BIRAMO MIS, MISTER PODFORUMA KUĆNI LJUBIMCI - OTVOREN KONKURS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

smeh

Veoma poznat
Poruka
13.755
Ovo je radni naziv teme, korigovaćemo ako bude potrebno.
Dakle...
Otvaramo temu za najlepše ljubimce na Forumu.
U zavisnosti od broja prijavljenih, napravićemo i kategorije (npr. ptice, glodari, ribice, psi, mačke), eventualno i podkategorije (mali psi, veliki psi ili dugodlaki - kratkodlaki).
Uslovi konkursa su sledeći.
0. DA PRE POSTAVLJANJA SLIKA PROČITATE USLOVE KONKURSA!!!
1. Da prijavite svog ljubimca
2. Da ovde postavite max tri fotografije 450x450px (ako se baš i ne pridržavate toga - smanjićemo, ali gledajte da ne bude manja): cela figura, portret i u pokretu (ako se radi o npr. psima i mačkama) i napišete ime i starost ljubimca
3. Da učestvujete u glasanju (i izbegnete glasanje za svog ljubimca ;)).

Konkurs je otvoren do nedelje, 16. marta.
Nakon toga, ova tema će biti zatvorena, žiri (moderatori ovog podforuma) će srediti fotografije, postaviti ih raspoređene po kategorijama i objaviti propozicije i način glasanja.
Pravo učešća imaju svi registrovani članovi Foruma, uključujući i žiri (koji se obavezuje na objektivnost ;)).
Da glasaju, moći će i članovi čiji ljubimci nisu učestvovali u takmičenju.
Ako neko ima neku ideju, predlog, sugestiju... - (kao i uvek) slobodno neka dobaci! ;)
 
Evo moje najmladje devojcice Banshi Bee.
Stara je 6 meseci.
bans6-1.jpg




bans2-1-1.jpg
 
Mi smo se dugo premisljali da li da ucestvujemo u takmicenju, jer je konkurencija vrlo jaka ove godine {:lol::lol::lol:) ali smo ipak odlucili da pokusamo,mada zbog toga gubimo pravo glasa. Ja mislim da svi znaju ko je Dzipsi,to je pit bull star godinu i po...



ovo on gleda sa svoje osmatracnice ko to prolazi kroz njegovo dvoriste



ovde me je on nagovarao da ga slikam,pa sam ja na kraju pristala :D:D:D

 
e pa,evo ga moj drugi muskarac,koga volim puno,to je green cheek conure,rucno hranjena,sad ima malo manje od godinu dana. mnoooogo je dosadan,gde god da idem,on mora da mi bude na ramenu...ako se oseti zapostavljenim, potseti me tako sto mi otkine parce koze sa vrata, Zovemo ga sweeny tod(po onom psihopati berberinu),a tepamo mu heftalica i dzek trbosek,posto se stvarno cini kao da je malo zao...u kuci sad postoje stvari,kao sto su ogledalo i mis od kompa koje ne smemo da diramo,jer njegovo visocansvtoodmah doleti da nam odgrize prst...eto u par reci...rekoh apsolutno sve o njemu.





 
Ево, да ја представим ову моју љубимицу - зове се Мазона, има мало мање од годину дана, веома је привржена, умиљата, драга и - необичног понашања у неким сегментима (радује се као куче, маше репом и сл.). Научена је да кад јој се каже на место, а то је на пећи, оде до кутка где има свој пешкир а не да лежи на вешу који се суши! Кад јој се каже не, она се свађа тако што брзо и јако помера уста у фазону "кекекекекекеке". Ево дотичне "персоне":







Не могу да је "упецам" у покрету, једино док се башкари негде, а то је често.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top