Quantcast

Bivši funkcioneri SRS Šarović i Delić osnovali pokret "Vera, ljubav i nada"

Moljac64

Elita
Poruka
16.437
Bivši funkcioneri SRS Šarović i Delić osnovali pokret "Vera, ljubav i nada"

Šarović je, na konferenciji za novinare u Medija centru, rekao da je predata dokumentacija za registraciju pokreta, da će on formalno biti predsednik, a general Božidar Delić zamenik predsednika.

Prema njegovim rečima, na ovakav naziv pokreta su se odlučili jer se radi o hrišćanskim vrlinama, koje su potrebni duši, narodu i državi Srbiji.

"Mnogo toga se danas vrti oko novca, misle ljudi da sve mogu da kupe, ali ne može se sve i svako kupiti", rekao je Šarović i istakao da će se pokret udruživati samo sa građanima, nikako sa drugim pokretima ili strankama.

U Srbiji o svemu odlučuje jedan čovek, u čijim rukama je sva politička, finansijska i medijska i svaka druga vlast, rekao je on i napomenuo da izborni uslovi u Srbiji nikada nisu bili fer i pošteni, ali da ovaj pokret to svakako neće tražiti da konstatuju Evropljani Tanja Fajon ili Sem Fabrici.

Božidar Delić, Nemanja Šarović

Šarović nije direktno odgovorio na pitanje o odnosu novog pokreta prema SRS, ponavljajući da su se oni već udružili sa istomišljenicima, a da kao svog protivnika imaju Vučića.

Delić je ocenio da je ovo pokret poštenih i čestitih ljudi, uz napomenu da njima nisu potrebne "prljave pare tajkuna i kriminalaca".

Prema njegovim rečima, jedina legalno izabrana institucija u Srbiji je predsednik države, dok su nelegalna vlada, ministri, a skupština do kraja nije konstituisana i nema kog da sazove sledeću sednicu.

"Želimo da Srbija bude uređena zemlja", rekao je Delić.

http://rs.n1info.com/Vesti/a642035/...Delic-osnovali-pokret-Vera-ljubav-i-nada.html
opoziciona scena nema narodnu desnicu ali mislim da ovo nije to.

Mystic+

Legenda
Poruka
54.147
Vera, ljubav i nada... kako je ti dirljivo.

Ali nemaju samse. Ne zato sto ne valjaju već zato sto su desnicari a i Vucic je desnicar i kad dodje vakat Vučicu da sidje sa vlasti sigurno ga neće zameniti desnicari.

Ići će se na ove gradjanske opcije i tsl.
Немамо ми ни грађанско ни грађанистичко друшво.

Ее, имати грађанина, па то је озбиљна и држава и друштво.

Уместо грађанина, ми имамо поданика.

Mystic+

Legenda
Poruka
54.147
opoziciona scena nema narodnu desnicu ali mislim da ovo nije to.
Опозициона сцена ... хаха.

Да би имао о/позицију треба ти слобода јавног изражавања унутар слободног грађанског друштва.

Како нема слобода, остаје им витлање по улицама, док ови други витлају по медијима - руљократија !

Henlay

Ističe se
Poruka
2.184
Опозициона сцена ... хаха.

Да би имао о/позицију треба ти слобода јавног изражавања унутар слободног грађанског друштва.

Како нема слобода, остаје им витлање по улицама, док ови други витлају по медијима - руљократија !
Smešno a

Nama normalnima je situacija u predsedništvu sve samo ne radosna

комшија

Legenda
Poruka
60.715
Vera, ljubav i nada... kako je ti dirljivo. (...)
Име је кич и као такво је врло интелигентно изабрано спрам публике којој се Немања Шаровић обраћа.
Он је иначе убедљиво најинтелигентнији десничарски политичар млађе генерације.

gost 148283

Poznat
Poruka
7.341
Име ко име свако је шунд пошто је политика шунд. Међутим, морате признати да сте се већ данас навикли(;)). Порука је јасна...вера љубав нада је све супротно од мрачне силе прошлости како десничаре назива разна српска либерално-левичарска морална гологузија(:mrgreen:)...ово је начин да им се доскочи. Не видим разлику у овом имену и рецимо имену Мир је наша нација у Црној Гори...они тамо освојише 10%. Коалиција циља на десничаре у Вучићевим редовима и зато треба да се подржи...

blooser

Veoma poznat
Poruka
10.734
Hteo sam da napisem par reci na temi o Opoziciji, ali ova tema je primerenija jer ima vise smisla posto zelim da komentarisem bas taj tzv. patriotski blok.

Naime, tu se pojavljuje nekoliko pokreta i likova koji pricaju skoro pa istu pricu, do na zaista vrlo male i mozda i nebitne u ovom katastrofalnom momentu za sustinu stvari (mada?). Ono sto bih ja pobrojao su (moj omiljeni) Dragas, zatim Nogo, Petrovic (onaj sto ima emisije sa Zlatanovicem), Dveri, Ustavobranitelji, Parovic, evo sad i ova grupa, Mila Aleckovic (sad doduse u DJB/Suverenistima), DJB/Suverenisti, ono sto je osnovao arhimandrit Nikodim i ima jos slicnih, sigurno sam zaboravio nekoga. Ah, da, dr. Zujovic, i on je napravio pokret.

Ako slusate te ljude, svi imaju prakticno isti cilj i zalazu se zaista za isto. Ali svako pravi pokret za sebe, ili nece ni sa kim drugim. Mislim da je to jako lose, i da ce dovesti do potpunog neuspeha.

Ne mogu da razumem da ljudi koji pricaju bukvalno isto ne mogu da se sloze i ujedine bar da sklonimo sa vlasti ovu izdajnicku i lopovsku bandu na celu sa maloumnikom.

Ja podrzavam sve njih, i ne zelim da se opredeljujem - zelim da nastupimo zajedno i oduvamo pomenute bandite koji nam upropascuju drzavu.

Ne razumem tu potrebu za podelom do na atome? A nasuprot nas stoji betonski zid zvani SNS, pa i SPS.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.