Bivša učesnica "Parova" tvrdi da je maltretirana, roditelji podneli prijavu

комшија

Stara legenda
Poruka
89.980
http://rs.n1info.com/Vesti/a553919/...e-maltretirana-roditelji-podneli-prijavu.html (VIDEO)

Bivša učesnica "Parova" tvrdi da je maltretirana, roditelji podneli prijavu

1576797984100.png


19.12.2019

Roditelji bivše učesnice rialitija Parovi, Anđeline Nikolić, podneli su krivičnu prijavu protiv produkcije koja stoji iza te emisije. Anđelina je, kako tvrdi, držana u nehumanim uslovima i nije joj bilo dozvoljeno da napusti objekat u kom se snimaju Parovi. Izašla je tako što je pobegla. Kaže da je prevarena i maltretirana, a iz televizije Happy na kojoj se Parovi prikazuju nema reakcije na ove optužbe.


1576798017400.png



Obećanje da će dobiti posao voditeljke bilo je mamac za Anđelinu Nikolić da se prijavi za rijaliti Novajlije. Iz njega je izašla kao pobednica, ali je kao nagradu dobila učešće i u Parovima. U specijalnoj emisiji Televizije Šabac ispričala je da je želela posao i novac, a ne da život nastavi u drugom rialitiju.


Već kroz tri dana htela je iz rialitija da izađe, ali to nije bilo moguće. Namerno je, kaže, pravila probleme, kako bi je izbacili.


"Sednem dole, uzmem limenku ili ukosnicu ili bilo šta što je oštrije i jednostavno - sečem se. Oni su dozvoljavali, kako kamera stoji gore, oni samo spuste dole kameru i oni gledaju to. I onda kada vide da sam se ja skroz isekla, da je krv, tek posle deset minuta, onda dođe obezbeđenje, uzmu mi to, odvedu me u izolaciju", ispričala je Nikolićeva.


Popila je čak i sredstvo za čišćenje, ali lekarsku pomoć, tvrdi - nije dobila.


"Dosta sam popila tog sredstva. Ja sam očekivala da će oni mene odvesti na ispiranje i da ću ja, nakon toga, pobeći. Oni mene nisu odveli na ispiranje, nego su me jednostavno naterali da povraćam", tvrdi Nikolićeva.


Anđelina priča da je molila organizatore za pomoć, ali i tvrdi da nikada niko iz produkcije nije došao, kao ni psihijatar.


"Oni meni donesu lek za smirenje tako što me pozovu u tajnu sobu, ja dođem i na belom papiriću stoji lek. Ja ne znam koji je to lek, šta su mi dali. Mnogi učesnici govore da oni nama daju drogu... Ja sam imala razne reakcije kada to popijem, da jednostavno plačem, da vrištim, da se ponašam kao da to nisam ja... Da se samopovređujem, a nekad je bilo da samo sednem i gledam u jednu tačku", navela je Nikolićeva.


Njeno ponašanje i iznošenje detalja o tome kako rijaliti zapravo funkcioniše, kažnjavano je odvođenjem u sobu za izolaciju ili joj nije bilo, kako kaže, dozvoljeno da spava, jede, pije i po 24 sata. Obezbeđenje je, navodi, prema njoj bilo grubo, a neke od radnika optužuje i za seksualno uznemiravanje.


"Kada sam otišla u izolaciju on je počeo da mi se nabacuje, da me pipka po stomaku, po vratu, bukvalno da mi se nabacuje, što je meni bilo neprijatno. Isključio mi je bubicu da ne može da se čuje... Ja smatram da je to namešteno od strane produkcije, oni su želeli tu da me drže, da me muče, njima to podiže gledanost", navodi Nikolićeva.


Uprkos stalnom nadzoru i obezbeđenju, Anđelina je krajem septembra, preko krova, uspela da pobegne.

Osim državnog organa, niko ne može nekog da liši slobode

Zatvorenom niko nije smeo da je drži, jer niko ne može biti lišen slobode osim u postupku i iz razloga koje propisuje zakon, podsećaju iz Beogradskog centra za ljudska prava.


"Ne postoji nijedan drugi osnov niže pravne snage, podzakonski akt, pa ni ugovor koji može bilo kome da da ovlašćenje da drugog liši slobode. Tako da osim ako je u pitanju državni organ ili građanin koji je drugog zatekao pri izvršenju krivičnog dela za koje se goni po službenoj dužnosti. To su lica koja su ovlašćena da pod nekim uslovima nekoga liše slobode, u svim ostalim slučajevima lišenje slobode je nedozvoljeno, odnosno protivpravno je", ističe Vladica Ilić Beogradskog centra za ljudska prava.


Navodi bivše učesnice Parova trebalo bi da zainteresuju tužilaštvo, dodaje Ilić.


Komentar na ove optužbe pokušali smo da dobijemo i od Televizije Hepi, ali njen glavni urednik Milomir Marić ni na pozive ni na poruke N1 ne odgovara.








ЧМАРИЋУ ЧЕКА ТЕ РОБИЈА!
 
Dobro je sto Nebeski Narod Srbije nije pokraden i maltretiran od Vuqlera i njegove mafije... Ja se vec uplasio da jeste. :eek:

A to sto je neki seoski paor u toku nasilnog sexa mlatio quravelu-qurcaletu, koja je za to potpisala ugovor da ce dobijati 2000 EUR pro woche, to je diskutabilno pitanje. Mozda je mogla da radi na sat sa takvom klijentelom, pa da naplacuje BDSM po posebnoj tarifi.
 
Prijaviš se za rijaliti na čijem čelu je mafijaš Peconi i i onda očekuješ konkretno šta? Naivno čeljade zalutalo tamo gde već godinama kruže glasine da Peconi i njegovi ljudi degustiraju svaku voditeljku i rijaliti učesnicu. A inače zna se i da su više rijaliti učesnika tukli pa i sam Peconi lično. Samo ipak ne kupe oni ljude sa ulice crnim kombijem nego im ti ljudi svojevoljno dolaze. Koliko vidim ovde je problem samo što je na kraju nisu zaposlili kao voditeljku jer da jesu bila bi samo još jedna Čarapa i Dea a to što imaju orgije sa njom i što je povremeno biju kao i sve ostale bi trpela i ćutala.
 
Ovo je zaista potresno... Ono sto radi Happy ali i Zeljko Mitrovic je samo dokaz da ako diktator i srbomrzac vlada uz tvoju pomoc mozes da najostrije krsis zakon, maltretiras i ubijas ljude.........................
Jos i ako si drolja pa završiš tamo da preko noći postaneš popularna ...
Šta te to čudi.

Poštenja tamo nema Sotire.
 
Ovo je zaista potresno... Ono sto radi Happy ali i Zeljko Mitrovic je samo dokaz da ako diktator i srbomrzac vlada uz tvoju pomoc mozes da najostrije krsis zakon, maltretiras i ubijas ljude.........................
Meni samo nisu jasni likovi koji ulaze u takve programe.......
ne znam sta ocekuju....

oni zapravo potpisivanjem ugovora sami prihvataju takve uslove a da li im je loshe govori cinjenica da ne prestaju da se vracaju u te programe.....neki tu skoro pa i zive........
 
...

U PAROVE UVESTI AV-a...I DRZATI GA DUUUUGO....BEZ PUŠTANJA...IONAKO VOLI DA GA NAROD GLEDA 00-24H...

....

Он већ има свој ријалити који функционише баш овако како је ова описала.Њој су обећали посао водитељке а он обећава запослење,напредовање итд...А на крају,кад ја тамо а оно међутим...
 
Prijaviš se za rijaliti na čijem čelu je mafijaš Peconi i i onda očekuješ konkretno šta? Naivno čeljade zalutalo tamo gde već godinama kruže glasine da Peconi i njegovi ljudi degustiraju svaku voditeljku i rijaliti učesnicu. A inače zna se i da su više rijaliti učesnika tukli pa i sam Peconi lično. Samo ipak ne kupe oni ljude sa ulice crnim kombijem nego im ti ljudi svojevoljno dolaze. Koliko vidim ovde je problem samo što je na kraju nisu zaposlili kao voditeljku jer da jesu bila bi samo još jedna Čarapa i Dea a to što imaju orgije sa njom i što je povremeno biju kao i sve ostale bi trpela i ćutala.

sad si me prepo. Da tako nesto ima kod nas...........? al to smo i zasluzili...........nije nam bio dobar americki kapitalizam pa smo ga srusili i sada zivimo u TITOVOM socijalizmu......................tako nam i treba.
 
Ne razumem kakve veze ima sto je drolja?? Neka je, opet niko ne sme ovako da je zlostavlja...
Ideš u klanicu i očekuješ šta?

Ma daj Sotire...nije Marija Karan nego neka najobičnija droljetina.
Šta tražiš to i dobiješ.

Takvim televizijama i učesnicima ne želim ništa dobro, pravi hrišćani i ne gledaju to dno.
Sem ako nisi razvio neku empatiju prema parovima i farmerima, kako im se već i zove to ruglo na TV-u.
 
Maltretirana ?

Ako nije pismena trebala je naći nekog da joj pročita uzgovor.

Daleko bilo da branim ovaj polusvet
i njihoh način života i razmišljanja,
drugo je poražavajuće:

Prošle je godine je Mitrović utvrdio da u Srbiji živi preko 2 miliona budala.

Svi mu uplatili po 1€, plus PDV državi iz kjoje se šalje.
Za par sati milioni....
 

Back
Top