Bioenergija! Da ili ne?

Upravo su ove fekalije razlog zašto religija treba da nestane, ne mogu da objasnim nivo gađenja koje doživljavam dok čitam ovakve baljezgarije. Znaš da se deca rađaju sa bolestima, čak i najtežim, koji bolesni um može to da objasni "višim bićem koje nas voli"? Nema razumnog objašnjenja koje uključuje te vaše bajke.

Ti devojko nisi normalna i treba da se lečiš. Proveri godinu na kalendaru. Rimski papa, pravoslavni patrijarsi i svi ostali prodavci magle kad se razbole idu u bolnicu a ne u svetilišta. Postoje profesionalci koji čak i tebi mogu da pomognu, učili su ozbiljne škole za to.

Samo ću reći "Lako je naučiti životinju. Lako je naučiti prostaka. Ali je teško naučiti onoga, ko je, nenaučen, već postao učitelj drugima".
 
nema tu sta kiroprektor,kada nema ni diskusa,a vec su poceli i prsljenovi da se tanje i polako nestaju.Mogu sedeti i lezati kako hoces,ne mogu spavati nocu u vise navrata od po sat ili sat ipo,pa kad ponovo zaboli,opet se okreci ili na ledja ili drugu stranu.Diskusa ima nesto malo izmedju L1 i L2,ali su oba prsljena u degenerativnom stanju,onda izmedju l2 i l3 nema diskusa uopste,plus L3 pukao na pola i vidi se prsten skroz uokolo.Nema diskusa ni izmedju L3 i L4.L4 uvrnut i krenuo ka stomaku i prikljestio kicmenu mozdinu.Nema diskusa izmedjuL4 i L5,a nesto malo izmedju L5 i S1.To treba da se vadi komplet i urade implantati,ali Neuro hirurzi nece da rade,jer je mnogo rizicno sa prvim i drugim t.j. L1 i L2,a one gore ne mogu da rade,jer osnova nije u redu za takav zahvat.sada se ceka da padnem u kolica.ili napunim 65 godina.pa bi onda probali,pa sta bude.Tako da se krecem jos na stakama i nisam ni na nebu ni na zemlji.To sa kiroprakticarima i bioenergeticarem radio dok je bilo bolje stanje sa prsljenovima.Sad to vise nema svrhe,jer su bolovi sve nepodnosljiviji.Tako da sam na Trodonima i blokadama.dokle videcemo.

Da li si probao da se liječiš praksom koju propisuju sveti oci, koja je potvrđivana već 2 milenijuma?
 
A kako li bi to oni mogli da mi zamene prsljenove.

To je isto kao da pitaš Boga "a kako li bi to ti mogao da mi zamijeniš pršljenove?"

Nema "njih", sve je od Njega, sveti oci samo prenose očuvano otkrovenje dato ljudima od Boga.

Bog objašnjava čovjeku da je porijeklo bolesti u duhovnom koje se reflektuje na psihološkom i fizičkom nivou. (To je između ostalog i razlog zašto savremeni psiholozi jako malo mogu pomoći ljudima, naročito kod težih bolesti znamo da ih pošalju na tablete).

Zavisno od naše vjere i žrtve i ljubavi koju smo spremni da položimo, Bog će nas nagraditi nivoom blagodeti na svakom polju, ne samo na zdravstvenom.

Tako možemo govoriti i o stepenima izlečenja, gdje bi najniži stepen ili ono najmanje što bi ti Bog pružio →bilo olakšanje fizičkih muka. A najviši stepen - čudesno iscjeljenje. U Božije načine i bezgranične mogućnosti za čudesna iscjeljenja niti možemo niti trebamo pokušavati svojim umom doprijeti.

Dakle, do kog stepena bi tebi bila pružena pomoć zavisi od tebe samog kao i od Boga. Ako preduzmeš za početak bar onoliko koliko možeš (ni ne traži se više) uočićeš sasvim sigurno pomake.

Najvažnije je samo da se ne zadržiš na filozofiranju (zašto i kako navedena metoda tebi ne može pomoći).

Probaj pa onda sudi.
 
Dok su sveti oci lečili umiralo je svako drugo dete pre petog rođendana. Jake su to potvrde.

Govoriš besmislice jer ne razumeš.

Djeca su umirala jer se ljudi nisu ni obzirali na učenje svetih otaca!

Koga misliš da su liječili? Gdje? Kako?
- Nikog, nigdje i nikako.

Oni koji slijede učenja svetih otaca (u prevodu Svetog Predanja) odnosno Svetog Pisma su zdravi ljudi.
 
To ti misliš. Isus Hristos je bio Sin Božiji i Bog sam. Šef univerzuma. Nije liječio rukama nego time što je imao vlast opraštati ljudima grijehe, kao što ima i danas ako mu se molimo i živimo pobožno.

Za tebe je Isus Hristos nekakav cirkus koji je došao u grad.

Po tvome mišljenju ovde je nekom do nekakve "popularnosti"??

Astrologija je đavolja nauka, izguglaj dobro na netu zašto. Šta si se uhvatio za ta dva mudraca kao pijan plota?! Istražuj još! Istražuj dalje! Astrologija je komuniciranje sa demonima koje će vam uništiti život!!!

Zamolila bih te da batalis demone i vampire, satane i djavole jer je halloween vec prosao.
Na forumu postoji i PDF Religija pa tamo pisi o veri i Bibliji.
Sledeci cu ti post izbrisati.
 
To je isto kao da pitaš Boga "a kako li bi to ti mogao da mi zamijeniš pršljenove?"

Nema "njih", sve je od Njega, sveti oci samo prenose očuvano otkrovenje dato ljudima od Boga.

Bog objašnjava čovjeku da je porijeklo bolesti u duhovnom koje se reflektuje na psihološkom i fizičkom nivou. (To je između ostalog i razlog zašto savremeni psiholozi jako malo mogu pomoći ljudima, naročito kod težih bolesti znamo da ih pošalju na tablete).

Zavisno od naše vjere i žrtve i ljubavi koju smo spremni da položimo, Bog će nas nagraditi nivoom blagodeti na svakom polju, ne samo na zdravstvenom.

Tako možemo govoriti i o stepenima izlečenja, gdje bi najniži stepen ili ono najmanje što bi ti Bog pružio →bilo olakšanje fizičkih muka. A najviši stepen - čudesno iscjeljenje. U Božije načine i bezgranične mogućnosti za čudesna iscjeljenja niti možemo niti trebamo pokušavati svojim umom doprijeti.

Dakle, do kog stepena bi tebi bila pružena pomoć zavisi od tebe samog kao i od Boga. Ako preduzmeš za početak bar onoliko koliko možeš (ni ne traži se više) uočićeš sasvim sigurno pomake.

Najvažnije je samo da se ne zadržiš na filozofiranju (zašto i kako navedena metoda tebi ne može pomoći).

Probaj pa onda sudi.
Nemoj mi molim te pricati te price.Da je to boles nastala sama od sebe pa da pokusam i tako nesto.Ovo je bio pad niz metalne stepanice,t.j. gazista na bagero,koje je visoko preko 3,5 m.Ko znakoliko sam ja puta na tu duzinu udario po prsljenovima,dobro je i da postoje.Ostavi se tih prica za nekog drugog.
 
Nemoj mi molim te pricati te price.Da je to boles nastala sama od sebe pa da pokusam i tako nesto.Ovo je bio pad niz metalne stepanice,t.j. gazista na bagero,koje je visoko preko 3,5 m.Ko znakoliko sam ja puta na tu duzinu udario po prsljenovima,dobro je i da postoje.Ostavi se tih prica za nekog drugog.

Ja nisam ni ulazila u diskusije o porijeklu tvoje bolesti.
Nego ti nudim smjernice da nešto učiniš povodom toga.
 
Poslednja izmena:
Ono sto mora da se sece i vadi,a stavlja strano telo,to ni jedna moguca sila ne moze protiv toga.I molim te ostavi se takvih poruka.Dosta mi je mojih muka.

Onda nemoj pisati na forumu da se mučiš. Nemoj me mučiti tvojom mukom. Jer je nemoguće proći i ne ponuditi pomoć.

Ako ne želiš savjet, ćuti i trpi. Ali ako se predomisliš možeš se javiti kad god hoćeš.
 
Onda nemoj pisati na forumu da se mučiš. Nemoj me mučiti tvojom mukom. Jer je nemoguće proći i ne ponuditi pomoć.

Ako ne želiš savjet, ćuti i trpi. Ali ako se predomisliš možeš se javiti kad god hoćeš.
Ti se okani mene i ne gledaj tvoje postove,a ne salji mi svoje i svakom lepo.To dal' cu se ja zaliti,je moja licna stvar,a ko me razume,dobro,a ko ne opet lepo.Samo me se okani.
 
Ti se okani mene i ne gledaj tvoje postove,a ne salji mi svoje i svakom lepo.To dal' cu se ja zaliti,je moja licna stvar,a ko me razume,dobro,a ko ne opet lepo.Samo me se okani.
Ja sam nju i zamolila i upozorila da batali ovo sektasenje jer je ovo PDF Zdravlje, ljudi iznose svoje probleme, boljke,
tegobe, neki ih teshe, neki daju dobronamerne savete, nekada je coveku potrebno samo da ga neko i saslusa,
ali ona ne prestaje sa pricom Bog dao, Bog uzeo.
 
religija treba da nestane

Cinjenica je da zapadni deo Evrope nikada nije imao nikakvu religiju. U XIV veku katolicke biskupe su savremenici nazivali "Marsova kopilad", "lesinari u odorama" itd. To je jedan isti mentalitet kopaca zlata, hijena i razbojnika, koji se do danas nije nimalo promenio.
Skoro sve sto ima veze sa intelektom, na Zapadu je trenutno u fazi odumiranja:

- Filozofija i teorijska psihologija su prakticno zabranjene
- Umetnost je komercijalizovana, banalizovana i cak i kao takva nestaje (jer ni holivudski filmovi nisu ono sto su bili)
- Alternativni politicki modeli ne postoje
- Nauka je smestena u vojne laboratorije

Ovaj poslednji aspekt je naravno najopasniji...
 
Cinjenica je da zapadni deo Evrope nikada nije imao nikakvu religiju. U XIV veku katolicke biskupe su savremenici nazivali "Marsova kopilad", "lesinari u odorama" itd. To je jedan isti mentalitet kopaca zlata, hijena i razbojnika, koji se do danas nije nimalo promenio.
Skoro sve sto ima veze sa intelektom, na Zapadu je trenutno u fazi odumiranja:

- Filozofija i teorijska psihologija su prakticno zabranjene
- Umetnost je komercijalizovana, banalizovana i cak i kao takva nestaje (jer ni holivudski filmovi nisu ono sto su bili)
- Alternativni politicki modeli ne postoje
- Nauka je smestena u vojne laboratorije

Ovaj poslednji aspekt je naravno najopasniji...

Ne može religija nestati.
Dok god je čovjeka on će tragati za odgovorom kako da popuni prazninu koju je u duši svakog čovjeka Bog namjerno stavio i ostavio. I jedino Bog može da popuni.

Bog je već objasnio čovjeku kako ga je napravio tj. stvorio i kako se može liječiti i izliječiti. Tako da džabe mantrate, meditirate, jogirate... - praznina je samo dublja!
 
Bioenergija je skoro isto kao i kiropraktika.Deluje privremeno,a dosta je skupo.Pomoglo mi je pri bolovima jedno vreme,ali kasnije kada prodje dejstvo,pocinje da boli uzasno.I sam mi je rekao da moze samo na kratko da pomogne,jer kod mene nema pomoci bez operacije.Opet Heurohirurzi nece da rade dok ne sednem u kolica,jer kazu,onda nema sta da izgubim.

Ovde si samo potvrdio sve što govorim.

"Deluje privremeno,a dosta je skupo.Pomoglo mi je pri bolovima jedno vreme,ali kasnije kada prodje dejstvo,pocinje da boli uzasno.I sam mi je rekao da moze samo na kratko da pomogne" - ma nemoj da pričaš !!!
 
Tako da džabe mantrate, meditirate, jogirate... - praznina je samo dublja!
Praznina u tvojoj glavi je najdublja, ovo što pišeš je na nivou Srednjeg Veka. Čovečanstvo je mnogo napredovao od tada, toliko da ljudi koji su odrasli zahvaljujući vakcinama i antibioticima imaju privilegije da na modernom mediju poput interneta propagiraju potpune budalaštine o zdravlju.
 
Praznina u tvojoj glavi je najdublja, ovo što pišeš je na nivou Srednjeg Veka. Čovečanstvo je mnogo napredovao od tada, toliko da ljudi koji su odrasli zahvaljujući vakcinama i antibioticima imaju privilegije da na modernom mediju poput interneta propagiraju potpune budalaštine o zdravlju.

Ne srednjeg vijeka, tačnije univerzalna nauka koja potiče iz nulte godine n.e.

Istina koja ne stari, postoje ipak i neke apsolutne, neprolazne vrijednosti koje nemaju veze sa razvojem tehnologije.

Može li razvoj nauke promijeniti suštinu stvari i svijeta, pitam te?

Nemoguće da i sam vjeruješ u to što pišeš..

Moderatorko, što ne blokiraš ovog što vrijeđa u kontinuitetu. Nije fer da čovjek može da vrijeđa samo zato što je "preko veze", očigledno.

Istražujte više na netu (iskustva s bioenergijom i iscjeljiteljima).
 
Ne istražuje se na netu nego u laboratoriji, a što se vređanja tiče ti si ta koja vređa svakog ko se razboleo, jer po tebi sam je kriv. Neki od nas imamo iskustva sa ozbiljnim bolestima kod dece, tek rođene, a tu padaju sve tvoje baljezgarije o grehu.

Zato umukni i pređi na deo foruma za umereno retardirane gde je tvojim pisanijima mesto.
 
Ja sam nju i zamolila i upozorila da batali ovo sektasenje jer je ovo PDF Zdravlje, ljudi iznose svoje probleme, boljke,
tegobe, neki ih teshe, neki daju dobronamerne savete, nekada je coveku potrebno samo da ga neko i saslusa,
ali ona ne prestaje sa pricom Bog dao, Bog uzeo.
Hvala ti na razumevanju.neka pise sta god hoce dok ne vredja nekog.:icno necu vise ulaziti u pricu sa njom.Samo bez sekiracije.
 

Back
Top