Quantcast

Biopolarni poremecaj!!!! Odvikavanje od antiepileptika!

Meklaud

Domaćin
Poruka
4.807
Pomoc! Vec od maja sam na Lamictalu i Alventi, i sad bi da se skinem sa njih....Pokusala sam samostalno, ali vec danima imam horore, kako mucninu, nesanice, tako i nocne more, groznicu, drhtanje, pad pritiska.....Kako i koliko traje odvikavanje,? Jel utice na trudnocu uzimanje tih lekova?
Pa gde ces da se skidas s toga ako te to "drzi".Ova ostala nezeljena dejstva znaci da treba da menjas kolicinu ili terapiju,a to mora da odradi lekar...

sladja88

Početnik
Poruka
9
Pa bila sam kod jednog lekara, prepisao mi antidepresive-anksioznost, pa posle 1 god.kada sam videla da ne deluje, odem kod drugog, on mi prepise antiepileptike...Pijem ih vec od maja, i ok sam, ali ocigledno moram sa njim oko smanjivanja doze, skoro sam se udala, i volela bih i bebu da imam, ali me strah da kad ih ostavim da se ne vrati stanje...Jer, sve mi se cini da oni nisu terapijski vec trenutni(dok ih pijes ok si), i to me brine....:(

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.