase veze poceo je da se druzi s drugaricom svog brata. Nisam sumnjala u njega da bi me prevario, jer nije takav tip, ali ona ga je stalno cimala i slala poruke i ja sma bila uzasno ljubomorna na sve to.. Cak ga je jednom i zvala da dodje kod nje na neku kucnu zurkicu, iako je znala da je on kod mene. Posle par dana mu ja raskinem jer su mi dosadile nase svadje i njegov karakter i shvatila sam jednostavno da nije za mene. Medutim, on je nastavio da me moli dva meseca nakon raskida i tako smo se culi , sve dok nije otputovao sa njom kod njene drugarice u Bg na par dana. Ja sam mu tada svasta rekla, i on je nakon toga nastavio da me zove ali nisam odgovarala i to je trajalo desetak dana, stalno cimanje i slanje poruka. U medjuvremenu sam pocela da izlazim s drugim momkom koji mi se dopao, ali s njim nista nije ispalo na kraju. Da ne duzim vise saznala sam da su njih dvoje zajedno, ne znam sta da mislim da li me on varao sa njom i oboje me pravili na budalu, jer je on tvdio da je gleda kao sestru a opet me nikad s to"sestrom" nije upoznao. Sta vi mislite o svemu meni je sada jako povredjena sujeta.
Zasto umesto "ja sam" pisete "ja sma"?
Sto mi to ide na ***** cudo jedno
 
Pa rejverke su vise sminka nego uzbudljive. Ok pricam generalno. Poprilicno drama i stond. U krevetu to skapiras. Doduse ovde je stvar o ukhsima. Mene ne pali da se ustondiram i onda seksam. Pocnem da razmisljam previse o seksu i zivotu. Pa onda o celiji. Kako se molekuli spajaju, elektron na vise mesta od jednom, i tu se dva bica spajaju u jedno. Dok zavrsim misao skapirao sam da je erekcina down i da se samo mazimo..
 

Back
Top