Bira se najgori grad u Srbiji

Niš je baš lep grad, posle NS najlepši :heart:

Sta je to ostalo lepo u Novom Sadu?
Detelinara unakazena, Podbara unakazena, Liman će biti uskoro, Telep takodje (kuce se zamenjuju ruznim zgradetinama), Novo Naselje isto vise nije ni upola lepo kao pre 20 god...
A kada nikne Novi Sad na H2O na Sodrosu, tek onda mozete da se slikate...

Meni je Novi Sad tako tuzan grad...vise i ne svracam tamo kada dodjem...
 
Poslednja izmena:
Dosad, Novi Pazar vodi kao najružniji.
Урбанистички хаос влада у Новом Пазару као нигде у Србији и зато оставља такав утисак. Све је густо, начичкано, пренасељен је, пуно огромних кућа. Нарочито је штета што је стара чаршија запуштена и нарушен јој је изгед целине, иако је културно добро од изузетног значаја и требало би да буде заштићена као таква.
 
Урбанистички хаос влада у Новом Пазару као нигде у Србији и зато оставља такав утисак. Све је густо, начичкано, пренасељен је, пуно огромних кућа. Нарочито је штета што је стара чаршија запуштена и нарушен јој је изгед целине, иако је културно добро од изузетног значаја и требало би да буде заштићена као таква.
ali zato je vozni park top!
 
Kad se ide starim putem za Smederevo, dok prodjete ona monstrum naselja, mmlug, kaluđericu, leštane... one grozne nedovršene kućerine, razna stovarišta, otpade, servise, kineske radnje... mislim da je u paklu lepše!
Stvarno grozomorno (ziveo sam tamo jedno vreme), prosto isijava negativna energija te nije ni cudo sto je belivuk izabrao obliznji Ritopek za svoj krvavi pir.
Sumnjam da se ista promenilo na bolje u zadnjih 6 godina (pre toliko sam ziveo u Vinci).
 

Back
Top