Bivsa

E al samo papaline voli
Kupujem zamrznute pa joj odledim i dam
Ona smaze sve osim glava, to ostavlja, pa tako nocu kad krenem u wc zgrozim se, u hodniku me gledaju otkinute glave :rotf:
A ni jednu drugu ribu nece, ni zivu ni termicki obradjenu, pojma nemam zasto
Prvi put vidim da macka nece ribu, blasfemija
meni macke nisu ostavljale glave, kad su jele, jele su sve
ali su mi zato posle zahvaljivale za ribu, sa po pola misa, najkrvavijeg moguceg kojeg su ostavljale na otiracu svako jutro
e tu mi se podizao zeludac
 
meni macke nisu ostavljale glave, kad su jele, jele su sve
ali su mi zato posle zahvaljivale za ribu, sa po pola misa, najkrvavijeg moguceg kojeg su ostavljale na otiracu svako jutro
e tu mi se podizao zeludac
Jeste sve su jele celu ribu, ovo prvi put vidim da nece glavu.... zajebant mali
Joj jadan misonja
I meni su donosile u kuci
Ovde u stanu smo ekoloski nastrojeni, samo plisane miseve dobijam u krevetu na poklon :lol:


 
:lol: hahahahhahahhaha
moja retriverka je bila jedini pas kojeg sam znala da voli da jede zive girice
i s vremena na vreme sam joj kupovala i davala zaledjene ili tek blago odledjene
i to uglavnom leti kad su one vrucine
i sad, vide nju kako jede onaj debeli dodz bobi i ova moja cane, oboje su prozdrljivi, a ribu ne mogu da smisle
i onda sede njih troje ispred mene i jos dve macke sa strane i svakom dajem iz ruke po jednu da ne razvlace po dvoristu
i retriverka u slast pojede, pregrize, zvace, prebacuje zalogaje sa jedne na drugu stranu, uziva
bobi bi hteo, al zgrozen mirisom odustane i gleda onako zavidno nju koja jede
cane je toliko alava da uzme pa proguta onim ogromnim ustima, a onda joj krene refleks povracanja od grozote :lol:
kakvi su to ludaci bili
na kraju je radila isto kao tvoje macke, pregrize, ostavi glavu, a nekako proguta ribu
dok se nije predala i potpuno odlustala:lol:

Moja Gala je jela kedere, one sitne recne ribice sto se love za mamac, a sto bozanstvene, lepse od girica kad ih uvaljas u kukuruzno brasno pa isprzis na vrelom ulju.
I tako je mm povede na pecanje, ona mu pojede mamce. :)
A lovila ih je i sama.
Eh, lepa vremena, pecanje na Savi i Gala mlada...
 

Back
Top