- Poruka
- 29
Kad udjem u bios da iazberem da butuje sa cd dvd ono nema ocija za to! Sta da radim?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Kad udjem u bios da iazberem da butuje sa cd dvd ono nema ocija za to! Sta da radim?
U bios od čega ?? Računara, laptopa, veš mašine...koja je verzija ili model toga nečega.....čovječe, nisi dao nikakve podatke i sada treba neko da nagađa o čemu se radi...

možda i ne treba da ima cdrom, možda ima C;D;E ili neku drugu oznaku za but


