Bivši agent CIA-e otkriva kada će se vanzemaljci sami razotkriti

Sensei

Master
Moderator
Poruka
63.500
Ovih dana postojanje poseta vanzemaljaca ne zvuči tako nerealno. Prema bivšem agentu CIA Džonu Ramirezu, postoji razlog za to.

Nakon što je napustio obaveštajnu zajednicu, Ramirez je uživao u drugoj karijeri ljubitelja NLO-a, obilazeći krug podkasta da bi svetu rekao šta navodno zna. U februaru 2023. dao je intervju za Podcast NLO, tokom kojeg je upozorio na nadolazeće otkriće vanzemaljaca 2027.

Prema Ramirezovim rečima, nedavna otkrića, uzbunjivači i podvodna otkrića su deo namernog narativa da se stanovništvo pripremi za dan kada se vanzemaljci pojave; dan za koji kaže da je udaljen samo nekoliko godina. Evo šta je Ramirez imao da kaže, sa manjim izmenama radi jasnoće.

„Mi na neki način pripremamo populaciju SAD-a, a time i svetsku populaciju, na tu realnost. Da postoji prisustvo ovde i da to prisustvo treba da objasnimo. Jer ako se pojave i mi nastavimo da radimo ono što smo radili prethodnih decenija, nastaće masovna panika“, rekao je Ramirez.

1697786358246.png

Ja sam primetio da pripremaju narod, a vi?

Ovih dana postojanje poseta vanzemaljaca ne zvuči tako nerealno. Prema bivšem agentu CIA Džonu Ramirezu, postoji razlog za to.

Nakon što je napustio obaveštajnu zajednicu, Ramirez je uživao u drugoj karijeri ljubitelja NLO-a, obilazeći krug podkasta da bi svetu rekao šta navodno zna. U februaru 2023. dao je intervju za Podcast NLO, tokom kojeg je upozorio na nadolazeće otkriće vanzemaljaca 2027.

Prema Ramirezovim rečima, nedavna otkrića, uzbunjivači i podvodna otkrića su deo namernog narativa da se stanovništvo pripremi za dan kada se vanzemaljci pojave; dan za koji kaže da je udaljen samo nekoliko godina. Evo šta je Ramirez imao da kaže, sa manjim izmenama radi jasnoće.

„Mi na neki način pripremamo populaciju SAD-a, a time i svetsku populaciju, na tu realnost. Da postoji prisustvo ovde i da to prisustvo treba da objasnimo. Jer ako se pojave i mi nastavimo da radimo ono što smo radili prethodnih decenija, nastaće masovna panika“, rekao je Ramirez.

Pogledajte prilog 1431642

da li su spremili odgovarajuće vakcine koje ćemo svi morati da primimo zarad komunikacije sa vanzemaljcima?
ko ne primi vakcinu neće moći da se sporazumeva a to je baš bzvz:roll:

Sad ozbiljno. Nisam primjetila, ali decenijama unazad se šuška i piše o njihovom postojanju, što i nije nešto novo. Po meni je logično da nismo jedini oblik života u cijelom svemiru.
Ovaj dio što sam mi nije jasan-zašto ako nastavimo da radimo to što radimo nastaće panika?
Mi ovu divnu planetu svakodnevno nemilice sami uništavamo, kakve veze vanzemaljci imaju sa našim ponašanjem?

Hajde ovako. Sta bi se dogodilo kada bi se na svim televizijama objavilo da vanzemaljci zvanicno postoje i da dolaze.
Mnogi su pokusali da opisu dogadjaje koji bi sledili. Pominju se cak i masovna samoubistva. Da li bi nam bilo bolje ili gore?
I najzad pitanje, zasto u opste i dolaze? Da li da nam pomognu ili da pociste ovu planetu?
Ja mislim da bi sustina bila da se objavi oni da na 99% planeta zive u dubokim bunkerima zasticeni od raznih kosmickih zracenja sto im omogucava da ne moraju da venu i svenu u cvetu mladosti kao sto se to smatra normalnim za ljude, na stranu sva potencijalna napredna medicina.

Dakle to isto vazi i za zemlju. Samim tim bi se obelodanilo da, suprotno nasem smatranju povrsine ove planete jednim od najboljih mesta za zivot u svemiru, ona je zapravo jedno od najgorih.
Dakle kako bi javnost podnela slicno saznanje o uzroku sumornosti ljudskog zivota i ostalih bica oko nas?

Hajde ovako. Sta bi se dogodilo kada bi se na svim televizijama objavilo da vanzemaljci zvanicno postoje i da dolaze.
Mnogi su pokusali da opisu dogadjaje koji bi sledili. Pominju se cak i masovna samoubistva. Da li bi nam bilo bolje ili gore?
I najzad pitanje, zasto u opste i dolaze? Da li da nam pomognu ili da pociste ovu planetu?
He he da. Sasvim moguće oboje, kao i svugdje borba dobra i zla-al kako znati koji su koji? :mrgreen:
U slučaju dobronamjernih, ništa ne bi imala protiv da se malo podružimo koji dan i onda nek si idu svojoj kući. :lol: Nekako mislim da bi isti stav bio i ostalih radoznalih zemljana jer isuviše smo mi prenatrpani da bi se ovdje doseljavali.

He he da. Sasvim moguće oboje, kao i svugdje borba dobra i zla-al kako znati koji su koji? :mrgreen:
U slučaju dobronamjernih, ništa ne bi imala protiv da se malo podružimo koji dan i onda nek si idu svojoj kući. :lol: Nekako mislim da bi isti stav bio i ostalih radoznalih zemljana jer isuviše smo mi prenatrpani da bi se ovdje doseljavali.
Ali sta ako su dosli da ostanu? Jedan svajcarski sociolog je upitao. Kaze: "A sta ako nam ponude zivotni vek od 150 godina bez ikakvih bolesti ali mora da bude kako oni kazu"? On misli da bi 70% populacije pristalo na to jer bi mislili da bi im svakako bilo bolje nego sto jeste. Mislim, ima milion pitanja i pretpostavki sta bi bilo kad bi bilo.

Poslednja izmena:
Ali sta ako su dosli da ostanu?
Pojma nemam. :confused:
Evo sad nešto razmišljam, sigurno da bi jedan dio bio prihvaćen od nas radi saznanja o njihovim tehnološkim dostignućima, ali masovno to bi nam bio problem. Kao uostalom i njima, ako bi se pokazalo da je njihova planeta uslovna za život...pa mi pohrlili njima da se uvalimo-a recimo oni takođe prebukirani :mrgreen:.

Pojma nemam. :confused:
Evo sad nešto razmišljam, sigurno da bi jedan dio bio prihvaćen od nas radi saznanja o njihovim tehnološkim dostignućima, ali masovno to bi nam bio problem. Kao uostalom i njima, ako bi se pokazalo da je njihova planeta uslovna za život...pa mi pohrlili njima da se uvalimo-a recimo oni takođe prebukirani :mrgreen:.
.pa mi pohrlili njima da se uvalimo-a recimo oni takođe prebukirani
E onda bi vanzemaljci nahebali :zcepanje:

Čudi me da ga već nisu ukokali što odaje strogo poverljive i super-tajne informacije o skorašnjoj poseti vanzemaljskih reptila. U nekim zemljama se ispada kroz prozor za daleko banalnije stvari, a kamoli ovako nešto......izgleda da ni CIA nije ko što je nekad bila.

Čudi me da ga već nisu ukokali što odaje strogo poverljive i super-tajne informacije o skorašnjoj poseti vanzemaljskih reptila. U nekim zemljama se ispada kroz prozor za daleko banalnije stvari, a kamoli ovako nešto......izgleda da ni CIA nije ko što je nekad bila.
Onda bi roknuli i Daglasa MakGregora. Kada si bivsi sta god da kazes nema tezinu bez obzira bila to istina ili ne.

Ali fora je u tome sto oni ne dolaze vec su oduvek ovde, mozda i duze od nas ( (raz)otkrivanje i dolazak nije isto).

To se radilo mozda tamo pre 50,60,70 godina, danas su metode ipak malo drugacije i danas stvari ipak funkcionisu malo drugacije.

Recimo nevezano za vanzemaljce nekada ako bi neki vojni ili drzavni funkcioner ili neko bitan nesto pricao u javnosti sto ne bi trebalo ili sto potencijalno ugrozava drzavnu bezbednost ili zvanicni javni narativ, recimo tamo 40-ih, 50-ih, ,60-ih oni bi ga brze-bolje roknuli, kasnije su odustali od te metode jer su uvideli da je kontraproduktivna pa su onda takve pojedince prvo zastrasivali i pretili im, pa onda diskreditovali na sve moguce nacine, sirili lazi o njima, proglasavali ih prevarantima, namestali im neke afere, proglasavali ludim i mentalno nestabilnim, itd, pa su onda manje-vise odustali i od te metode, vec su takve samo ignorisali u potpunosti i pravili se da ne postoje i eventualno im blokirali racune u banci, onemogucili da nadju posao, uskratili su im slobodu govora i prisustvo u medijima (narocito mejnstrim medijima), blokirali im drustvene mreze (gde ih prati dosta ljudi), itd.
Znaci kao sto vidimo vremena i metode se menjaju.

Ali sad sta da im rade kada su vec i Pentagon i NASA priznali postojanje NLO-a, zasto bi sad nekog ucutkivali ili nesto kada i oni sami priznaju da su tu. 1

Pogledajte prilog 1431642

Pripremaju nas za još manipulacija.

Ispiranje mozga.

Ali fora je u tome sto oni ne dolaze vec su oduvek ovde, mozda i duze od nas ( (raz)otkrivanje i dolazak nije isto).
Hmmm ništa me ne bi iznenadilo,pa i to da smo mi neki njihovi potomci-samo iz nekog razloga naučno-tehnološki unazađeni.

Recimo ja sam gledala poodavno jedan dokumentarac o pokušaju izgradnje mini Keopsove piramide. Uz svu mehanizaciju današnjice nisu uspjeli.

Kako da su je onda izgradili stari egipćani?? :roll:Ko je iole čitao o tome lako bi zaključio da to nije samo puko slaganje bloka na blok. Sve i da je bilo moguće to izgraditi sa tako primitivnim oruđima kojim su oni raspolagali, sam način gradnje koji nisu uspjeli provaliti današnji naučnici govori da se radilo o kudikamo naprednijim civilizacijama od naše danas.

Back