Bivša braća kao sportisti i kao ljudi

Appel

Iskusan
Poruka
5.689
Jedan moj drug me je maločas uputio na jako zanimljiv tekst.
Vredi ga pročitati.

U tekstu se najpre opisuje netrpeljivost i tendencioznost od strane jednog hrvatskog news portala. (U odnosu na Srbe)

Zatim se spominju Slovenci i citira komentar nekog našeg čoveka na njihovom forumu (gde su, inače, uputili pozitivne komentare u odnosu na našu reprezentaciju):

"Svaka vam čast slovenci, mi smo sigurno bolji od vas u sportu, ali vi ste sigurno bolji ljudi od nas”.

Izdajnik! :mrgreen:

Dobro, možda je preterao sa generalizacijom, ali bitna je poenta - od Slovenaca mnogo toga možemo da naučimo mi..., a naročito braća Hrvati, kod kojih izgleda neke stvari nikako da se promene. Čast izuzecima.
 
Poslednja izmena:
heh...ne znam od kad je "ponizenje" osvojiti srebro? lol
al dobro, sta drugo ocekivati od hrvata...tja
one godine kad smo osvojili evropsko u Grckoj
od pakosti nisu mogli da izadju na teren i da nam cestitaju.
neka ih, nek se i sad jedu sto smo drugi u Evropi
mi smo srecni i zadovoljni sa nasom zasluzenom medaljom.
cestitke Spaniji, naravno...:)
 
heh...ne znam od kad je "ponizenje" osvojiti srebro? lol
al dobro, sta drugo ocekivati od hrvata...tja
one godine kad smo osvojili evropsko u Grckoj
od pakosti nisu mogli da izadju na teren i da nam cestitaju.
neka ih, nek se i sad jedu sto smo drugi u Evropi
mi smo srecni i zadovoljni sa nasom zasluzenom medaljom.
cestitke Spaniji, naravno...:)

E ovo već liči na komentar. ;) Polaaako, stani na loptu, pročitaj sve lepo, pa će ti se kasti poenta teme sama. Nemoj odmah da me napadaš... :sad2:
 
E ovo već liči na komentar. ;) Polaaako, stani na loptu, pročitaj sve lepo, pa će ti se kasti poenta teme sama. Nemoj odmah da me napadaš... :sad2:

ma mi ovako nesto ne bi nikad napisali
nema sanse...i da se nadje neko da pise o "ponizenju" neke ekipe
koja je osvojila srebro na evropskom
svi ostali bi ga popljuvali...
tako da tema nema neke poente,
a o hrticima ne vredi pricati.
treba se radovati tome sto je Srbija osvojila srebrnu medalju.
ja sam presrecna. :D
dusmani nek crknu...
;)
 
ma mi ovako nesto ne bi nikad napisali
nema sanse...i da se nadje neko da pise o "ponizenju" neke ekipe
koja je osvojila srebro na evropskom
svi ostali bi ga popljuvali...
tako da tema nema neke poente,
a o hrticima ne vredi pricati.
treba se radovati tome sto je Srbija osvojila srebrnu medalju.
ja sam presrecna. :D
dusmani nek crknu...
;)

Ma poenta teme je samo da podelim onaj tekst s ljudima. Sad ću d' idem da spavam. Vi ste mnogo ozbiljni bre, a ja već gledam na jedno oko. :):dosadno:
 
Jedan moj drug me je maločas uputio na jako zanimljiv tekst.
Vredi ga pročitati.

U tekstu se najpre opisuje netrpeljivost i tendencioznost od strane jednog hrvatskog news portala. (U odnosu na Srbe)

Zatim se spominju Slovenci i citira komentar nekog našeg čoveka na njihovom forumu (gde su, inače, uputili pozitivne komentare u odnosu na našu reprezentaciju):

"Svaka vam čast slovenci, mi smo sigurno bolji od vas u sportu, ali vi ste sigurno bolji ljudi od nas”.

Izdajnik! :mrgreen:

Dobro, možda je preterao sa generalizacijom, ali bitna je poenta - od Slovenaca mnogo toga možemo da naučimo mi..., a naročito braća Hrvati, kod kojih izgleda neke stvari nikako da se promene. Čast izuzecima.

appel... c1 reklamiranje hrvatskih foruma + zabranjene reci slovenci, hrvatskog, bivsa braca
 
Jedan moj drug me je maločas uputio na jako zanimljiv tekst.
Vredi ga pročitati.

U tekstu se najpre opisuje netrpeljivost i tendencioznost od strane jednog hrvatskog news portala. (U odnosu na Srbe)

Zatim se spominju Slovenci i citira komentar nekog našeg čoveka na njihovom forumu (gde su, inače, uputili pozitivne komentare u odnosu na našu reprezentaciju):

"Svaka vam čast slovenci, mi smo sigurno bolji od vas u sportu, ali vi ste sigurno bolji ljudi od nas”.

Izdajnik! :mrgreen:

Dobro, možda je preterao sa generalizacijom, ali bitna je poenta - od Slovenaca mnogo toga možemo da naučimo mi..., a naročito braća Hrvati, kod kojih izgleda neke stvari nikako da se promene. Čast izuzecima.
pa tekst je mozda generalno u pravu ,samo sto su primeri totalno promaseni, posto je taj index hr ,slobodno mogu reci najliberalniji i najotvoreniji ex yu portal , oko pola foruma su Hrvati, a ostalo su najvise oko 40% Srbi i onaj ostatak bosanskih muja , slovenaca i ostalih crnogoraca
i svi jedni drugima yebu majku iliti raspravljaju sasvim slobodno , ono ban se dobija bas za teske uvrede tipa klanje familije i slicno :mrgreen: sve u svemu trebali bi ovi sa Krste da zavire malo tamo i da vide kako se pravi uspesan i posecen forum , a ne da ovde dave sa cenzurom i pravilima . :think:
 
pa tekst je mozda generalno u pravu ,samo sto su primeri totalno promaseni, posto je taj index hr ,slobodno mogu reci najliberalniji i najotvoreniji ex yu portal , oko pola foruma su Hrvati, a ostalo su najvise oko 40% Srbi i onaj ostatak bosanskih muja , slovenaca i ostalih crnogoraca
i svi jedni drugima yebu majku iliti raspravljaju sasvim slobodno , ono ban se dobija bas za teske uvrede tipa klanje familije i slicno :mrgreen: sve u svemu trebali bi ovi sa Krste da zavire malo tamo i da vide kako se pravi uspesan i posecen forum , a ne da ovde dave sa cenzurom i pravilima . :think:

овде модератори превише смарају, отераће све људе на хр форум
 
pa tekst je mozda generalno u pravu ,samo sto su primeri totalno promaseni, posto je taj index hr ,slobodno mogu reci najliberalniji i najotvoreniji ex yu portal , oko pola foruma su Hrvati, a ostalo su najvise oko 40% Srbi i onaj ostatak bosanskih muja , slovenaca i ostalih crnogoraca
i svi jedni drugima yebu majku iliti raspravljaju sasvim slobodno , ono ban se dobija bas za teske uvrede tipa klanje familije i slicno :mrgreen: sve u svemu trebali bi ovi sa Krste da zavire malo tamo i da vide kako se pravi uspesan i posecen forum , a ne da ovde dave sa cenzurom i pravilima . :think:

Nije problem u forumu, forum ko forum, svakakvih ima tamo.
Problem je što sam portal ne obaveštava kako bi trebalo.
 

Back
Top