Bin Laden drzavljanin BiH

Parra-Bellum

Buduća legenda
Poruka
40.087
Osama bin Laden u Beču 1993. godine dobio putovnicu BiH

Najtraženiji terorist i vođa globalne terorističke mreže Al-Qaida, Osama bin Laden, 1993. godine postao je vlasnikom putovnice BiH, koje mu je izdalo bh. Veleposlanstvo. Prema pisanju uglednog američkog lista Wall Street Journala, osim Bin Ladena, bh. putovnicu je bošnjačka ratna vlada u Beču izdala i Meherezu Aoduiniju, jednom od najvećih Al-Qaidinih terorista kojeg su turske snage sigurnosti 9. rujna 1999. godine uhitile u Istanbulu.

Bin Laden već spominjan

Za cijelu aferu o kojoj se već godinama spekulira optužena je tadašnja bošnjačka vlast prevođena predsjednikom stranke SDA Alijom Izetbegovićem. Broj osumnjičenih terorista koji su s putovnicama BiH putovali po svijetu je velik, piše Wall Street Journal. Ovo nije prvi put da domaći i svjetski mediji nagađaju o putovnici koju je tijekom rata u BiH navodno dobio najtraženiji svjetski terorist i njegova šira teroristička družina. Sarajevski tjednik Dani svojedobno je podigao veliku prašinu tvrdnjom da je i samom Osami bin Ladenu izdana bosanskohercegovačka putovnica. Taj je list pisao o kriminalnim radnjama u Ministarstvu vanjskih poslova BiH, posebno u mreži diplomatsko-konzularnih predstavništava koja su se godinama nalazila pod izravnim nadzorom Izetbegovićeve Stranke demokratske akcije.

Bez službenog demantija

Taj skandal potresao je diplomaciju, no još gora bila je tvrdnja da je Veleposlanstvo BiH u Beču izdalo 1993. godine putovnicu Republike BiH upravo Bin Ladenu!

Prema tada objavljenim informacijama, svi tragovi o izdavanju te putovnice su uništeni, a kao opravdanje je lansirana teza da Veleposlanstvo BiH u Beču 1993. godine nije moglo znati tko je zapravo Osama bin Laden među svim Arapima s kojima je upravo Veleposlanstvo u Beču stupalo u kontakte tražeći pomoć za obranu zemlje. Također se tvrdilo da Bin Laden bh. putovnicu nije podigao osobno te da ju nikada nije mogao efektivno ni iskoristiti, jer je već tada bio meta obavještajnih službi više zapadnih i arapskih zemalja.

http://www.vecernji.ba/vijesti/osama-bin-laden-becu-1993-godine-dobio-putovnicu-bih-clanak-250244

---------------------------------------------------------------------------------

Ma nije valjda :kafa:

Jos jedna "sitnica" koja potvrdjuje da ce Srpska i pravno da napusti to smece od "drzave"

:bljak:

Mile, ubrzaj proces
 
Вештачка творевина даје држављанство највећим светским терористима. Где то још има?

Не могу да верујем да највећи терориста данашњице има исто држављанство као и 1,5 милиона Срба.

Што пре се одвојити од те ДРЖАВЕ.

Ако већ волу да скачу у го*на , не морају и нас да вуку са собом.
 
Вештачка творевина даје држављанство највећим светским терористима. Где то још има?

Не могу да верујем да највећи терориста данашњице има исто држављанство као и 1,5 милиона Срба.

Што пре се одвојити од те ДРЖАВЕ.

Ако већ волу да скачу у го*на , не морају и нас да вуку са собом.
Miki i ovde si,a?!!..aj na indeks...:mrgreen:
 
Na žalost nije on jedini zločinac koji ima BH pasoš, ima ih još hrpa koji su uradili genocid, etnička čišćenja i gnusne zločine, a da ne spominjem "neke" političare koji su okorjeli kriminalci a koriste BH pasoš.

Bin Laden je američki "proizvod" i vjerovatno ima i njihov kao i pasoše mnogih država, parama se sve kupi, a da podsjetim i na ovu vijest:

Šokantno otkriće: Bin Laden kupovao oružje u Beogradu!
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...će:+Bin+Laden+kupovao+oružje+u+Beogradu!.html
 
Na žalost nije on jedini zločinac koji ima BH pasoš, ima ih još hrpa koji su uradili genocid, etnička čišćenja i gnusne zločine, a da ne spominjem "neke" političare koji su okorjeli kriminalci a koriste BH pasoš.

Bin Laden je američki "proizvod" i vjerovatno ima i njihov kao i pasoše mnogih država, parama se sve kupi, a da podsjetim i na ovu vijest:

Šokantno otkriće: Bin Laden kupovao oružje u Beogradu!
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...će:+Bin+Laden+kupovao+oružje+u+Beogradu!.html

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...će:+Bin+Laden+kupovao+oružje+u+Beogradu!.html

"Dalje se navodi da je Bin Laden 1992. godine, nakon završetka rata u Avganistanu i izbijanja rata u BiH, u ulici Križnog puta 105 u Zagrebu osnovao humanitarnu organizaciju Al Kifah"

"Vojni analitičar Aleksandar Radić tvrdi da su navodi hrvatskog lista da je Bin Laden pokušavao da kupi oružje u Beogradu tačni, ali tvrdi da mu Jugoslavija nije prodala ništa!"

"Dolazio je i u Beograd u nameri da kupi oružje. I to po direktnoj preporuci Amerikanaca, ali je otišao praznih ruku"

Zna se ko pruza utociste teroristima, Zagreb i Sarajevo
 
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...će:+Bin+Laden+kupovao+oružje+u+Beogradu!.html

"Dalje se navodi da je Bin Laden 1992. godine, nakon završetka rata u Avganistanu i izbijanja rata u BiH, u ulici Križnog puta 105 u Zagrebu osnovao humanitarnu organizaciju Al Kifah"

"Vojni analitičar Aleksandar Radić tvrdi da su navodi hrvatskog lista da je Bin Laden pokušavao da kupi oružje u Beogradu tačni, ali tvrdi da mu Jugoslavija nije prodala ništa!"

"Dolazio je i u Beograd u nameri da kupi oružje. I to po direktnoj preporuci Amerikanaca, ali je otišao praznih ruku"

Zna se ko pruza utociste teroristima, Zagreb i Sarajevo
Kao prvo nisam ja tu vijest pisao, vidiš da je to novinar napisao, drugo zna se i ko krije najveće zločince a treće prijavio sam ti ovaj citat moderatorima :

Jos jedna "sitnica" koja potvrdjuje da ce Srpska i pravno da napusti to smece od "drzave"
Činjenica je da je BiH međunarodno priznata država i samo mogu reći da je jadan onaj koji ne voli svoju državu (taj ne može voljeti ni jednu) a činjenica je da u svakoj državi ima raznoraznog "smeća" ( a ti to tumači kako god hoćeš).
 
Kao prvo nisam ja tu vijest pisao, vidiš da je to novinar napisao, drugo zna se i ko krije najveće zločince a treće prijavio sam ti ovaj citat moderatorima :

A ja te ispravio, znam naravno da ti se "omaklo"

Činjenica je da je BiH međunarodno priznata država i samo mogu reći da je jadan onaj koji ne voli svoju državu (taj ne može voljeti ni jednu) a činjenica je da u svakoj državi ima raznoraznog "smeća" ( a ti to tumači kako god hoćeš).

Pa ja volim svoju drzavu, Republiku Srpsku.

I ostaje cinjenica da su Zagreb i Sarajevo pruzali utociste teroristima, to nije nikakva tajna nikad ni bila.

A sta se tice tvoje prijave zaboli me ova zilava debela kurchina
 
A ja te ispravio, znam naravno da ti se "omaklo"



Pa ja volim svoju drzavu, Republiku Srpsku.

I ostaje cinjenica da su Zagreb i Sarajevo pruzali utociste teroristima, to nije nikakva tajna nikad ni bila.

A sta se tice tvoje prijave zaboli me ova zilava debela kurchina
To neka nova članica UN-a, imaš li njen pasoš itd (nemoj biti smiješan, nije ovo željoteka)
Ostaje i činjenica da se zna ko krije najveće zločince.
Mene boli zub i ...(pošto si Bosanac, vjerovatno znaš nastavak).
 

Back
Top