Biti u vezi sa vrednim muškarcem nije za svaku

Da, jasno ti je da piše zato što ostavlja utisak da mu nedostaješ…
u stvari ne zna šta će sa sobom
pa da, meni to nije utisak da mu nedostajem.. meni je utisak da je dokon i da nema kontrolu nad sobom.
Možda mu nedostajem, ali može da razmišlja o meni, da nešto korisno radi, zna da ćemo se čuti kasnije.. ali takvo ponašanje meni govori da treba da bežim od takve osobe
 
pa da, meni to nije utisak da mu nedostajem.. meni je utisak da je dokon i da nema kontrolu nad sobom.
Možda mu nedostajem, ali može da razmišlja o meni, da nešto korisno radi, zna da ćemo se čuti kasnije.. ali takvo ponašanje meni govori da treba da bežim od takve osobe
Dobro si primetila mada, ti znaci za bežanje nisu baš vidljivi golim okom.
a i ako su vidljivi veći procenat žena odluči da ih zanemari…
tako da ima nerasporedjenih na obe strane….
 
Dobro si primetila mada, ti znaci za bežanje nisu baš vidljivi golim okom.
a i ako su vidljivi veći procenat žena odluči da ih zanemari…
tako da ima nerasporedjenih na obe strane….
nisu svi vidiljivi, ali ova tema je o vrednoći, a to je nekako jednostavno videti :)

nikada nisam umela ni da se družim sa dokonim ljudima, niti da ćaskam, to je za mene odbijajuća energija
 
1677056954396.jpeg
 
Нико не воли лењивце којима испадају тикети кладионица из џепа.
Али ми не треба ни мушкарац који само ради, згрће... а нема времена да у зарађеном и ужива.
Ценим праве домаћине, а то обухвате доста тога па и мерак :heart:
 
Уосталом, када је и жена права, расположена и пуна живота, то мушкарцу даје ветар у леђа, да буде продуктивнији.
Такав онда са посла хрли кући јер има дом, а не бежи на посао што је данас чест случај.
 

Back
Top