Bit ce klanja i silovanja ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Miskov... nemo si nekulturan... prvo ga uljudno pozdravis sa Selam Alejkum.... pa kad ti odgovori.... Alejkum Selam kazes mu uljudno... pushi kurcinu lojavi smradu tati i ujki ti i olizi smrdljivu pitchku odakle si ispao prdoklačino i izmetu govnjavi... pa posle toga možeš da diskutuješ ako doguzak bude hteo.
 
Jevdjo:
Pa ako si vec zapeo abdurrahatlokume mozemo mi i reprizu da vam napravimo,samo brate nemoze se vise dzabe ovaj ce te put morati da platite.

Druga runda ili drugo poluvrijeme je bilo pocelo '95 god. ( sjecas se Oluje i petog korpusa A RBiH pred Banja Lukom itd. ) pa je svijet zaustavio to da ne bi Srbi pali u potpun kalaps, no, repreza svakako da moze doci ali ovog puta od 95 a ne od 92 kad su samo jedni imali vojsku i oruzje. ;)
 
Abdurrahman:
Druga runda ili drugo poluvrijeme je bilo pocelo '95 god. ( sjecas se Oluje i petog korpusa A RBiH pred Banja Lukom itd. ) pa je svijet zaustavio to da ne bi Srbi pali u potpun kalaps, no, repreza svakako da moze doci ali ovog puta od 95 a ne od 92 kad su samo jedni imali vojsku i oruzje. ;)
Mater vam lojavu roko sam vas i opet cu ako treba ***** jedne.Da vam nije bilo zapada nebi vas postojalo i ti mi pricas o vasim korpusima.Vi ste dobri samo kad je u pitanju nenaoruzani narod a kad nas vidite majku vam ***** nemoze vas ni mtak stici opsta bjezanija nastaje malo su se izdvajali oni vasi mudzekurci al i za njih nadjosmo lek kad u 1 pocnu da se biju glavom od zemlju a mi kosi pa kosi pa sena kolko oces.
 
Ajde razumem Hrvati su se razdvojili kad smo došli na ove prostore.
Ko zna zašto, ko je tu koga zavrnuo pa sad neće da kaže...

Ali bre ne znam dokle će ovi poturčeni Srbi da se zaebavaju više?
Pa Turci vam se dive!
Pola veka šajkača - pola veka turban!

Baš ste neke yayare...
Dobro što ste otišli...
Aj ne smaraj...
Znaš da ti se čukundeda zvao Jovan....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top