BITI SAVRSHEN

ne postoji savrsenstvo...a i kad bi postojalo, bilo bi jako dosadno...ne znam ko je to rekao,ali secam se necije izjave da 'ne bi postojalo nista strasnije od sveta u kome bi pcele vecno letele iznad cveca koji bi vecno cvetalo', elem, poenta je da bi takav savrsen svet bio zastrasujuci i dosadan..u takvom svetu ne bi bilo mesta napretku, usavrsavanju...isto je i sa ljudima. nije poenta u dostizanju savrsenstva, vec u samom procesu..
to je kao u 'Muckama', da navedem jako banalan primer. Del Boy je proveo pola zivota trudeci se iz petnih zila da postane milioner. 'Next time this year...itd.' I sta se desilo kada je to konacno postao? Dosada. i zelja da ponovo oseti onaj stari zivot...
dakle, da ne gusim dalje, ne postoji savrsen partner kao takav. postoji samo savrsen partner za nas. a to je onaj koji je za nas prihvatljiv sa svim svojim manama... i ko umesto JA pocinje da razmislja kao MI...
 
Da je minimum Mis NS-a...
Da je ima bar 2 diplome sa medjunarodnih takmicenja iz MAT i FIZ...
Da ima zlato sa olimpijade u minimum 2 sporta
Ne pusi ne drogira se... ne pljucka semenke po pobesnelim navijacima Crvene Zvezde..
Da kad hoda zemlju ne dodiruje i da se ulica trese od njenih koraka...
Rekoh li da mora da je nevina?
:mrgreen:
 
Savrsenstvo ne postoji iz razloga sto svako ima drugaciji pogled na to sta je po njemu savrseno,A sto rece Petar_Pan dovoljno mi je da je iole normalna,i da ima dva grama mozga,ostalo ce da se sredi,pa bwe ni ja nisam savrsen pa ne mora da bude ni ona.
 
Petar_Pan:
Da je minimum Mis NS-a...
Da je ima bar 2 diplome sa medjunarodnih takmicenja iz MAT i FIZ...
Da ima zlato sa olimpijade u minimum 2 sporta
Ne pusi ne drogira se... ne pljucka semenke po pobesnelim navijacima Crvene Zvezde..
Da kad hoda zemlju ne dodiruje i da se ulica trese od njenih koraka...
Rekoh li da mora da je nevina?
:mrgreen:

...Petre evo ye takva...
PamelaAndersonbezsminke.jpg
 
nemam kriterijume za savrsenog partnera,to se valjda menje od osobe do osobe.:neutral:

ali je bitna mentalna i fizicka privlacnost,jer bez toga nista :roll: to je savrseni,koji moze da me zaintrigira,zainteresuje,izazove i da koliko toliko pristojno izgleda,za moj ukus....a to je tnx god individualno :D
 
Uuuu podugacak spisak....
Da je recimo 180-190, plavook ili zelenook, lep, lepo gradjen, da ima mindjusicu, da je skorpion u horoskopu, da je normalan, iskren, da ima smisla za humor, da mi odgovara u sexu, pametan, cvrst karakter, da se kapiramo medjusobno... mislim da je ovo dovoljno za pocetak :lol:
 
Psihologue:
Biti savrshen ili traziti savrshenstvo...
Koji su kriterijumi za vasheg savrshenog partnera ?
.....dostizanje savrshenstva...


ne postoje generalno savrsene osobe... ali uvek moze da se nadje neko za koga mogu da kazem da je savrsen za mene... pri tome je manje bitan izgled, jednostavno oslanjam se na feeling koji mi kaze da li cu se dobro kontati sa njim ili ne...
 
Psihologue:
Biti savrshen ili traziti savrshenstvo...
Koji su kriterijumi za vasheg savrshenog partnera ?
.....dostizanje savrshenstva...
Posto smo svi svesni da tako nesto ne postoji onda se u stvari trazi osoba cije mane ce nam najmajne smetati tj. cije mane cemo moci da prihvatimo... kao i ona nase i to je savrseno...
 
Banshee:
nemam kriterijume za savrsenog partnera,to se valjda menje od osobe do osobe.:neutral:

ali je bitna mentalna i fizicka privlacnost,jer bez toga nista :roll: to je savrseni,koji moze da me zaintrigira,zainteresuje,izazove i da koliko toliko pristojno izgleda,za moj ukus....a to je tnx god individualno :D
El ti to dajes oglas za mister Banshee-a? :lol:
Kriterijumi:minimum tri neutralka po postu i jedan sto prevrce ocima. :lol:
 

Back
Top