Бисерко: Србија је Москви канал комуникације са Западом, вероватно би толерисала санкције Београда

Polako, završili smo kad ja to kažem, a u momentu kad se ti od muke besiš o kvaku :kafa: Ali ne brini, nikome nećeš nedostajati :whistling:

Ne diraj Metronoma i Djordja5, oni su naše forumske DB-ovce... :cool:

Obojica su korisni šta sve napričaju!
 
Ne diraj Metronoma i Djordja5, oni su naše forumske DB-ovce... :cool:

Obojica su korisni šta sve napričaju!

Nije Đorđe taj lik, ali ovaj prvi je pravi materijal za sprdnju i ponižavanje, na tacni ga ne bi bolje servirali :lol:
 
Nije Đorđe taj lik, ali ovaj prvi je pravi materijal za sprdnju i ponižavanje, na tacni ga ne bi bolje servirali :lol:

Đorđe je muljator i pametnjaković neprincipijelnosti DB-a... prava škola petljavine, eliminisan za napredovanje, jer ima većih petljara.

Ovaj drugi je eliminisan i za napredovanja i svake komunikacije.
 
Đorđe je muljator i pametnjaković neprincipijelnosti DB-a... prava škola petljavine, eliminisan za napredovanje, jer ima većih petljara.

Ovaj drugi je eliminisan i za napredovanja i svake komunikacije.

Ne verujem za Đorđa, on se čovek sprda sa time, nikako na maliciozan način. Vidljiva je ta razlika između njega i ovih indijanaca, ne može da se promaši...
 
1654251532444.png
 
Mene je nje zao. Posvetila je ceo zivot praznini i kada umre jednog dana niko se nece secati ni nje ni njenih izjava.

Meni je takođe žao, i to iskreno, jer će umreti sama i pitanje je koliko će vremena proći dok joj ne pronađu telo. To jeste tužno, a sa druge strane sama je birala svoj put...
 

Back
Top