Bivši funkcioneri SRS Šarović i Delić osnovali pokret "Vera, ljubav i nada"

Eto sam si priznao da su žuti bagra.
Da, istina druze naprdnjak, nema nista gore od DOS

Narocito Zuti Sinisa Mali
Zuti predsednik kabineta Predsednika DS Zorana Djindjica, Goran Vesic
Knezevic, kadar DS na mestu ministra.
Kori Udovicki
Zuta Jelena Trivan koju je SNS imenovao u sluzbeni glasnik
Zorana Mihajlovic g17
Mladjan Dinkic g17
Otporas Marko Djuric
Administrativni i operativni (glavni) sef otpora, Brnaba Pantelic Ana
Mrzi me da nabrajam

Kraci je spisak naprednjaka u SNS od spiska Zutih,

Jel mogu da ti nabrojim te ljude, da ne trosim olovku i papir trebace mi bar nedelju dana da nabrojim zutare u SNS?

Obecavam da cu preskociti najnovije drugarcice, Nambiju Sapica i Cedu Zmajceka
 
Bivši funkcioneri SRS Šarović i Delić osnovali pokret "Vera, ljubav i nada"

Šarović je, na konferenciji za novinare u Medija centru, rekao da je predata dokumentacija za registraciju pokreta, da će on formalno biti predsednik, a general Božidar Delić zamenik predsednika.

Prema njegovim rečima, na ovakav naziv pokreta su se odlučili jer se radi o hrišćanskim vrlinama, koje su potrebni duši, narodu i državi Srbiji.

"Mnogo toga se danas vrti oko novca, misle ljudi da sve mogu da kupe, ali ne može se sve i svako kupiti", rekao je Šarović i istakao da će se pokret udruživati samo sa građanima, nikako sa drugim pokretima ili strankama.

U Srbiji o svemu odlučuje jedan čovek, u čijim rukama je sva politička, finansijska i medijska i svaka druga vlast, rekao je on i napomenuo da izborni uslovi u Srbiji nikada nisu bili fer i pošteni, ali da ovaj pokret to svakako neće tražiti da konstatuju Evropljani Tanja Fajon ili Sem Fabrici.

Božidar Delić, Nemanja Šarović


Šarović nije direktno odgovorio na pitanje o odnosu novog pokreta prema SRS, ponavljajući da su se oni već udružili sa istomišljenicima, a da kao svog protivnika imaju Vučića.

Delić je ocenio da je ovo pokret poštenih i čestitih ljudi, uz napomenu da njima nisu potrebne "prljave pare tajkuna i kriminalaca".

Prema njegovim rečima, jedina legalno izabrana institucija u Srbiji je predsednik države, dok su nelegalna vlada, ministri, a skupština do kraja nije konstituisana i nema kog da sazove sledeću sednicu.

"Želimo da Srbija bude uređena zemlja", rekao je Delić.

http://rs.n1info.com/Vesti/a642035/...Delic-osnovali-pokret-Vera-ljubav-i-nada.html

Znači Šarović postao drugi Peca Popović :aha:

Što meni nekako jadnjikavo ovo što rade obojica , godinama su bili na prs' u dupe sa ovim i čim je tikva pukla , nema više koristi , udri do zore .

Isto kao sa brakom, ne bi se ženili da nisu bili kompatibilni , plus sličan se sličnoj raduje i čim pukne tikva , drvlje i kamenje.

Za mene je to primitivizam, nikada ružnu reč nisam rekla za svoje bivše, ni muževe , ni prijatelje , ni rođake, nikoga , čim je bivši znači da mi je odgovarao , a ako je on sad đubre kakva sam ja kad sam bila sa njim ...tako rezonujem.

Žao mi ovog bolesnog čoveka , generala Delića, vidi se da je propao i fizički i sav deluje depresivno, utučeno i pogođeno.

Ne idu mi njih dvojica u kombinaciji, on i Šarović.

Šarović je prevejani namazanko , a Delić čestita starina, samo će ga iskoristiti i šutnuti.
 
Da, istina druze naprdnjak, nema nista gore od DOS

Narocito Zuti Sinisa Mali
Zuti predsednik kabineta Predsednika DS Zorana Djindjica, Goran Vesic
Knezevic, kadar DS na mestu ministra.
Kori Udovicki
Zuta Jelena Trivan koju je SNS imenovao u sluzbeni glasnik
Zorana Mihajlovic g17
Mladjan Dinkic g17
Otporas Marko Djuric
Administrativni i operativni (glavni) sef otpora, Brnaba Pantelic Ana
Mrzi me da nabrajam

Kraci je spisak naprednjaka u SNS od spiska Zutih,

Jel mogu da ti nabrojim te ljude, da ne trosim olovku i papir trebace mi bar nedelju dana da nabrojim zutare u SNS?

Obecavam da cu preskociti najnovije drugarcice, Nambiju Sapica i Cedu Zmajceka

To su bivši žuti i šta sada?
 
Bivši funkcioneri SRS Šarović i Delić osnovali pokret "Vera, ljubav i nada"

Šarović je, na konferenciji za novinare u Medija centru, rekao da je predata dokumentacija za registraciju pokreta, da će on formalno biti predsednik, a general Božidar Delić zamenik predsednika.

Prema njegovim rečima, na ovakav naziv pokreta su se odlučili jer se radi o hrišćanskim vrlinama, koje su potrebni duši, narodu i državi Srbiji.

"Mnogo toga se danas vrti oko novca, misle ljudi da sve mogu da kupe, ali ne može se sve i svako kupiti", rekao je Šarović i istakao da će se pokret udruživati samo sa građanima, nikako sa drugim pokretima ili strankama.

U Srbiji o svemu odlučuje jedan čovek, u čijim rukama je sva politička, finansijska i medijska i svaka druga vlast, rekao je on i napomenuo da izborni uslovi u Srbiji nikada nisu bili fer i pošteni, ali da ovaj pokret to svakako neće tražiti da konstatuju Evropljani Tanja Fajon ili Sem Fabrici.

Božidar Delić, Nemanja Šarović


Šarović nije direktno odgovorio na pitanje o odnosu novog pokreta prema SRS, ponavljajući da su se oni već udružili sa istomišljenicima, a da kao svog protivnika imaju Vučića.

Delić je ocenio da je ovo pokret poštenih i čestitih ljudi, uz napomenu da njima nisu potrebne "prljave pare tajkuna i kriminalaca".

Prema njegovim rečima, jedina legalno izabrana institucija u Srbiji je predsednik države, dok su nelegalna vlada, ministri, a skupština do kraja nije konstituisana i nema kog da sazove sledeću sednicu.

"Želimo da Srbija bude uređena zemlja", rekao je Delić.

http://rs.n1info.com/Vesti/a642035/...Delic-osnovali-pokret-Vera-ljubav-i-nada.html

Vera, ljubav i nada.. Good Vibrations.. Jos da zabodu cvet u kosu, pa da budu pravi hipici..
 
Nikolić nije bio ništa specijalno, ali je zato Vučić mnogo toga dobroga uradio za Srbiju i to nešto što ovi žuti pre njega nisu.
najveći uspeh mu je što je dobio hemijsku olovku od Trampa

na temu...
malo je melodramatičan naziv ovog novog pokreta... a i bilo bi bolje da su se učlanili u neku postojeću desno orjentisanu opozicionu stranku....u svakom slučaju želim im puno sreće u daljem radu...
 
Moje pitanje nije bilo je li nešto specijalno ili ne, već šta čini boljim.

Šta je to dobro za Srbiju učinio Vučić, tačno?

Stabilizovao je ekonomiju, uredno stižu plate i penzije. Dosta toga se izgradilo nešto je pozitivno nešto i nije. Ne ide se u gubitničke ratove. Može bolje, ali za sada i ovo je dobro.
 
Stabilizovao je ekonomiju, uredno stižu plate i penzije. Dosta toga se izgradilo nešto je pozitivno nešto i nije. Ne ide se u gubitničke ratove. Može bolje, ali za sada i ovo je dobro.

Ja sam te pitao da mi eksplicitno porediš sa pomenutim ličnostima. U kakve su to gubitničke ratove Đilas i Tadić vodili Srbiju?

Ili, najeksplicitnije, na koji je to način ova uprava pod Goranom Vesićem od 2013. godine na ovamo efikasnija i bolja od one koju je u prestonici vršio Đilas od 2008. do 2013. godine. Đilas je za relativno kratak rok podigao sve i svašta. Bez obzira na neke kontroverze u vezi pojedinih stvari, velike tekovine kao npr. Most na Adi ostaju iz njegovog vremena kao svedočanstvo jednog vrlo kratkog ali upečatljivog mandata.

Sve što moguo novoj, sadašnjoj lokalnoj vlasti u Gradu Beogradu da kažem (ostavljajući po strani sva ona silna bahaćenja i besmislenosti, oko rekonstrukcije na Slaviji sa fontanom, onog sečenja drveća i projekta žice na Kalemegdanu, jelke i osvetljenja, itd...), jeste da putevi u Beogradu u svojoj istoriji nikada nisu bili gori. I da se novac poreskih obveznika drastično iracionalnije troši nego u vreme dok su Đilas i demokrate vodile našu prestonicu. Ne shvatam koji su to tačno argumenti koji bi mogli predstaviti režim SNS kao iole ikakav napredak u odnosu na vreme Đilasovog gradonačelinikovanja.
 
Poslednja izmena:
Stabilizovao je ekonomiju, uredno stižu plate i penzije. Dosta toga se izgradilo nešto je pozitivno nešto i nije. Ne ide se u gubitničke ratove. Može bolje, ali za sada i ovo je dobro.

Ako si Đilasa pominjao u kontekstu ere vlade Mirka Cvetkovića onako kao Aca Martinović i ona plavuša dok su imali ispred parlamenta besmisleni kontraštrajk glađu Bošku Obradoviću, pa da je razdoblje 2008-2012 nekakva, tobože, era režima Dragana Đilasa, to je jedna besmislica koja predstavlja samo propagandu Vučićeve mašinerije. Činjenica jeste da je imao izvesne medijske uticaje preko svoje privatne kompanije, ali on ne samo da nije na papiru bio u tom periodu vlast, nego nije spadao ni među najmoćnije ljude koji su krojili politiku u zemlji. Štaviše, onaj ko je upućen elementarno u sva kulisna dešavanja u tadašnjem državnom vrhu na relacijama između Tadića, Dačića (uzgred budi rečeno, aktivni učesnik svih vlasti od smene režima 2012. godine do danas) i Mikija Rakića, kao i u vrhu Demokratske stranke, zna vrlo dobro da se Đilas nalazio na suparničkoj strani (i to, kako je vreme odmicalo, sve više i više) dominantnih ključeva koji su u tom razdoblju vodili Republiku Srbiju.
 
Poslednja izmena:
Ovaj Sarovic je rodjeni Zemunac i uvek je tamo ziveo, a kada je postao poslanik prijavio je da zivi u Bujanovcu radi putnih troskova. Klasican smradikal... Vjekoslav i Vucic zajedno nemaju ni dan radnog staza, a puni kao brodovi-prave patriJote.
Nisam znao da je Zemunac? Ne znam kako misle bez para Peconija,Ljubise Buhe,Ulemeka i te ekipe mafijasa da opstanu u politici? Debelo gofno je odatle izvlacio novac rasprodajuci drzavnu zemlju i poslovni prostor dok su bili na vlasti. Vucic je od njega uzeo neke fore kao masovno zaposljavanje i pridobijanje glasacke masine tako.
 

Back
Top