Biljana Plavšić pomilovana

Ona nije pomilovana, vec joj istice kazna zasta je i osudjena.
Prema Svedskom zakonu cim se odsluzi 2/3 zatvorske kazne osudjenik se pusta na privremenu slobodu. Naime ona se pusta prevremeno iz zatvora zbog dobrog vladanja i aktivnog ucesca u raznim rehabilitacionim programima.
Ona je vidjela koncepciju heroizma i patriotizma kod Arkana on je bio njezin idol herojstva !

Na kakv ce prijem biti docekana to ce se videti.
 
Poslednja izmena:
Ona nije pomilovana, vec joj istice kazna zasta je i osudjena.
Prema Svedskom zakonu cim se odsluzi 2/3 zatvorske kazne osudjenik se pusta na privremenu slobodu. Naime ona se pusta prevremeno iz zatvora zbog dobrog vladanja i aktivnog ucesca u raznim rehabilitacionim programima.
Na kakv ce prijem biti docekana to ce se videti.

ona nema nista sa svedskim zakonom nju je osudio haski tribunal a u svedskoj samo izdrzava robiju i taj haski tribunal donosi odluku o oslobadjanju .....do sada je praksa haskog suda bila da se svi koji odleze 2/3 kazne pustaju....
 
koliko sam shvatio POENTA je u umanjenju kazne a ne da li i ostali zlocini zastarjevaju, sto naravno ja nigdje nisam ni rekao. citaj i misli, za disleksicare kazu da su mali genijalci a ti to sigurno nisi

Zakon o osudjeniku je univerzalan bez obzira jel se radi o jednom ili masovnom zlocinu...Stime da kada je rec o jednom (usamljenom) faktura se ispostavlja pociniocu, a kada je masovno faktura se ispostavlja sire...

Sada da li je ona heroina ili izdaica ostaje da drustvo proceni, zakon je rekao svoje..
 
koliko sam shvatio POENTA je u umanjenju kazne a ne da li i ostali zlocini zastarjevaju, sto naravno ja nigdje nisam ni rekao. citaj i misli, za disleksicare kazu da su mali genijalci a ti to sigurno nisi

ne radi se tu o umanjenju kazne ,svi koji su osudjeni pred haskim tribunalom i osudjeni su pravosnazno nemaju pravo na umanjenje kazne vec nakon dve tgrecine odlezane kazne imaju pravo pustanja na prijevremenu slobodu..to je do sada bila praksa haskog tribunala svi su pustani nakon dve trecine odlezane robije....evo primer Momcila Krajisnika osudjen je na 20 god u zatvoru je vec od 1999 znaci negde 2014 ce biti pusten na slobodu
 
Zakon o osudjeniku je univerzalan bez obzira jel se radi o jednom ili masovnom zlocinu...Stime da kada je rec o jednom (usamljenom) faktura se ispostavlja pociniocu, a kada je masovno faktura se ispostavlja sire...

Sada da li je ona heroina ili izdaica ostaje da drustvo proceni, zakon je rekao svoje..

ЊУ,
никакви закони, параграфи, чланови, нити било која правно формална акта,
не могу да казне више од сазнања да је што ЗРНАН рече за властитих 5-6 година живота,
продала веру, наслеђе, породицу, народ, идеале и убеђења!!!
И да су је одмах пустили,
а да је нико и никада не пита и не прозове за оно шта је и што је урадила,
довољна казна биће јој само када се погледа у огледало!!!
Ако уопште у њој и има ичег људског и ако уопште и сме да е погледа у огледало!!!

ПРОКЛЕТ БИО ИЗДАЈИЦА СВОЈЕ ДОМОВИНЕ!!!
 
Zakon o osudjeniku je univerzalan bez obzira jel se radi o jednom ili masovnom zlocinu...Stime da kada je rec o jednom (usamljenom) faktura se ispostavlja pociniocu, a kada je masovno faktura se ispostavlja sire...

Sada da li je ona heroina ili izdaica ostaje da drustvo proceni, zakon je rekao svoje..

ovde se radi u takozvanom medjunarodnom sudu odnosno haskom sudu koji je politicka tvorevina,izmedju ovog suda i onog Milosevicevog koji je treba da sudi Solani,klintonu itd nema razilke osim sto iza haskog suda stoji jedna velesila i svjetski poredak koji je ona kreirala,tako da tu nema zakona,nema pravde taj sud je samo oruzije za eliminaciju i satanizaciju neprijatelja i onih koji su neposlusni
 
ЊУ,
никакви закони, параграфи, чланови, нити било која правно формална акта,
не могу да казне више од сазнања да је што ЗРНАН рече за властитих 5-6 година живота,
продала веру, наслеђе, породицу, народ, идеале и убеђења!!!
И да су је одмах пустили,
а да је нико и никада не пита и не прозове за оно шта је и што је урадила,
довољна казна биће јој само када се погледа у огледало!!!
Ако уопште у њој и има ичег људског и ако уопште и сме да е погледа у огледало!!!

ПРОКЛЕТ БИО ИЗДАЈИЦА СВОЈЕ ДОМОВИНЕ!!!

podrzavam 1.000 %

isti slucaj je sa pola ovih sada na vlasti u bgdu, nisu izdajice, suigurno, ali izdajicama daju prostor, alibi i sva sredstva na raspolaganje

kad se `opasulje` nama ce biti kasno, vec je mnogo stete nepovratno ucinjeno
 
ЊУ,
никакви закони, параграфи, чланови, нити било која правно формална акта,
не могу да казне више од сазнања да је што ЗРНАН рече за властитих 5-6 година живота,
продала веру, наслеђе, породицу, народ, идеале и убеђења!!!
И да су је одмах пустили,
а да је нико и никада не пита и не прозове за оно шта је и што је урадила,
довољна казна биће јој само када се погледа у огледало!!!
Ако уопште у њој и има ичег људског и ако уопште и сме да е погледа у огледало!!!

ПРОКЛЕТ БИО ИЗДАЈИЦА СВОЈЕ ДОМОВИНЕ!!!

ona to vrlo dobro zna cak se i pokajala za sve sto je uradila,napisala i izdala je par knjiga dok je bila u zatvoru,optuzila je vladana batica i zorana djindjica odnosno vlast u srbiji da su je naterali na lazno priznanje i da su joj obecali brz izlazak
 
Biljana Plavšić je priznala krivicu za ratne zločine i time pokazala da je sam vrh Republike Srpske u kojem se ona nalazila bio umiješan u stravične zločine nad nesrbima.
Njeno djelo priznavanja je za svaku pohvalu jer je, stavljajući na sebe teret odgovornosti, hipoteku skinula sa srpskog naroda te razjasnila šta se zapravo dešavalo u Bosni tokom rata.

Mislim da neće smjeti doći u Bosnu i Hercegovinu jer je zbog priznavanja krivice među većinom Srba u Republii Srpskoj počela biti smatrana jednim od najvećih izdajnika srpskog naroda u istoriji.
 
Biljana Plavšić je priznala krivicu za ratne zločine i time pokazala da je sam vrh Republike Srpske u kojem se ona nalazila bio umiješan u stravične zločine nad nesrbima.
Njeno djelo priznavanja je za svaku pohvalu jer je, stavljajući na sebe teret odgovornosti, hipoteku skinula sa srpskog naroda te razjasnila šta se zapravo dešavalo u Bosni tokom rata.

Mislim da neće smjeti doći u Bosnu i Hercegovinu jer je zbog priznavanja krivice među većinom Srba u Republii Srpskoj počela biti smatrana jednim od najvećih izdajnika srpskog naroda u istoriji.

Zločina je bilo niko ih i ne negira , ali su zločini delo pojedinaca i ne mogu se povezivati sa narodom Srbske.
 
Biljana Plavšić je priznala krivicu za ratne zločine i time pokazala da je sam vrh Republike Srpske u kojem se ona nalazila bio umiješan u stravične zločine nad nesrbima.
Njeno djelo priznavanja je za svaku pohvalu jer je, stavljajući na sebe teret odgovornosti, hipoteku skinula sa srpskog naroda te razjasnila šta se zapravo dešavalo u Bosni tokom rata.

Mislim da neće smjeti doći u Bosnu i Hercegovinu jer je zbog priznavanja krivice među većinom Srba u Republii Srpskoj počela biti smatrana jednim od najvećih izdajnika srpskog naroda u istoriji.

А ти мислиш да је народ глуп и да греши, а!?:think::think::think:
 
Biljana Plavšić je priznala krivicu za ratne zločine i time pokazala da je sam vrh Republike Srpske u kojem se ona nalazila bio umiješan u stravične zločine nad nesrbima.
Njeno djelo priznavanja je za svaku pohvalu jer je, stavljajući na sebe teret odgovornosti, hipoteku skinula sa srpskog naroda te razjasnila šta se zapravo dešavalo u Bosni tokom rata.

Mislim da neće smjeti doći u Bosnu i Hercegovinu jer je zbog priznavanja krivice među većinom Srba u Republii Srpskoj počela biti smatrana jednim od najvećih izdajnika srpskog naroda u istoriji.

Videcemo kako ce je istorija okarakterisati i da li i koliko osuditi..ali joj nece biti gore nego sto joj je bilo u zatvoru jer su je mucile zatvorenice iz ex Jugoslavije, cak se i obracala svedskim vlastima da je premeste u drugi zatvor, ali joj nisu prihvatili molbu...
 
Mislim da neće smjeti doći u Bosnu i Hercegovinu jer je zbog priznavanja krivice među većinom Srba u Republii Srpskoj počela biti smatrana jednim od najvećih izdajnika srpskog naroda u istoriji.

pogresno mislis evo ja ti iz prve ruke mogu reci info da se vec priprema njen dolazak u Banjaluku i koliko cujem Milorad Dodik ce je primiti u novoj zgradi vlade i najverovatnije ce ostati zivjeti u svom stanu u centru Banjaluke ii biti na relaciji Beograd Banjaluka jer u Beogradu ima dosta rodbine kao i u Banjaluci
 
Kada neko iz vrha bude osuđen za ratni zločin, onda nije stvar u pojedinicima nego u cijelim institucijama, bez obzira o kojoj je strani riječ.

Zločine ne mogu činiti institucije nego konkretni ljudi.Jednom je Čomski rekao "Svaki američki predsednik je ratni zločinac" što ne znači da je institucija američkog predesenika zločinačka.To važi za sve institucije.
 
pogresno mislis evo ja ti iz prve ruke mogu reci info da se vec priprema njen dolazak u Banjaluku i koliko cujem Milorad Dodik ce je primiti u novoj zgradi vlade i najverovatnije ce ostati zivjeti u svom stanu u centru Banjaluke ii biti na relaciji Beograd Banjaluka jer u Beogradu ima dosta rodbine kao i u Banjaluci

i evo jos jedan info mislim da ce vam biti interesantan Milorad Dodik ce ici u Svedsku 27.oktobra i vec je rezervisan avion vlade RS kojim ce Biljana Plavsic biti prebacena na Banjaluykci aerodrom

Паа, и Багзи и Чуме су "рехабилитовани" - па су и даље криминалци и олош!!!
 
pogresno mislis evo ja ti iz prve ruke mogu reci info da se vec priprema njen dolazak u Banjaluku i koliko cujem Milorad Dodik ce je primiti u novoj zgradi vlade i najverovatnije ce ostati zivjeti u svom stanu u centru Banjaluke ii biti na relaciji Beograd Banjaluka jer u Beogradu ima dosta rodbine kao i u Banjaluci

Treba imati u vidu da je ona uslovno pustena a postoje i odredjene smernice koje ce joj biti date...Moze glavati Dodik da palamudi do mile volje ko i do sad. :D uostalom ko brat blizanac mu Velimir Ilic.
 
Zločine ne mogu činiti institucije nego konkretni ljudi.Jednom je Čomski rekao "Svaki američki predsednik je ratni zločinac" što ne znači da je institucija američkog predesenika zločinačka.To važi za sve institucije.

Na osnovu dokazanih zločina nad prijedorskim Bošnjacima i Hrvatima, dokazano je da je u te zločine umiješan MUPRS-a. Dakle ne pojedinac, nego institucija. Kada se dokaže krivica na instituciji, zločin je primarno uperen prema instituciji, pa tek onda prema pojedincima iz te institucije.
 

Back
Top