Bios update?

jacky_2voo

Aktivan član
Poruka
1.224
E ovako,ako moze mala pomoc..

kupio sam

AMD Athlon X2 7750 Black Edition

http://www.cpu-world.com/CPUs/K10/A... Edition - AD775ZWCJ2BGH (AD775ZWCGHBOX).html

I hocu da ga nakacim na msi k9n neo-f

http://www.newegg.com/product/product.aspx?Item=N82E16813130050
ili ovo http://en.kioskea.net/guide/details/959824-msi-k9n-neo-f-v3


A treba mi bios update koji ovde http://www.msi.com/index.php?func=prodcpu2&prod_no=255&maincat_no=1 ne mogu da nadjem!

Oznaka procesora je AD775ZWCJ2BGH.

Znaci kompatibilno je sve,ali mi treba bios update za procesor koji nije na listi.
Ima li neko ideju?
 
Pa s obzirom shta si kupio ,covece ti imash paaraa.
Shalim se.
Kopaj dalje po net-u ,po forumima npr.,a i vredi napisati i meil proizvodjacima.
Ja sam na ovaj zadnji nacin uspeo neke stvari reshiti.
 
A sta ti ova verzija ne pomaze ili je vec imas instaliranu?
 

Prilozi

  • Bios.jpg
    Bios.jpg
    38,6 KB · Pregleda: 16
trebalo bi da mozes da nakacis procesor iako je am2+ socket ,al moras da updejtujes bios
meni na M2N-E-SLi (asus) radi odlicno phenom II 940 BE ,samo odradi update bios-a i radice
jesi li ti pogledao slike i sajt od ove ploce?Ako nisi pogledaj pa onda komentarisi!Ne postoji NOVI BIOS za njegovu plocu.Najnovija verzija je 1.9 i on tu verziju ima,a ona ne podrzava Phenom-a!Razumes?
 
Ajd samo ukratko da kazem sta se desilo... Odem u servis,Boox computers,i kazem takva i takva stvar.. Kaze meni covek,ajd ovako,das ti meni tvoj procesor,i odredjeni novac...A ja tebi stavim phenom..

I sad odradio ja sve to,odnosno on i radi.. Sad kako i sta nisam ga ni pitao,znam da je updateovao bios.

Hvala svima na odgovorima.
 
jesi li ti pogledao slike i sajt od ove ploce?Ako nisi pogledaj pa onda komentarisi!Ne postoji NOVI BIOS za njegovu plocu.Najnovija verzija je 1.9 i on tu verziju ima,a ona ne podrzava Phenom-a!Razumes?
Izgleda da si se zeznuo:
Ajd samo ukratko da kazem sta se desilo... Odem u servis,Boox computers,i kazem takva i takva stvar.. Kaze meni covek,ajd ovako,das ti meni tvoj procesor,i odredjeni novac...A ja tebi stavim phenom..

I sad odradio ja sve to,odnosno on i radi.. Sad kako i sta nisam ga ni pitao,znam da je updateovao bios.

Hvala svima na odgovorima.
 
Izgleda da si se zeznuo:
Izgleda da nisam....nego je on postavio na pocetku 2 linka( a ja sam pogledao samo prvi) od 2 razlicite maticne!
Ova maticna sa drugog linka MSI K9N Neo-F V3 podrzava Phenom(sa novim BIOS-om 3.0) i to samo do 95w TDP(s tim sto MSI ne preporucuje Phenom i kaze da NEMA garancije ako se "nesto desi")!
E sad cija je greska-moja sto nisam pogledao oba linka ili njegova sto je postovao dve razlicite maticne?
 

Prilozi

  • Bios.jpg
    Bios.jpg
    84 KB · Pregleda: 10
Izgleda da nisam....nego je on postavio na pocetku 2 linka( a ja sam pogledao samo prvi) od 2 razlicite maticne!
Ova maticna sa drugog linka MSI K9N Neo-F V3 podrzava Phenom(sa novim BIOS-om 3.0) i to samo do 95w TDP(s tim sto MSI ne preporucuje Phenom i kaze da NEMA garancije ako se "nesto desi")!
E sad cija je greska-moja sto nisam pogledao oba linka ili njegova sto je postovao dve razlicite maticne?

MSI K9N Neo-F V3 vec podrzava ,a postavljac teme je pitao za MSI K9N Neo-F ,no nema veze ...njegova greshka :per:
 
ok imam problem sledeci registrovao sam se zbog ovoga imam 2 rama kad stabim jedan komp cita i radi izvadim taj stavim 2 isto radi stavim oba komp se gasi ili cak nece ni da se upali znaci da do ram memorije nije sad sta me interesuje dali moze da bude do biosa ubdate i kako to da odradim posto ja drugo resenje nemam logicno inace sve particije za ram rade ali samo sa 1 ram memorijom do 1 giga
 
Moze da se desi da je do ram memorije ako nisu istog proizvodjaca.Ima ram memorije koji mogu da rade iako nisu od istog proixvodjaca,ali ima i kontra da se ne trpe a oba ispravna.
 
ok imam problem sledeci registrovao sam se zbog ovoga imam 2 rama kad stabim jedan komp cita i radi izvadim taj stavim 2 isto radi stavim oba komp se gasi ili cak nece ni da se upali znaci da do ram memorije nije sad sta me interesuje dali moze da bude do biosa ubdate i kako to da odradim posto ja drugo resenje nemam logicno inace sve particije za ram rade ali samo sa 1 ram memorijom do 1 giga
pretpostavljam da su tajminzi memorija različiti
 

Back
Top