Бисерко: Србија је Москви канал комуникације са Западом, вероватно би толерисала санкције Београда

veliki krang

Legenda
Banovan
Poruka
69.324
Nek si mi rekao, sad idi po svoj kikiriki....bio si jako dobar...

Polako, završili smo kad ja to kažem, a u momentu kad se ti od muke besiš o kvaku :kafa: Ali ne brini, nikome nećeš nedostajati :whistling:

Mystic+

Legenda
Poruka
72.118
Polako, završili smo kad ja to kažem, a u momentu kad se ti od muke besiš o kvaku :kafa: Ali ne brini, nikome nećeš nedostajati :whistling:

Ne diraj Metronoma i Djordja5, oni su naše forumske DB-ovce... :cool:

Obojica su korisni šta sve napričaju!

veliki krang

Legenda
Banovan
Poruka
69.324
Ne diraj Metronoma i Djordja5, oni su naše forumske DB-ovce... :cool:

Obojica su korisni šta sve napričaju!

Nije Đorđe taj lik, ali ovaj prvi je pravi materijal za sprdnju i ponižavanje, na tacni ga ne bi bolje servirali :lol:

Mystic+

Legenda
Poruka
72.118
Nije Đorđe taj lik, ali ovaj prvi je pravi materijal za sprdnju i ponižavanje, na tacni ga ne bi bolje servirali :lol:

Đorđe je muljator i pametnjaković neprincipijelnosti DB-a... prava škola petljavine, eliminisan za napredovanje, jer ima većih petljara.

Ovaj drugi je eliminisan i za napredovanja i svake komunikacije.

veliki krang

Legenda
Banovan
Poruka
69.324
Đorđe je muljator i pametnjaković neprincipijelnosti DB-a... prava škola petljavine, eliminisan za napredovanje, jer ima većih petljara.

Ovaj drugi je eliminisan i za napredovanja i svake komunikacije.

Ne verujem za Đorđa, on se čovek sprda sa time, nikako na maliciozan način. Vidljiva je ta razlika između njega i ovih indijanaca, ne može da se promaši...

Patrijota_sa_mozgom

Zainteresovan član
Poruka
326
1654251532444.png

veliki krang

Legenda
Banovan
Poruka
69.324
Mene je nje zao. Posvetila je ceo zivot praznini i kada umre jednog dana niko se nece secati ni nje ni njenih izjava.

Meni je takođe žao, i to iskreno, jer će umreti sama i pitanje je koliko će vremena proći dok joj ne pronađu telo. To jeste tužno, a sa druge strane sama je birala svoj put...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.