Quantcast

Biti iskrena ili biti "kučka"- Koji je pravi put do muškog srca?

Neno

Iskusan
Moderator
Poruka
6.377
"Nemoj mu odgovarati na poruku bar 3 sata! Ne zovi ga kada je sa prijateljima!
Nemoj da se ponašaš kao da si previše zainteresovana, to je pogrešna taktika! Nemoj da napraviš prvi korak ili pošalješ poruku, to je zaista očajno!
Danas ako želimo da se zabavljamo ili izlazimo, treba toliko pravila da zapamtimo. Više nije tako jednostavno provoditi vreme sa nekim ko te usrećuje, jer ako nemaš određenu taktiku, bićeš savladana i iskoriščena, a gospodin će vrlo brzo izgubiti interesovanje! "

Nikad nisam verovala u tačnost ove rečenice i uvek se maksimalno prepuštala osećanjima i pustila sve prirodno da teče, bez ikakvih taktika ili ljubavnih igrica! Kako sam završila? Sama, razočarana, tužna...A zašto? Baš zbog toga, što sam u vezi nisam glumila nešto što nisam, ponašala se prirodno sponatno bez igrica toplo-hladno!

Da mogu da vratim vreme sve bih isto uradila, jer to sam jednostavno ja i ne mogu drugačije! Problem sa igranjem “ljubavnih igrica” je to što se morate pripremiti na gubitak. Ako ste previše zauzeti sa izigravanjem nedodirljive i neuhvatljive (a momci otkidaju na ovakve “kučke”) nećete moći da uživate u sitnicama koje ljubav nosi.

S.M.

Da li je neophodno da imate taktiku kako bi zadržale momka ili je dovoljno da budete ono što uistinu i jeste?
Da li se zapitate i pored svega da, ako je on taj "pravi" nikada neće ni otići jer mu je više nego dobro tu gdje jestee, tu kraj mene "prave" gospodj(ic)e?
Mislim da je iskrenost skup poklon i treba ga objeručke prihvatiti, zagrliti i čuvati. A takvih je, priznaćete vrlo malo.. ili možda griješim?
Da li je iskrenost i prirodnost pravi put do muškog (a i ženskog naravno) srca ili je potrebno ipak malo (od)glumiti, praviti se ono što nisi, tj biti "kučka"?

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
34.555
Бити оно што јеси је једини начин да будеш са оним ко ти заиста и одговара. Ко те заслужује и кога истовремено ти заслужујеш.
Људи склони игрицама имају јаке живце али слабе односе.
Но, ко воли да живи са упитником над главом- нек изволи. Али нек не кука.

Имам око себе неколико људи који за све позирају. Никада се не опусте. Само мисле какав утисак остављају. Ако остављаш добар утисак само када се трудиш и мислиш о томе, онда изеш тебе.
Уосталом, ни не треба свакоме да привучеш пажњу. А коме треба нећеш немарно.

georgejune

Starosedelac
Poruka
159.381
"Nemoj mu odgovarati na poruku bar 3 sata! Ne zovi ga kada je sa prijateljima!
Nemoj da se ponašaš kao da si previše zainteresovana, to je pogrešna taktika! Nemoj da napraviš prvi korak ili pošalješ poruku, to je zaista očajno!
Danas ako želimo da se zabavljamo ili izlazimo, treba toliko pravila da zapamtimo. Više nije tako jednostavno provoditi vreme sa nekim ko te usrećuje, jer ako nemaš određenu taktiku, bićeš savladana i iskoriščena, a gospodin će vrlo brzo izgubiti interesovanje! "

Nikad nisam verovala u tačnost ove rečenice i uvek se maksimalno prepuštala osećanjima i pustila sve prirodno da teče, bez ikakvih taktika ili ljubavnih igrica! Kako sam završila? Sama, razočarana, tužna...A zašto? Baš zbog toga, što sam u vezi nisam glumila nešto što nisam, ponašala se prirodno sponatno bez igrica toplo-hladno!

Da mogu da vratim vreme sve bih isto uradila, jer to sam jednostavno ja i ne mogu drugačije! Problem sa igranjem “ljubavnih igrica” je to što se morate pripremiti na gubitak. Ako ste previše zauzeti sa izigravanjem nedodirljive i neuhvatljive (a momci otkidaju na ovakve “kučke”) nećete moći da uživate u sitnicama koje ljubav nosi.

S.M.

Da li je neophodno da imate taktiku kako bi zadržale momka ili je dovoljno da budete ono što uistinu i jeste?
Da li se zapitate i pored svega da, ako je on taj "pravi" nikada neće ni otići jer mu je više nego dobro tu gdje jestee, tu kraj mene "prave" gospodj(ic)e?
Mislim da je iskrenost skup poklon i treba ga objeručke prihvatiti, zagrliti i čuvati. A takvih je, priznaćete vrlo malo.. ili možda griješim?
Da li je iskrenost i prirodnost pravi put do muškog (a i ženskog naravno) srca ili je potrebno ipak malo (od)glumiti, praviti se ono što nisi, tj biti "kučka"?
Pa da sm samo kokoska sanja marinkovic moze da ide u vezu savetima s neta

Poslednja izmena:

mina68

Buduća legenda
Poruka
46.334
Једном мора да покаже право лице, и шта онда?
Замисли да глумиш целог живота да си кучка или да си фина, колико то напора изискује?
Особа која је остала сама јер је у везама била каква јесте, или је налетала на погрешне (за њу) типове, или је нешто о себи прећутала...

gost 243178

Veoma poznat
Poruka
12.092
Iskrenost i prirodnost su za decu, odnosi odraslih ljudi su malo komplikovaniji.
Recimo neko te muva i nervozan je, vidiš da je čovek OK ali nije baš pri sebi. Da li mu iskreno i prirodno kažeš brte, aj se malo smiri pa se vidimo sledeće nedelje... ili se foliraš da je sve OK u nadi da će da se opusti i pokaže svoje normalno, prirodno lice?
Mislim, i iskrenost može da bude kučkasta.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
24.333
kad sam bila mlada verovatno bi se folirala da je sve ok ali ne bi bilo druge sanse za susret a mozda je covek stvarno ok samo je neurozan doso na dejt iz ko zna kojih razloga
mlade zene uvek previse licno dozive ponasanje muskarca, koje uglavnom nema nikakve veze sa njima
sad bih mu rekla upravo ovo brt aj se malo smiri pa da se vidimo sledece nedelje i dala bih mu drugu sansu
ne zato sto sam starija pa mi treba muskarac utesna nagrada, vec zato sto mnogo bolje razumem muskarce
ali pre svega zato sto mnogo bolje razumem i sebe

gost 243178

Veoma poznat
Poruka
12.092
kad sam bila mlada verovatno bi se folirala da je sve ok ali ne bi bilo druge sanse za susret a mozda je covek stvarno ok samo je neurozan doso na dejt iz ko zna kojih razloga
mlade zene uvek previse licno dozive ponasanje muskarca, koje uglavnom nema nikakve veze sa njima
sad bih mu rekla upravo ovo brt aj se malo smiri pa da se vidimo sledece nedelje i dala bih mu drugu sansu
ne zato sto sam starija pa mi treba muskarac utesna nagrada, vec zato sto mnogo bolje razumem muskarce
ali pre svega zato sto mnogo bolje razumem i sebe
Kod mene to nema veze sa godinama, ni sa utešnom nagradom, nego mislim da iskrenost može da bude i znak nevaspitanja i grubosti, a i volim da pustim ljude da se opuste i pokažu bez stresa... + nemam ja tu vrstu ega da nekome zakazujem "popravni ispit", boli me doope za to...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.