Quantcast

Biti mama blizanaca

vesta

Obećava
Poruka
59
Evo jos jedne mame blizanaca, moji (cerka i sin ) imaju 6 godina. Sad smo veliki!
Do 6 meseci uvek nam je neko pomagao, mislim na babe i dede ,posto tata uvek radi od ujutru do uvece, i to mi je naravno preselo. Jedva sam docekala da budem sama sa decom. Posle sam jedva cekala da izadju iz kolica, jedva sam gurala ona dupla i sa zaviscu gledala one mame sa jednom bebom kako sve doterane lagano setkaju - bez napora. Ja uvek zadihana ,sva crvena ko rak. Ali izasli smo i mi iz kolica ! Prohodali su sa 11 meseci. E onda je ostalo samo jos pelena da se resimo... I to smo pre nego sto su napunili dve godine. Posle je sve lakse. Igraju se zajedno, ne moras da im trazis drustvo ili da im stalno pravis drustvo, posto roditelji koji imaju samo jedno dete stalno moraju da su angazovani. A da nama roditeljima treba odmora ne moram da ti objasnjavam.
Puno srece sa malim blizancima.

mariolina

Obećava
Poruka
63
E, mi se u ponedeljak spremamo da proslavimo punih 5 godinica... :)
Inace na rodjenju su bili on 2650 a ona 2850... pa onda jedan period je on bio buca a ona mrsavica, sad su oboje mrsavci samo sto je ona visa od njega 12 cm pa izgleda da je godinu dana starija ... i tako...

katarinat

Obećava
Poruka
57
Mame da vam ispricam danasnji dogadjaj! Moje 2 devojcice koje sad imaju 16 meseci,pocele su da dobijaju *fantasticne*ideje!
Danas su se *dogovorile* da donesu plasticnu stolicu do vrata svoje sobe i jedna ju je pridrzavala dok se druga penjala na nju!
moj muz i ja sedimo tu u sobi i pijemo kafu i gledamo ih!Milica koja je inace starija samo tri minute,i glavni pokretac svih decijih akcija u kuci,otvara vrata i gleda nas direktno u oci i onako daje nam *smesak terapiju*sto inace radi kad zna da nesto ne smije a dira to!
I onda tata koji skoro nikada ne galami na njih viknu da sidju sa stolice obadve ili ce inace da dobiju po turu ,a Mica sidje sa stolice i direktno ide kod tate i zagrli ga i poljubi u celo i onako ga pomazi po obrazu i kaze dagggiiii tatca(dragi tatica).
E apoenta svega toga je ta da Milica inace nikoga do tad nije grlila jer je tvrdica za to pa nam je to bilo cudno skroz! :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.